poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
miss ekonomika

cytuje fragment artykułu z 4lomza :

Wstęp wolny dla ludzi z kulturą.

Jeśli nie jestem niezbyt kulturalny, to ile kosztuje wejściówka ? O tym już Nasz dzielny reporter nie informuje.

-----------------------------------------------------
Jeszcze Łomża będzie New Yourkiem !!!
-----------------------------------------------------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonomika

mistrzu, reporter właściwie napisał, na wyborach miss powinne znajdowac sie osoby z kultura, zeby nie bylo zadnych problemow ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonomika

Jeśli jestes "niezbyt kulturalny" to wogule tam nie przychodzi i tyle bo wioche tylko zrobisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonomika

"miss ekonomika"......smiechu warte.....i po co te wybory!?Chyba tylko po to zeby te uczestniczki podniosly swoja wartosc w oczach nauczycieli,kolezanek i kolegow ze szkoly......totalny bezsens czy to im pomoze w nauce,pozniejszej pracy,zmieni ich zycie na lepsze!!Nie sadze!!\Dla mnie jest to tylko i wylacznie obajawa proznosci i lansowania tych dziewczyn....osobiscie nawet jak by przy wejsciu na ta impreze rozdawali szampana to i tak nie ma po co isc!!

emikarwik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonomika

emikarwik masz racje... żeby chociaz one były warte tego całego zamieszania... w tym roku to już w ogóle...bez komentarza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonomika

najważniejsze wydarzenie kulturalne w tym miesiącu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonomika

emikarwik tu chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonomika

***** emi czy jak Ci tam, niechcesz to nie idź nikt Cię nie zmusza, a tak nawiasem mówiąć, w tym roku panie na miss nie zachwycają góra 2 są dobre, a reszta... Sami zobaczycie ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonomika

proste biernaczeto na racje to jest tylko dobra zabawa

przemo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonomika

Zróbcie Na naszej klasie głosowanie. Napewno każda Uczestniczka ma konto i zdjecie przy lustrze usmiechając sie robiąc mine srającego kota.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonomika

Kandydatki na miss nie są zachwycające bo nie było glosowania jak co rok tylko komisja wybrała swoje koleżanki albo panny które dobrze pucowały.

..nic nie może przecież wiecznie trwać..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonomika

Kultura przejawiła by się w tym, że autor artykułu nie informował by o tym, iż jest wstęp dla osób kulturalnych, bo jest to oczywiste.

To tak jak byś zapraszał kogoś na weselę z zastrzeżeniem, że ma się przyzwoicie zachowywać. - chamstwo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonomika

Jeśli są to nieoficjalne wybory Łomży, to powinny być wieczorem i w warunkach XXI wieku. Panny wyjdą na scene, w tym 2 dobre, a młodzież usiądzie i cieszo się, że nie ma lekcji. Czasami jeszcze pare osób z drzewnej przyjdzie, więc to są wybory ekonomika, a nie jak auor stwierdził, że nieoficjalne wybory Łomży.
urzad skarbowy potwierdzam

-----------------------------------------------------
Jeszcze Łomża będzie New Yourkiem !!!
-----------------------------------------------------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonomika

Jest wiele bardzo ladnych dziewczyn w lomzy i nawet o 100 razy ladniejszych jak te panny z ekonoma i wcale sie nie afiszuja z tym dziewczyny gdzie wasza skromnosc??!Dobra zabawa mowisz heh dobra zabawa to by byla jak by odbyl sie w tej szkole wieczor kabaretowy to rozumiem .....predzej "dobra popijawa" to tak!
Ktos napisal ze jest to najwazniejsze wydazenie kulturalne lomzy o jej zeby tak bylo to impreza odbywala sie np w Urzedzie Miasta albo w Domu Lalki i Aktora gdzie jest duza sala-ladna-scena i warunki do tego zeby bylo tam ekskluzywnie a nie na szkolnej sali gimnastycznej.....to jest poprosyu brak zajecia i wywalanie kasy w bloto z nudow-ludzie zrobcie lepiej cos porzytecznego dla miasta i ludzi np jakas akcje na rzecz biednych dziec :)

emikarwik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonomika

Czy wejście będzie możliwe przez całe wybory czy tylko w okolicach godz. 11.00 (chodzi o osoby spoza szkoły).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonomika

@ emikarwik: dobra zabawa nie dla wszytskich jest równoznaczna z "dobrą popijawą". Powiedz mi któe z tych dziewczyn "afiszuje" sie dlatego, że mogą zostać MISS? Dobry przykład, dwie ostatnie MISS - jakoś ja w szkole nie dostrzegłem, aby którakolwiek z tych dziewczyn wywyższała się dlatego, że została MISS. Wg. mnie to co mówisz nie ma nawet konkretnego wytłumaczenia. Wybory są zalicznane do Dni Kultury Uczniowskiej w Ekonomiku, nie dziw się więc, że jest to na sali gimnastycznej. Pozatym jest to tradycja szkolna a po ilości osób widać, że osoby z innych szkoł z chęcią przychodzą, nie widzę w tym żadnego problemu ani żadnych uwag.

Co do kultury osób przychodzących... ja też mógłbym pójść do innej szkoły i poodwalać szopke, ale wtedy cierpi na tym renoma szkoły,a nie Ty...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonomika

Ale trzeba przyznać ze Miss wybrana w tym roku w ogóle nie powinna nią zostać... Były ładniejsze uczestniczki od niej. A zwyciężczyni.... no komment

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonomika

hahahaha
z tych fot - załamka
dobrze, że nie myśli o zawodostwie

-----------------------------------------------------
Jeszcze Łomża będzie New Yourkiem !!!
-----------------------------------------------------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonomika

Ludzie to ma być tylko zabawa,a Wy przeżywacie jak mrówki w ciąży ;) Czy to ważne która jest ładniejsza?Przecież każdy z nas ma inny gust :) Poza tym przy takich wyborach nie oceniana jest sama uroda,ale też prezentacja,sposób chodzenia,ubiór itp a przede wszystkim chodzi o to,żeby się dobrze bawić :) Wrzućcie trochę na luz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonomika

dokładnie : MasaViV chociaż jedna mądra xD
przeżywacie jakby to Miss świata a tam to dopiero wybierają okrutnie

Ale trzeba przyznać ze Miss wybrana w tym roku w ogóle nie powinna nią zostać... Były ładniejsze uczestniczki od niej. A zwyciężczyni.... no komment
co ty nie powiesz pfff Osobiście kibicowałam kandydatce nr 1 ale szanuje wybór Jury

jakie pucowanie prawie wszystkie to 1 klasistki a chłopcy nie z ekonoma więc nie po znajomości

żall mi was i tych co komentowali ciągle "a ta to za niska ta za gruba..." sami spójrzcie w lustro
to jest zabawa coroczny konkurs Ekonomika pozatym są eliminacje więc skoro przeszły to mają coś w sobie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonomika

dodam jeszcze ze co roku wam coś nie pasuje <zawsze komuś nie koniecznie wam>
rok temu się nie podobało dziś słyszałam o tegorocznej miss gdy wchodziła " ta okropnaa..." weźcie się zastanówcie
2 lata tez sie nie podobało bo każdy by chciał zeby koleżanka wygrała tak jak dziś dookoła 8 wygra ...później WCIĘCie i gwizdy na Arlettę <MISS> pfff zal was

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonomika

Takie młode a już zmasakrowane ;=) dobra zabawa xDD




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonomika

Nie podoba się komuś to niech nie przychadzi Ha macie problem straszny nikt wam nie karze....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonomika

czyli ta impreza nie zasługuje na wpis jako post na 4lomza . . .
czekam na opis miss PG1, które będą wybierane na wiosne
hehe, to samo, na sali gimnastycznej

-----------------------------------------------------
Jeszcze Łomża będzie New Yourkiem !!!
-----------------------------------------------------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonomika

Dajcie spokój co oni wymyślają.
Myślałem ,że miss się zostaje za urode i za jakąś piękność... a tutaj nie wiem za co..

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonomika

Dajcie sobie spokoj. Taka sama zabawa jak kazda inna. Bedzie troche smiechu a moze i lez. Troche wspomnien i tyle. Nie ma sie co unosic.

Przypomne ze dzis zmarla taka wlasnie miss z Ameryki Poludniowej. Wczesniej aby ja ratowac amputowano jej obie dlonie i obie stopy.
I tyle jest wlasnie warte zycie. Nalezy sie smiac i cieszyc tym co sie ma a nie szukac dziury w calym, poki mozna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonomika

http://chomikuj.pl/ukaz3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonomika

Ta miss totalnie bez rewelki... nie jest brzydka, ale więcej niż przeciętna też nie...
Łebki w gajerach, którzy za nimi stoją - kartoflane twarze hehe

Za to artykuł trzyma poziom :D
"- Tylko dwie są atrakcyjne, a reszta to albo mara, albo paszczak – skomentował jeden. " buahahaha no śmieszne, ale po co to przytaczać?

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonomika

SaneOne ten fragment był zabójczy. Ukaz prubuje na Nas zarobić.

-----------------------------------------------------
Jeszcze Łomża będzie New Yourkiem !!!
-----------------------------------------------------

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org