sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tipsy czy akryle i gdzie najlepiej?

Co lepiej wygląda tipsy cza akryle? I gdzie najlepiej robią?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tipsy czy akryle i gdzie najlepiej?

Najlepiej to w łeb sie puknij w daj zyc!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tipsy czy akryle i gdzie najlepiej?

Dla mnie tak naprawdę nie ma żadnej różnicy... Żele są troszkę cieńsze. Wszystko zależy jak Ci zrobią i czy chcesz na tipsie, czy formie czy z kieszonką. Tutaj chodzi o estetykę wykonania. Gdzie ładnie robią, to salon Trendy, ale troszkę Cię to kosztować będzie i w salonie przy tym małym ryneczku na Legionów - jak się nie mylę, ewentualnie jakieś dziewczyny co robią u klientek w domu, to wtedy taniej masz. Powodzenia i życzę trafnego wyboru :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tipsy czy akryle i gdzie najlepiej?

Ja mogę polecić Gabinet kosmetyczny Pani Magdy na Kazańskiej - tam gdzie jest studio fryzur MM. Robiłam tam sobie żele na Sylwestra i jestem bardzo zadowolona, minęło już 3 tygodnie paznokcie się dalej ładnie trzymają.
Ogólnie zapłaciłam chyba 80zł za french z ozdóbkami.
W salonie Trendy robiłam sobie akryle około roku temu. Trzymały się około miesiąca, ale niepodobało mi się to, że wyszły straszne łopaty, musiałam w domu je przypiłować, bo miałam łopaty :) I było ponad 100zł :)
Tak jak na sobie testowałam, to rzeczywiście żele są cieńsze i wytrzymalsze.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tipsy czy akryle i gdzie najlepiej?

a ten gabinet kosmetyczny na kazańskiej to w którym dokładnie miejscu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tipsy czy akryle i gdzie najlepiej?

To jest Kazańska 10 lok.3 w tych szeregówach od strony szpitala.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tipsy czy akryle i gdzie najlepiej?

A wiesz MiYu wszystko zależy od płytki paznokcia i jej natłuszczenia. I w salonie mówi się odrazu jakie się chce pazurki, wtedy łopaty nie powinny wyjść. W Trendy mi się akurat wzorek nie spodobał, a wykonanie estetyczne. Na moich pazurkach żele się o wiele krócej trzymały niż akryle (Akryl zdjęłam po 1.5 miesiące ze względu na odrost). A no i żel ciężej zdjąć, ale mniej uszkadza płytkę. No i pamiętaj na czym robisz te pazurki tips, czy forma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tipsy czy akryle i gdzie najlepiej?

xxxANGELxxx kto ci powidzial,ze zele sa ciensze? Wszystko zalezy od tego jaka warstwe nalozysz. A jesli chodzi o to,ktore lepsze(zele,akryle) to powiem tak:
akryl- jest wytrzymalszy na wszelkie uderzenia niz zel, ale bardziej szkodliwy dla paznokcia poprzez silne substance zawarte w liquidzie
zel- natomiast nie niszczy paznokci, nie zilknie w solarium tak jak akryl, jest bardziej plastyczny.
Do robienia paznokci trzeba miec smykalke a nie tylko certyfikat,bo bez talentu to i kupiony papier za 1000zl nic nie pomoze.
Zapraszam na pazurki zelowe do mnie tylko 50zl, bo robie w domu, a nie w salonie i nie wliczam w cene podatku i innych kosztow wynikajacych z uzytkowania lokalu.
Chetnym wysle na maila moje prace: mandrzejczuk@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org