czwartek, 23 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Firma windykacyjna z Łomży

Mam do odzyskania trochę pieniążków.Mam już również i nakaz sądowy o zwrot.Jednak gościu wcale się nie śpieszy ze zwrotem,dlatego chcę spróbować je odzyskać poprzez windykację. Może już ktoś miał podobny problem i wie którą firmę polecić.Nie chodzi mi o adresy lub same nazwy,bo te znalazłem w necie,ale bardziej o ich skuteczność i ogólną opinię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma windykacyjna z Łomży

To zależy, czy to firma, czy osoba prywatna. Jeśli firma (daj Boże nadal istniejąca) to będzie dużo łatwiej. Jeśli osoba prywatna - będzie ciężko. Kilka lat temu miałem własną działalność gospodarczą (handel hurtowy). Jeden z odbiorców nie zapłacił mi faktur na kwotę 28.000 PLN. Jego firma upadła. Teoretycznie dług spadł na właściciela, ale on też nie kwapi się z oddaniem pieniędzy. Też mam nakaz sądowy, ale co z tego? Był już u niego komornik i kilka firm windykacyjnych. Nikomu nie udało się ściągnąć nawet 1 grosza. Gość rozwiódł się ze swoją żoną, nie mają wspólności majątkowej. Mimo, iż nadal mieszkają, wszystko należy do niej. Co ja mam zrobić w takiej sytuacji? Polskie prawo jest bezradne.

Prowokator

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma windykacyjna z Łomży

Polecam KRD Krajowy Rejestr Dłużników odkupują za 90% wartosci dlugow . 10% idzie dla nich,


Potrafia zycie uprzykszyc



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma windykacyjna z Łomży

Jest to osoba prywatna,mająca zarejestrowany zakład usługowy.Wiem ,że pieniądze będzie ciężko odzyskać.Chodzi mi również o to,żeby trochę nagłośnić sprawę.O ile wiem nadal naciąga ludzi.W moim przypadku chodzi o wzięcie zaliczki i nie wywiązanie się z umowy.Zastanawiam się czy nie udać się z tym do Urzędu Skarbowego.Nie wiem czy dobrze myślę,ale on biorąc zaliczkę osiągnął dochód którego na pewno nigdzie nie wykazał. Dzięki za podpowiedzi.Poczytam o KRD i porównam to z KRUK SA. Z tego co się dowiedziałem też są w miarę skuteczni i za darmo wpisują do Erif-u

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma windykacyjna z Łomży

Powinien dać Ci fakturę lub paragon w momencie otrzymania kasy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma windykacyjna z Łomży

Mam dla Ciebie coś zupełnie innego, ale równie skutecznego http://vindicat.pl/ Mowa o samodzielnej windykacji. Co jest w niej takiego wyjątkowego? Ceny! Negocjacje z dłużnikiem możesz prowadzić nawet za darmo!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma windykacyjna z Łomży

Landecki spóźniłeś się kila lat.A propos sprawy zakończyła się dla mnie pozytywnie.I taka moja rada,żeby oszustom nie pobłażać i nie dawać im spokoju.W moim przypadku to pomogło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org