poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sposób na Policjanta

Dobre hasło brzmi jest policjant i jest milicjant. W tym jeden z policjantów żyje jeszcze chyba PRLem


Pięknie się stało że miałem jeden wielki problem z jednym Panem policjantem z Łomży.
Wpadłem na tak świetny pomysł żeby udowodnić potem że jest to złośliwe z jego strony. 4 legitymowania w tygodniu za nic ?

W końcu www.allegro.pl mikro kamerka nasobna + rejestrator 1500zł.

Paczka przyszła.ZA 3 dni Pana Policjanta nagrałem i teraz czekam. Albo się Pan uspokoi albo będzie w TVN w jaki sposób policjant odnosi się na służbie wychodząc z radiowozu z fajkiem w ustach bez czapki na głowie i jakimi słowami operuje."*****, wkurwiłeś mnie bo nie lubię takich kozaczków jak ty..." itd.

Z natury nie jestem złośliwy, ale jak widzę takiego błazna i myśli że jak ma odznake to jest nietykalny no to jest sposób PISowski ale jest.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

po publikacji tego nagrania bedziesz mial dopiero przerąbane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

wrzuć na youtube.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

niezle jaja takich psów to powinni z policji usuwac ja nie raz bylem spisywany raz sie zdarzylo ze w ciegu dnia dwa razy nie urywajmy tojest ich praca ale to co kolego tu napisales to rzeczywiscie sie nadaje do tvn a przynajmniej do zlozenia skargi na tego funkcjonarriusza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

"Uwaga" w TVN-ie albo "Interwencja" na Polsacie. Hehe i bardzo dobrze.
Oni nie sa bezkarni i tez musza poniesc jakies konsekwencje. ktos_wielki na prezydenta ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

to jest praca jeśli nie umie normlanie pracować jak czlowiek nienadaje się do tego to niech go wypierdola i tyle ktos_wielki popierwamy cie ale chlodno patrzać co by nie było poźniej możesz mieć troche lipy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

ktos_wielki jesteś wielki, dawaj to do TVN niech każdy zobaczy jaka jest policyja haha, a czemu ma mieć lipe? bo będzie miał częste kontrole czy coś? co mu udowodnią? że co niby zrobił? :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

w sumie i tak sie do niego przyczepil juz wiec jebal go:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

czarne chmury nadchodzą nad komendę :)
ktoś straci pracę za niekompetencję

i dobrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

te policjanci zamiast łapac bandytów to zajmują się legitymują uczciwego człowieka,przechodnia co nic nie zrobił. śmiech na sali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

Ja bym z tym nagraniem poszedł na komendę niech zobaczą jak ich pracownik się wyraża ładnie,a później opublikował.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

hahaha 1500 zl wydal XD

"Nie ma ludzi niewinnych, są tylko źle przesłuchani" - F. Dzierżyński

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

Oto prośba:
Komenda Miejska Policji zwraca się do użytkownika o nicku „ktos_wielki”, jeśli czuje się pokrzywdzony działaniami funkcjonariusza policji proszony jest o kontakt z podkom. Sławomirem Dąbrowskim oficerem prasowym KMP w Łomży (tel. 086 216-11-18)

cz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

a masz te nagranie żeby obejrzeć?

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

Powiem tak.Nie opublikuje tego jesli policjant ten zostanie odpowiedniu ukarany.
Odpowiednie pismo z mila checia wysle na adres KMP w Łomży oraz KWP w Białymstoku.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

Skoro masz nagranie i sytuacja jest taka a nie inna, czemu poprostu nie pójdziesz z tym na komendę, tylko piszesz to tutaj, możesz mieć kłopoty, jeśli to co napisałeś jest nieprawdą, internet Cię nie ukryje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

ktos_wielki
Popieram jesli rzeczywiście masz te nagranie to poprostu bingo !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

ktoś-wielki
płaczku żebyś miał jaja i nagranie to dawno walił byś na komendę a nie płakał i żalił się na forum. Widocznie sam masz nieczyste sumienie. Wywaliłeś 1500 zł w błoto ''prawda by była''

najważniejszy jest higieniczny, bezalkoholowy tryb życia !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

naglosnij sprawe

<JP>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

E no dobrze zrobiłeś :D

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

nie zale sie ale chce zeby kazdy mial swiadomosc tego ze takie rzeczy nie moga miec miejsca.


Problem moge miec jesli zrobie afere i nie potrzebnie komus sie dostanie po dupie. A mi zalezy ejdynie na Pewnym Pan ktory naduzywa soich kompetencji wobec innych .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

Juz jeden piechota chodzil co tak skakal policji 2 tygodnie potem jz prawka nie mial. a tu nei oto chodzi tylko o zachowanie podczas pelnionej sluzby



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

haha to jasiu z nowym nikiem
ale was wkręcił, ha

-----------------------------------------------------
Jeszcze Łomża będzie New Yourkiem !!!
-----------------------------------------------------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

jezeli masz faktycznie takie dowody na niewłaściwe zachowanie ,to czemu nie zadzwonisz na ten numer który podała policja? Przeciez chodzi ci o praworzadnośc w tym kraju? Wydaje mi się , że tak naprawde to nic nie masz. A to pisanie to próba szantażu policjanta może policji i za to winni zabrać ci się bracie za cztery twoje litery. To kupowanie kamery i rejestratora to zwyczjna ściema.

Nasza bis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

Nasza bis ty to durny jestes, dzwonilem ale nie dobiera bo pracuja do 15:30.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

ktos-wielki
Chciałeś mieć swoje trzy minuty na forum to masz. Kończ waść czasu i obciachu sobie oszczędź.

najważniejszy jest higieniczny, bezalkoholowy tryb życia !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

ktos_wielki jakbym miał takie materiały to bym podesłał do KWP lub do KGP lub do telewizji....bo u nas to mogą zatuszować heh
a przerąbane ..za co? podstawa prawna proszę ? heh
...a ze niby będą go spisywać częściej itd heh to już ma bo jakiś funkcjusz z policji czuję się panem i władcą świata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

mowisz, ze w lomzy zatuszuja.... hmm ciekawe... watpisz w lomzynska policje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

smyk - chyba jest forumowiczem zaawansowanym, pisze bzdury z dnia na dzien na lazdym forum sie wypowiada a tu musial cos nabazgrac bo mu rozglos tej sprawie spac nie dal



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

ktoś wielki w rzeczywistości jest bardzo malutki!!! Trzęsie porami i myśli, że i ten Policjant o którego mu chodzi tak samo będzie się zachowywał. Tak jak ktoś tu już pisał. Gdybyś miał jaja a nie fantazję, to sprawa by zapewne inaczej się już potoczyła. A tak jesteś poprostu zagubiony i potrzebna Ci pomoc...A co do reszty przdmówców którzy wypowiadali się na temat pracy Policji to powiem tak- w du... byliście i gów... widzieliście. Pozdrawiam i miłego dnia życzę.P. S. Pamiętaj ktoś wielki - mądrość przychodzi z wiekiem więc poczekaj jeszcze trochę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

połowa tutaj nie wie tak naprawdę jaka jest dokładnie sytuacja a wjeżdza na ktoś wielki dobre dobre

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

mniej mówic wiecej robic.Ta zasada pasuje tu jak ulał,jeśli cos faktycznie masz(w co szczerze wątpie) to bys na komendzie byl o 7 rano bo widac masz taki charakter.to dowodzi że nasze społeczenstwo coraz bardziej sie upadla nagrywa podsłuchuje,wstyd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

Legitymowanie to przecież nie jest oznaka że się na ciebie ktoś uwiziął. Policjanci mają prawo legitymować, chociażby po to aby zobaczyć czy masz papiery w porzadku albo czy masz przy sobie. Odpuść sobie jeżeli tylko legitymowanie masz mu za złe, bo policja ma prawo cię legitymować i nie musisz się o to zbytnio starać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

Moim zdaniem jeśli masz takie dowody ktos_wielki to bądź tak wielki, wykorzystaj to odpowiednio i pokaż niektórym forumowiczom na co cię stać. Oczywiście policja jest potrzebna, wręcz niezbędna, ale takie sytuacje mnie przerastają. Z pewnością gdyby oni mieli na ciebie twarde dowody to by ci nie popuścili, więc moje zdanie jest żeby wyrwać chwasta niezależnie po której jest stronie, czy to obywatel, policjant czy wyższa władza. Nieważne jest pokazać czy zgłosić zapisany dowód, ważne wyegzekwować swoje postanowienie, swoje prawo, bo jeśli to prawda to ktoś za to beknie i to nieźle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

Legitymowanie osób jest jednym z głownych zadan policjantów(zwlaszcza pelniacych sluzbę patrolową) to rutynowa czynność która nie jest żadną karą tylko ma za zadanie np poszukiwanie osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości,zaginionych,poszukiwanych itp
Co do w/w sytuacji nawet jeśli nagrałeś interwencję przeprowadzoną przez tego policjanta to i tak gówno mu zrobią.Moga wszcząć postępowanie wyjaśniające,dostanie naganę i tyle :) A Ty taką afere robisz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

Legitymowanie osób jest jednym z głownych zadan policjantów(zwlaszcza pelniacych sluzbę patrolową) to rutynowa czynność która nie jest żadną karą tylko ma za zadanie np poszukiwanie osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości,zaginionych,poszukiwanych itp
Co do w/w sytuacji nawet jeśli nagrałeś interwencję przeprowadzoną przez tego policjanta to i tak gówno mu zrobią.Moga wszcząć postępowanie wyjaśniające,dostanie naganę i tyle :) A Ty taką afere robisz...
Za czasów Milicji nawet do głowy by Ci nie przyszło nagranie interwencji... Widać,że społeczeństwo nie bite staje się toksyczne... ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

Pierwsza sprawa - niektórych "pseudo kozaczków" to się należy gnębić, żeby się im z domu nie chciało wychodzić.

- Niektórzy się czują strasznie pokrzywdzeni przez policję, że zostali spisani. To dobrze, że zostali spisani.

Znajomego jakiś czas temu kilku gości skopało, bo nie miał pieniędzy, a widocznie mocno potrzebne im były. Zabrali mu jedynie telefon. Chłopak nie miał siły nawet, żeby do budki dojść po pogotowie zadzwonić, czy coś. W tym czasie sprawcy wsiedli do autobusu i przejechali kilka przystanków. Przejeżdżający patrol zauważył mojego znajomego i wezwał pogotowie. Niedługo później inny patrol zauważył grupkę ludzi, którzy się "dziwnie" zachowują. Więc zatrzymali się i spisali ich. Przy okazji sprawdzili ich komóry. Jedna okazała się skradzioną wcześniej mojemu znajomemu, ale oczywiście nie było to JESZCZE zgłoszone więc policja oczywiście ich puściła.

Parę dni później(nie wiem ile) sprawcy się znaleźli. A gdyby policja ich nie spisała to znajomy by gówno znalazł, a nie sprawców.

- Ale te spisywanie działa w dwie strony.... Dzieciaka Ci ktoś "porwie", a wcześniej policja go spisała to już jest punkt zaczepienia. Albo jak spiszą, a ktoś był nieświadomym świadkiem zdarzenia.... To dużo może pomóc.


Ci gówniarze co noszą bluzy HWDP zmienią trochę podejście jak będą mieć swoje rodziny. Ktoś z Jego dzieciaka (nie daj Boże) zrobi kalekę, albo coś i nawet nie będzie wiedział jak zacząć szukać gnoja co to zrobił.

Ale jak się mówi jest policjant i policjant... wszędzie się trafi menda co powinna śmietniki sprzątać a nie w policji pracować. Ale już coraz więcej młodych idzie do policji i zaczynają tych stary milicjantów "wypychać" z ze służby.
Ile razy mnie policja na spożywaniu alko nakryła to bym na mandaty musiał robić. Ale żadnego nie dostałem, bo jak człowiek kulturalnie pije jakieś piwo w miejscu gdzie nikomu to nie przeszkadza i nikt nie drze mordy, że osiedle się budzi w nocy to inaczej to wygląda niż chłopek z jakimś siaraczem który pluje na radiowóz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

gdyby oni na ciebie nawet nie mieli dowodow to by je znalezli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

kxxn ja znam akurat takich panów ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

niektórych policjantów kultury nie nauczysz... bo zyja czasami PRLU



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

ktos_wielki: no ja to wiem.... dlatego tym bardziej nie rozumiem ludzi, którzy uważają, że jak ktoś chce iść na policjanta to największy wróg publiczny. A właśnie powinno iść jak najwięcej młodych, żeby ten stary milicyjny beton szybko na emeryturę wysłać. I owszem... w niektórych wydziałach i stary PRLowiec jest potrzebny czasem. Ale do kontaktu ze zwykłym obywatelem potrzebny jest ktoś o "nowocześniejszym podejściu do człowieka".


A wracając do kozaczków... Znam osobiście chłopaka który z miejscowości mniej więcej takiej jak Łomża pojechał do Krakowa na studia. No kozak z niego jakich mało... kogo nie pobił i kto się jego nie bał. Bluzę HWDP to się chwalił, że pierwszy w mieście miał. Teraz dla niego telefon na policję jest na porządku dziennym. Nie cały rok w Krakowie zaowocował tym, że dostał nożem w klatkę(na szczęście nie tak poważnie jak mogło być).

Ja bym chętnie tych niektórych łomżyńskich kozaczków wysłał do większego miasta... wtedy by zobaczyli do czego potrzebna im policja ;-)

Jak się mentalność ludzi zmieni to i policja swoje podejście zmieni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

policja musi się przypierdalać do kierowców bo kto więcej mandatów wypisze ten dłużej pośmiga kijanką albo czarną tajniacką vectrą
a propo czarnej vektry ostatnio mnie trzymali i baba rozerwała mi folie na dowodzie rejestracyjnym tak niezdarnie szperała szukając polisy oc
zatrzymali mnie za pasy i "baba" dała do zrozumienia ze jak nie bedę chciał przyjąć mandatu za pasy to dojebie sie do gaśnicy a jak przyjełem to już gaśnicy nie sprawdzali ha
ah te smerfy i smerfetki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

a co nie miales gasnicy w samochodzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

bez różnicy ta pozbawiona ludzkich odruchów zdz..ra napewno by sie do czegoś dojebała uwież że miała by do czego na szczęście nasza policja jest niedouczona haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

teraz mam w samochodzie wszystko co trzeba , a niemam tego co nie trzeba uczę się jeździć w pasach i leje na nich :-) pozdrawiam wszystkich kierowców haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

mistrzkacper: "napewno by sie do czegoś dojebała uwież że miała by do czego"

Skoro miałaby do czego, to do kogo masz pretensje? Do niej, czy do siebie? Widzisz... ta sytuacja doprowadziła do tego, że nauczyli Cię, że trzeba przestrzegać podstawowych zasad typu: zakładanie pasów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

hej kozaczki nie smigajcie tutaj takimi epitetami pod adresem policji i pań tam pracujacych bo nie jestescie tutaj w na tym portalu anonimowi. O czym juz chyba jeden złotousto - mądry kozaczek się przekonał.Tak więc trochę kultury i popatrzcie na siebie sami , co reprezentujecie i jak wyglądacie. Panowie potomkowie roztrząsaczy gnoju.

Nasza bis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

ktoś_wielki ucichł:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

http://www.libertarianizm.pl/gazeta_an_arche:poradnik_dla_zoltodziobow

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

Ja osobiście nigdy nie spotkałem się z takim zachowaniem ze strony policjantów. Zazwyczaj było na zasadzie proszę,przepraszam,dziękuję i po kontroli ale zdarzyło mi się być świadkiem interwencji przy której wstydziłem się że są tacy gliniarze. Mianowicie "gówniarze" wytrząsali się między blokami do policjantów a ci tylko ich spisali i skończyli. Dla mnie to nie do pomyślenia żeby grupka wyrostków nie robiła sobie nic z interwencji Policji.
Jeśli ich nie szanują to przynajmniej powinni się ich bać,a przy takim zachowaniu Policji to na ulicach raczej porządku nie będzie.
Pozdrawiam wszystkich.

02240

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

http://chomikuj.pl/ukaz3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na Policjanta

j.p.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org