poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
www.4lomza.pl

taki łomżyński, taki informacyjny, a okazuje się że to wszystko brednie, żywi się jedynie sensancją i to najczęściej tanią...

żeby nie poinformować o śmierci byłego Prezydenta Łomży? Nie napisać notki biograficznej Śp. Jerzego Newelskiego? Czy tak wielu Prezydentów mieliśmy?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.4lomza.pl

Nigdy nikt nie stwierdził, że jest to portal niezależny ;)

_____________________________________________________________

Prawda nie ma żadnych bogów ponad sobą. Wiara w prawdę zaczyna się od zwątpienia we wszystkie prawdy, w które się uprzednio wierzyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.4lomza.pl

Jeśli to prawda to ja nigdzie tego nie widziałem, ani w radio ani prasa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.4lomza.pl

ten portal taki sam jak jego twórcy czyli beznadziejni siedza na dwornej i palą fajki przed lokalem , jak ktoś im nie doniesie to sami nie rusza du...y

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.4lomza.pl

bo to eSBeki zza komuny. pzyzwyczaili sie rze im donoszo i tak zostalo

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.4lomza.pl

''ten portal jest taki sam jak jego twórcy'' hmm tak prawdę mówiąc to my też jako uczestnicy tego forum jesteśmy jego współtwórcami no i popatrzmy: gdzie jest dobre żarcie , co się stało gdzieś tam , a czy będzie stał empik czy srępik takie i inne tematy są dla kogoś dużo ważniejsze niż śmierć kogoś kto tworzył historię naszego miasta...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.4lomza.pl

nie do końca się z Tobą zgadzam Goździkowy, forum to miejsce na dyskusje i choć bywają one na różnym poziomie to to tylko wymiana zdań, za to takie portale jak 4lomza.pl, na które "wchodzą" rzesze łomżyniaków powinna rzetelnie informować o ważnych sprawach dla mieszkańców Łomży, zresztą nie chodzi mi tylko o ten portal, ale ogólnie o łomżyńskie "media".



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org