poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Adapter micro sd/USB

Witam. wiecie moze w którym sklepie w lomży są aktualnie adaptery micro sd na usb. Zachodziłem do kilku lecz są tylko z kartami micro sd. Chodzi mi o adapter w granicach 10zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Adapter micro sd/USB

Witam.

Chodzi Ci o czytnik kart microSD podłączany do komputera na USB. Już Ci mówię.... nie znajdziesz takiego czytnika. Potrzebujesz takiej małej przejściówki(adaptera karty microSD na miniSD inaczej zwanego kartą Matką).

Czytniki kart pamięci na USB na allegro Tu czytniki zaczynają się od kilku złotych. Za 5 zł spokojnie kupisz, a możesz i taniej.

Ale do tego potrzebujesz tą tzw kartę matkę - powinieneś ją dostać z kartą, ale skoro nie masz to musisz też zakupić.

Adaptery microSD na allegro od 2zł się zaczynają.

Poszukaj sobie jedno i drugie u jednego sprzedawcy to Ci w jedną kopertę wrzuci to do 10zł spokojnie się wyrobisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Adapter micro sd/USB

Zapomniałem dodać.... jak chcesz mocno microSD<->USB

http://www.allegro.pl/item531839603_czytnik_kingston_microsd_usb_2_0_sdhc_czerwo.html

Za ten zapłacisz najtaniej na allegro z dostawą jak sprawdzałem. Ale nie opłaca się bo włożysz do niego tylko kartę microSD, a za 5zł kupisz taki czytnik, który będzie Ci czytał kilkanaście rodzajów, ale jednocześnie musisz wydać 2zł na "kartę Matkę". Ta opcja się bardziej opłaca. Mam kilka rodzajów takich czytników i za jeden dałem 4,50zł jak dobrze pamiętam i o dziwo bezawaryjnie już 3 rok działa :-)

Może coś się zmieniło, ale w Łomży nigdzie nie widziałem czytnika microSD. Nie widziałem też czytnika do kart SIM, który był mi potrzebny. Więc raczej pozostaje allegro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Adapter micro sd/USB

Może w Łomży nie znajdzie, co nie znaczy, że takich nie ma. Przykład pierwszy z brzega:
http://allegro.pl/item529185789_mini_czytnik_kart_microsd_microsd_hc_transflash.html
13,50zł wraz wysyłką
Żadnego adaptera na SD nie potrzeba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Adapter micro sd/USB

idz chlopie do sympati albo goscia na rynku spytaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Adapter micro sd/USB

>X< a przeczytałeś mój post wyżej? To po 1.

A po drugie jak? 9,99zł + 8zł = 13,50zł ???? Wg moich rachunków to jest 17,99zł a chłopak chciał za ok 10zł, więc podałem mu najlepszą opcję w tej kwocie.

roj dobrze mówisz... zapomniałem... w sympatii gość może mieć takie rzeczy....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Adapter micro sd/USB

Sory mi nie chodziło o adapter tylko o czytnik ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Adapter micro sd/USB

z czytnikiem na micro to problem, Przeważnie są na SD normalne więc musisz mieć przejściówkę, nalepsze rozwiązanie to kupno mikro z przejściówką ok 20 zeta czytnik 15 do 20 zeta. na allegro może taniej ale dojdzie koszt przesyłki (pod warunkiem że wogóle coś dojdzie).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Adapter micro sd/USB

Stary rynek koło ratusza dostaniesz to w Fotogabsie. micro na usb, cena 15 zł. leży w gablotce na wystawie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org