poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak zostać policjantem

hej koncze w tym roku licencjat i chciałabym isc na policjantke ale szczerze nie wiem co gdzie i jak, czy mogłby ktos udzielic jakichkolwiek informacji?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać policjantem

http://www.policja.pl/portal/pol/bannery/77/Rekrutacja__Praca_w_Policji.html

Jak masz garba to będziesz policjantką a jak nie to se głowy tym nie zawracaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać policjantem

Skończyć podstawówkę i skończyć podstawówkę.... Umieć trzymać pałe albo coś w ręku aby umieć trzymać. Nauczyć się srać o byle co. Ganiać dzieci i małolatów zamiast szukać gwałcicieli, morderców i reszte syfu. Ot cała filozofia...

Support Your Local Football Team.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać policjantem

Wiesz co?odradzam..haha wszystko ładnie pięknie ale jak wyślą cię do np wawy i kibole beda ganiac cie z nozem i rzucac w lep petardami..kilka pobytów w szpitalu i ci sie odechce :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać policjantem

policja jest od tego ze jak kura jajka zniesie zeby ich nikt nie zaje***...proponuje wojsko ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać policjantem

CHWDP...... Wiec jestes CH... Zawsze i wszedzie policja je.... bedzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać policjantem

Nie!!! Kobietom w Policji

"Nie ma ludzi niewinnych, są tylko źle przesłuchani" - F. Dzierżyński

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać policjantem

To forum to "Małpii Gaj"!!!! Niektórzy zeszli z drzewa ale ich rozwój umysłowy na tym drzewie został. Ludzie, skończyły się czasy kiedy to policjant (wcześniej milicjant) pałą konserwę otwierał. Teraz naprawde trzeba mieć "łeb na karku" żeby sie tam dostać więc nie róbcie z policjantów większych głupków niż sami jesteście.
Piszecie o ganianiu małolatów i.t.d.... Jestem ciekaw co by było gdyby nikt za tymi małolatami nie ganiał? Połowa z Was nie wyszłaby z domu po 22;00 w obawie przed kosą w swoich żebrach za marne 10zł czy telefon komórkowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać policjantem

muzik25 to poczytaj GAZETĘ PRAWNĄ i jej artykuł na temat przyjęć do policji...

jak wynika z artykułu test multiselect jest tak skonstruowany by odrzucać osoby zbyt inteligentne tzn teoria pały aktualna heh :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać policjantem

poprostu udaj sie na l woj polskiego w lomzy tam jest dyzurny i ci powie co i jak a tych pajacow tu nie sluchaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać policjantem

Cześć Bogusiu.Nie wiem z jakiego miasta jesteś i pod jaką KWP/KMP podlegasz,ale w każdym razie musisz iść do Sekcji doboru i kadr w swojej macierzystej jednostce policji.
Nie słuchaj tych komentarzy wyżej bo wiekszość ludzi wyżej wypowiadających się nie zaliczyłaby nawet testu sprawności ;)
Jestem policjantem od kilku miesięcy i powiem Ci jedno... Nie patrz na to jak jest w filmach,ani na to co piszą w gazetach.Rzeczywistość jest naprawdę inna.Masz studia i chcesz iść do Policji?Hmm na poczatku tak jak każdy trafisz na ulicę ze stopniem posterunkowy i będziesz zła na cały świat,że masz studia a szlifujesz kraweżniki ;) Ech... można tak pisać i pisać... Jak będziesz miała jakieś pytania to ewentualnie pisz na maila.
Co do rekrutacji to najtrudniejszym etapem jest test psychologiczny-multiselect oraz psycholog w Poradni Zdrowia Psychicznego.Na tych etapach odpada jakieś 80% kandydatów...

http://www.policja.pl/portal/pol/bannery/77/Rekrutacja__Praca_w_Policji.html

Tu masz wszystko napisane czarne na białym.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać policjantem

dzieki za informacje a mozesz podac jeszcze swojego maila to napisze bo mam jeszcze pare pytan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać policjantem

silownia5@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać policjantem

MasaViv Jesteś dobrym Gliną??:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać policjantem

Aaa, teraz to już kojarzę typa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać policjantem

Słuchajcie teraz znajomy spotkał się z jeszcze jednym rodzajem testów. Napewno każdy z Was będzie to miał u okulisty. Jak okulistę się przejdzie(w innym wypadku test Wam nie wyjdzie) to się dostaje taki test jak poniżej i on ma jakieś schorzenia "wyłapać".

Należy powiedzieć jakie są liczby w kołach. Jak ktoś nie widzi więcej niż dwóch liczb to znaczy, że ma daltonizm lub inne problemy ze wzrokiem. Ten sam test wykonują zarówno kobiety jak i mężczyźni.

Tu macie jeden konkretny przykład:




Problemy z kołem nr

1: podwyższony poziom agresji i konfliktowości. Zaleca się zwracać więcej uwagi na stosowanie na przemian zimnego i gorącego prysznica oraz ćwiczeń fizycznych. Są przeciwwskazania do służby w formacjach uzbrojonych.
2: Obniżony poziom samooceny. Brak przeciwwskazań. Zalecane badanie po upływie roku służby.
3: Obżarstwo. Więcej ćwiczeń fizycznych, niewskazana praca siedząca. Okresowa kontrola wagi. Brak przeciwwskazań do służby.
4: Sadyzm. Zaleca się skierowanie do badań psychiatrycznych. Są przeciwwskazania do służby.
5: Uśpiony homoseksualizm. Możliwe występowanie słabo kontrolowanego pociągu do przedstawicieli tej samej płci. Brak przeciwwskazań do służby.
6: Schizofrenia. Zaleca się pełne badanie psychiatryczne. Są przeciwwskazania do służby.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać policjantem

mam pyatnie jaka cyfra jest pod 5? jest duzo propozycji liczby a moze wcale tam nie ma liczby, i nie ma to nic wspolnego z wyjasnieniem bo to napewna nas nie dotyczy tylko ciekawosc po prostu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać policjantem

Ja również pod 5-tką nie zauważam żadnej cyfry,a zapewniam,że homoseksualistą nie jestem.Nawet ukrytym! haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać policjantem

cyfra 6.... ja ją tam wyraźnie widzę.... ;-)


I nawet w odpowiedzi tak jest:





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać policjantem

ja tam za cholere tej 6 nie widze :| a z moim pociągiem seksualnym wsio oki jest :D coś mi sie wydaje że to ściema jakaś :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać policjantem

No teraz to i ja widzę wszystkie cyfry :) Ale na poprzednim obrazku niestety nie widziałem co kryje się pod nr 5

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org