poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
szukam pracy

witam szukam pracy w lomzy. jestem w dosyc trudnej sytuacji wiec interesuje mnie co kolwiek prosze o numery tel lub adresy firm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam pracy

dobre :P
zartujesz sobie ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam pracy

szanelka myslisz, ze kazdy spi na forsie? :)
taka jest rzeczystosc !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam pracy

mam fajna prace papierkową na budowie dobre zarobki


Trzepanie worków po cemencie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam pracy

kitek, ale zeby pracy na forum szukac ?
to juz nawet nie chce sie zajrzec w ogoloszenia? litosci



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam pracy

Na budowie u mnie w okolicy dają pracownikom łopaty z internetem. ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam pracy

debile

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam pracy

Wiomar, tam duża rotacja ponoć:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam pracy

nie zartujcie sobie z czlowieka...skoro potrzebuje pracy...widocznie musi ja miec, wiec probuje i tak...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam pracy

normalne, wcale mnie nie dziwia wasze odpowiedzi, kwestia przyzwyczajenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam pracy

w resorcie kolportarzu jest w *** pracy i robota prosta trzeba wiedzieć tylko jedno nie wrzucaj tam gdzie jest nalepka prosze nie wrzucać reklam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam pracy

smieje sie ten kto smieje sie ostatni.....coś wam w coś.... (wbity)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam pracy

Właśnie jeśli koleś potrzebuje pracy to jeśli ktoś ma jakies propozycje to mu pomożemy a kureskie odpowiedzi poniżają samych was.
Sprubuj w zatrudniaku się dowiedzieć.(na szosie zambrowskiej)

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam pracy

K**wa głupki.. gosciu moze nie ma co do gara włożyc a ci se jaja robią...zenada. SLuchaj : Łomża, Przykoszarowa 14a (086)2182720 SALON RENO ..ZAWADZKI ma tą firme a brat zawadzkiego SYLWESTER ZAWADZKI ma jakołś posade w spóldzielni więc jak byś od brata skolował numer do sylwka to byc moze cie przyjmie na jakies remonty klatek schodowych czy coś..no niewiem.Tak mi znajomy podpowiada bo zna sylwka ale numeru niema.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam pracy

dzieki za wszystkie pomysly i poparcie niekturych z was co do ogloszen to akurat przegladalem je i sprobujcie kupic gazete i znalezc prace to wtedy pogadamy. jeszcze raz wielkie dzieki za pomoc w poniedzialek odwiedze salon reno i wiomar, jak ktos ma jeszcze jakies pomysly to czekam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam pracy

A gdzie pracowałeś wcześniej ,co robiłeś ?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam pracy

pracowalem na dachach przy kryciu blacodachuwka i dachuwka prawie 6 miesiecy troche przy polbruku i jako pomocnik przy murarce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam pracy

na dachach glównie zajmowałem się na początku noszeniem łat hehe ale kazdy tak zaczyna a tak powznie to wstawiem okna dachowe roto fakro velux zakladaniem orynnownia nigdy first kannion bryza pvc nigdy nie zakladalem metalowego, kładzeniem membrany dachowej eurovent corotop aquatec, robilem obróbki z blachy plaskiej czolówki dolne górne wietrówki dolne i góne do dachówki do blachodachóki nie robilem i jeszcze kilka innych,łaciłem troche zakladalem obróbki ale mial bym problemy z objechaniem calego dachu bez pomocy kogos bardziej doswiadczonego kręcilem blachodachówke. nie układalem dachówki i nie docinalem kalenic i koszy to tyle z dachów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam pracy


co do wykonczeniówki i murarki to z tym jest dużo slabiej.szpachlowc troche umiem wyszpachlowalem 3 pokoje sam ale to zamalo zeby robic to zawodowo wiec musial bym zostac jeszcze troche przyuczony malowanie podobnie jak szpachlowanie tapetowac ukladac glazury i terakoty nie umiem.
Na murarce gluwni pracowalem przy betoniarce troche pomagaglem przy zbijaniu szalunków i robieniu zbrojeń

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam pracy

przy polbruku sprawa ma sie tak robilem wszystko obsadzalem krawęzniki drogowe układalem kostke ściągelem plant obsadzalem obrzeza pracowalem na pile wodnej i zagesazczarce niestety w zadnej z tych czynnosci nie jestem asem dlatego za tam gdzie pracowalem brakowalo fachowców i ci co niepotrafili musieli szybko sie uczyc ja dlugo tam nie pracowwlem wiec robilem kazda z tych czynnosci nie wiele razy co za tym idzie nie opanowalem tego dobrze no ale jakies tam pojecie o tym mam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam pracy

wiesz co tyle Ci powiem jesli naprawde bardzo ale to bardzo brakuje Ci pieniędzy to mozesz sie przejsc do tego wiomaru ale jesli nie jestes zdesperowany to naprawde odradzam i powie Ci to każdy kto tam choc jakis krótki czas pracował, wiomarowi mówimy stanowcze NIE!!!!tam jest jedno wielkie wyzyskiwanie pracownika , o pracownika powinno sie dbać i w niego inwestowac chociaz troszeczke a tam nie dość ze szef obcina Ci pensje, pracujesz bez ubezpieczenia bedac przedstawicielem to jeszcze za przeproszeniem nie masz czasu na to zeby isc (....)napić sie szklanki wody:) , poprostu jedna wielka masakra, o wiomarze mozna tak pisac i pisac, na koniec jeszcze raz Ci odradze pozdrawiam życze udanego szukania pracy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam pracy

dzieki marto za rade ale wiesz moze byc tak ze nie bede mial wyscia dzisiaj szukalem pracy w branzy w której robilem wczesniej nawet kilku pracodawców widzialem i wszyscy mowi to samo za miesiac dwa az sie ocepli a ja musze z czegoz zyc moja zona jest w ciazy no i pieniadze sa niezbendne wiec jak bedzie trzeba to pojde do wiomaru ale bede mial na uwadze twoja rade i w razie co to zostawie to na koniec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam pracy

wiesz co moge Ci poradzic przejdz sie do takiej firmy w łomzy zajmuje sie ona wstawianiem drzwi automatycznych, okien itp, biuro miesci sie obok 7kier taki zielony budynek, tylko nie pamietam nazwy firmy wyleciało mi z głowy obecnie:)szef wydaje mi sie całkiem spoko, musisz isc tylko dobrze zagadac a wiem ze pracy maja dosyc sporo ostatnio:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam pracy

juz wiem firma nazywa sie progress

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam pracy

po raz kolejny dzieki marto napewno w poniedzialek tam zajde

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org