poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zakupy na remont

Cześć .
Wprowadziłem się do Łomży ,kupiłem mieszkanie .
Jestem tu świezy i niebardzo wiem gdzie zaopatrzyć się w materiały potrzebne do wykonania remontu . Dobrze by było kupić wszystko w jednym miejscu i najlepiej tanio .Interesują mnie przedewszystkim płytki ,panele i drzwi . Z góry dziękuję za pomoc .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakupy na remont

moja rada jak jeszcze sie nie osiedliles sprzedaj te mieszkanie i ruszaj w swiat bo tu nic dobrego cie nie czeka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakupy na remont

No niestety mam już pracę .Także najbliższa dekadę będę musiał spędzić tutaj i mimo wszystko proszę o pomoc .
Jakie sklepy lub składy budowlane polecacie .No i gdzie można się targować .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakupy na remont

Witam, moja ekipa może wykonać Ci ten remont, przy okazji pomożę przy wyborze odpowiednich materiałów, nie koniecznie z łomży ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakupy na remont

no wiesz targować się to można wszędzie tylko wszystko zależy od tego czy umiesz się targować ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakupy na remont

A nie wiecie przypadkiem kiedy rusza ten nowy market na Al.Legionów , może warto poczekać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakupy na remont

i jak zwykle żadnej konkretnej odpowiedzi. Faceci gdzie można kupić panele i płytki? Czy to takie skomplikowane pytanie? ;/

panele są w Podlasiaku na Bawełnie, w Komforcie przy al. Legionów, i trochę dalej po prawej stronie też jakiś sklep jest. :P W Mastorzy przy Wojska Polskiego widziałam trochę paneli i płytek. Nie orientuję się w cenach :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
zakupy na remont

Jeśli chodzi o płytki to "Sekor" za torami albo "Komax" na Spokojnej, a panele najtaniej w "Podlasiaku" na Bawełnie albo "Komfort" (duży wybór ale nie tak tanio) za Statoil

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakupy na remont

Leroy Merlin Białystok wszystko w jednym miejscu dowóz do Łomży 270 zł naprawdę tanio. Sam będę korzystał bo w Łomży skórę drą np. wanna w Leroy 550zł a w Łomży taka sama 1200zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakupy na remont

mastor tez mozesz zajrzec... na wojska polskiego z makową

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakupy na remont

pieta zajrzyj do skladu budowlanego pana Mroczkowskiego na poznanskiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakupy na remont

co do plytek to rowniez moge polecic komaxa duzy wybor idzie sie dogadac :) panele i tapety ostatnio kupywalem na spokojnej, taki blaszak przy wojska polskiego z glowy mi wypadlo jak sie nazywa, kiedys bym polecil inny markowe panele listwy parkiety itp. itd. w bardzo konkurencyjnych cenach ale niewiedziec czemu sklepu juz nie ma :/ co do szpachli klei tynkow itp polecam Dombud na pilsudskiego nie ze wzgledu na ceny bo praktycznie wszedzie sa podobne ale na jakosc towaru !!! np. nie raz z koniecznosci kupywalem szpachle tynki gipsowe w 2 innych znanych w okolicy sklepach i ich jakosc tragiczna po nalozeniu i w czasie wysychania zdazalo sie ze cos odpada strasznie peka robi sie pajeczyna a tej samej firmy produkty z Dombudu lux wszystko jak nalezy szpachla i tynki nawet zupelnie inny kolor w workach mialy dlatego takie rzeczy biore tylko tam

a jesli chcesz naprawde tanio zrobic zakupy to tak jak wczesniej pisali proponuje fure z przyczepka i na bialystok do lerłana zawsze maja na cos promocje idzie cos skomponowac swego czasu wychaczylem tam wanne z hydromasazem za 1500zl taniej taka sama jak u nas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakupy na remont

Dzięki za pomoc .Ale w dalszym ciągu nic nie wiem o tym nowym sklepie na Legionów .W maju przywożę resztę rodziny i może rzeczywiście warto poczekać . Gdzieś na forum przeczzytałem że to podobno Farbex

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakupy na remont

"pieta76" czy ty przypadkiem nie robisz reklamy dla tego Farbexu? Pytasz się gdzie można tanio kupić materiały i w końcu decydujesz czekać się do maja aż otworzą jakiś sklep na Legionów w którym nie wiadomo co i z ile będzie. Poczekaj może jeszcze ze 3 lata to ceny spadną albo nowy sklep otworzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakupy na remont

Dobre panele z naturalnego drewna kupisz w Magii Drewna róg Dwornej i Szkolnej , po drugiej stronie Kościoła Panien. Płytki i sanitarkę -Instalator na Zjeździe. Pozostałe materiały Probud na Poligonowej. Przynajmniej ja się tak zaopatruję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakupy na remont

Autor: feder (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20-01-09 14:36

fedre: nie licz na to, że w nowowotwartym markecie na Legionów będzie tanio. A do tego na pewno zatrudnią na sprzedawców jakiś nieudaczników, którzy nawet nie będą znali podstawowych danych technicznych oferowanych materiałów. Kupuj teraz, bo to jedyna okazja.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakupy na remont

sorki, moja wypowiedź powyżej była oczywiście adresowana nie do feder a do pieta 76. W uzupełnieniu dodam, że wg mnie ten nowy market na Legionów nie przetrwa nawet roku z bardziej konkurencyjnymi firmami łomżyńskimi. - pieta76, ta Twoja zapowiadana dekada w Łomży ograniczy się zapewne do rocznej egzystencji.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakupy na remont

To Wy nie wiecie, że Farbex to Żydzi?!?! A Ty pieta76 nie świruj z reklamą na forum tylko kup sobie uczciwie banerek na stronie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org