poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co nowego w Domelu ?

Widzę że firma "Domel" pięknie się rozwija .Szkoda tylko że jakośc produkowanych okien spadła! Niedawno złożyłem reklamacje ponieważ okna nie chciały się zamykac .Ekipa reklamacyjna To "Śmiech na sali",staneli popatrzyli na okna i odjechali.Kompletny brak profesjonalizmu!Czyżby w firmie zabrakło fachowców?

ANTY_anty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co nowego w Domelu ?

dzieki dobrze wiedziec, bo zamierzam kupowac okna:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co nowego w Domelu ?

juz nierob takiej antyreklamy, kazdy kozak bo anonimowy. Straszna zawiść w tej Łomży. Ja mam okna z domela i jestem zadowolony jesli okna nie bylby by dobrej jakosci ludzi raczej by ich niekupywalim a domel ma doscy duza sprzedaz. lepiej od razu podaj jakie okna sprzedajesz i gdzie masz sklep.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co nowego w Domelu ?

Właśnie wykonuję prace wykończeniowe w bloku na por. Łagody. Blok był oddany na Nowy Rok, a z tego co widziałem i słyszałem dzisiaj większość okien niedawno zamontowanych nadaje się jedynie do wymiany. Nie wiem jaka firma to wykonywała, ale jest to zwykła tandeta. Mają ściągać fachowców (pseudofachowców) na poprawki, więc jeśli to był Domel czy inna firma to chyba wypada zrobić im fotki i reklamę na tym portalu, bo szczerze mówiąc to u siebie takich okien bym sam nie chciał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co nowego w Domelu ?

Ja mam okna z domela i zgadnijcie co dziś z nimi robiłam? Uszczelniałam watą!!! Był 2 dni temu jakiś człowiek, który miał je wyrególować. 2 okna się udało a trzecie niestety nie. Lód na ramach!!! Dodam, że okna montowane 2 lata temu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co nowego w Domelu ?

M&M co jestes konkurencja ?czy tak z ciekawosci pytasz ? ja osobiscie w domu wstawialam okna 4lata temu i z domela i nie narzekam

a tak po zatym forum to nie temat zeby robic pseudo reklame
a o dodam ze te okna moze sa drozsze niz w innych firmach ale sa lepsze wiem bo zanim u siebie wstawialm przeswietlilam wszystko co bylo na rynku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co nowego w Domelu ?

we wszystkich blokach niedawno stawianych na por łagody okna stawiała firma domel i naprawde odwaliła kiche zgadzam sie z konul2 pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co nowego w Domelu ?

wyregulować miało być:*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co nowego w Domelu ?

Witam!

Trochę pracowałem w biznesie okiennym. W innej firmie niż Domel, a okna w mieszkaniu mam właśnie z tej firmy i jestem bardzo zadowolony. To chyba o czymś świadczy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co nowego w Domelu ?

A ja polecam SONAROL okna z Jedwabnego. Mam wstawione i nie narzekam sasiad ma z Domela i strasznie na nie narzeka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co nowego w Domelu ?

Domel, jak i każda inna firma oferująca okna oferuje te same okna. Są dwie fabryki niedaleko Łomży (Ostrołęka, Zambrów), a wszytko tak naprawde zależy od ekipy montującej. Sam pracowałem przy montażu okien i wiem, że różnie się robiło i nie ma tu złej woli niczyjej. Chodzi o to, że nawet dobra ekipa może schrzanić montaż przez np. krzywe ściany, źle obsadzone parapety itd - niestety wychodzi tu ogólna fuszerka budowlana. Co nie oznacza, że dobra ekipa nie umie wyregulować okien. Ja regulowałem raz przy montażu i nie było żadnej reklamacji,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co nowego w Domelu ?

Zgadzam się z marek12 , lecz to nie chodzi o montaż okien które są zamontowane w starym bloku ,tylko w nowym budownictwie ! Gdzie ściany są przyzwoicie proste i tak powinny byc zamontowane okna które oczywiście zamykają się i nie otwierają się samoczynnie pod wpływem silnego podmuchu wiatru! Tu chodzi przede wszystkim o jakośc i poprawę ewentualnych usterek przez firmę Domel.Droga pani Izo 26 to nie jest pseudo reklama tylko rzeczywiście tak mam wstawione okna i serwisowane przez firmę domel .

ANTY_anty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co nowego w Domelu ?

A mi to wygląda na cios poniżej pasa zadany przez konkurencję Domela. Jest zima, kiepsko się okna sprzedają - więc konkurencja się ima wszelkich, nawet nieuczciwych metod.
Tak obiektywnie patrząc, to Domel jest w tej bardzo małej grupie łomżyńskich firm zatrudniających ponad 100 osób, sprzedaje okna na całą europę. Jeśli by było tak jak piszecie, to przy tak dużej konkurencji w tej branży raczej nie miałby szans. A istnieje już ładnych parę lat i z roku na rok maszyn i ludzi przybywa.
Do Waszej wiadomości : Domel produkuje okna sam, a jakość używanych surowców jest tylko z górnej półki.
I jeszcze jedna sprawa, która mnie śmieszy. Gabi piszesz, że masz lód na ramach. Z tego uczyli mnie w szkole lód to woda. Czy okno to nieszczelne akwarium? Para wodna czyli ta woda może skraplać się na ramach z powodu: braku wentylacji w pokoju (czyli niedrożne kratki wentylacyjne i na maksa pozamkane wszystkie okna), zbyt niska temperatura w pokoju przy tak dużych mrozach. Podkręć kaloryfer i przewietrz mieszkanie i lód(rosa) zniknie.
Pozdrawiam wszystkich w Nowym Roku (nawet tych, którzy wypowiadają się w temacie, o którym nie mają bladego pojęcia).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co nowego w Domelu ?

jestem szczesliwym posiadaczem lanosa i okien i mieszkania pozdrawiam wszystkich rodakow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co nowego w Domelu ?

jestem szczesliwym posiadaczem okien i jakos jest i jest mi z tym dobrze pozdrawiam wszystkich rodakow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co nowego w Domelu ?

domel nie sa dobrymi oknami a montezy jeszcze lepsi byle duzo i szybko ze swojej strony polecam okna z firmy vindov tej na legionow w 2000r mialem wstawione 6 sztuk ( ale monterow bralem innych ) do tej pory szczelne, plastik bialy jak snieg, od montazu zamykaja sie lekko bez zachaczania i nawet zadnej regulacji nie mialy od tamtej pory w zeszlym roku kupilem jeszcze 3 szt. i tez rewelacja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co nowego w Domelu ?

Kolego Adam2.
Vindov do roku 2004 kupował tylko i wyłącznie okna w Domelu.
Tak więc te 6 super okien z 2000 roku masz na 100% produkcji Domela.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co nowego w Domelu ?

dipp za idiotkę mnie masz? Czy myślisz, że w nowszym budownictwie nawet przy całkowicie zakręconym ogrzewaniu woda zamarza???? Nic głupszego nie możesz już wymyśleć? Moje okna są tak nieszczelne, że między ramą a samym skrzydłem okna można zapałkę włożyć. Lód powstaje w miejscu uszczelek. No gorszego cabana jak ty dawno już nie widziałam. Chyba, że pracujesz w Domelu???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co nowego w Domelu ?

to sprawdz kolezanko swoje odpływy wody jeżeli Twoje okna takie posiadają a powinny.pewnie masz pozatykane i woda z ramy nie wypływa na zewnątrz.dlatego woda tam została i zamarzla.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co nowego w Domelu ?

Gabi, czy ja używam wobec Ciebie obraźliwych epitetów? Jak masz problem z oknami Domela, albo innej firmy to udaj się do punktu sprzedaży i złóż reklamację. Przyjedzie serwis i doradzi lub usterkę usunie.
Tylko idiota/idiotka żali się na forum z powodu takich pierdół.
Czy ja mam mieć pretensje do Forda, że muszę skrobać w szyby od zewnątrz i od środka, a mój sąsiad w Skodzie tylko od zewnątrz? Żałosna jesteś.
A tak w ogóle to weź się do roboty, a ty ślęczysz cały ranek na necie.
Pozdrawionka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co nowego w Domelu ?

Uwaga nie polecam okien z Domela.Sam jestem ich nieszczesnym posiadaczem od 1 roku.Naprawde tandeta za dosyc duze pieniadze.okna z Domela mam w całym domu,Sa nieszczelne,niestabilne,ciezko sie zamykaja.Ach,az mi sie gadac nie chce.Dobra szczera rada:omijajcie te "okna "z daleka.

spokoloko@

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co nowego w Domelu ?

automar7575 ! z jakiej konkurencji jestes ?boisz sie ze ci sprzedasz spadnie ze domel cie wygryzie.Z domela okna sa dobrej jakosci .Konkurencja niech sobie poszuka innych sposob sprzedazy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co nowego w Domelu ?

Słyszałem że teraz mają produkować drzwi do lasu...i okna do F-16

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co nowego w Domelu ?

MOI MILI.

Wybudowałem trzy domy i w każdym z nich mam stolarkę z firmy DOMEL i jestem bardzo zadowolony,okna są naprawdę bardzo dobrej jakości.Dobrze,że nie kupiłem okien w upadłej od kilku lat firmie terrazyt bo nawet na serwis nie miałby kto przyjechać.Ci,którzy wypowiadają sie negatynie na temat DOMELA w 100% TO KONKURENCJA.DOMEL produkuje stolarkę z najlepszych materiałów na rynku.Dla niedowiarków mam niespodziankę-prosze zajrzyjcie sobie do miesięcznika MURATOR -KWIECIEŃ 2008 na stronie 138 jest tam przedstawiony ranking wiodoncych producentó stolarki w Polsce.Ranking dotyczy badań pomiaru izolacji termicznej i akustycznej OKIEN okazało się,że Domel zajął pierwsze miejsce.Mają cieplejsze okna niż Oknoplast Kraków,Drutex czy Jocz. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co nowego w Domelu ?

MOI MILI.

Wybudowałem trzy domy i w każdym z nich mam stolarkę z firmy DOMEL i jestem bardzo zadowolony,okna są naprawdę bardzo dobrej jakości.Dobrze,że nie kupiłem okien w upadłej od kilku lat firmie terrazyt bo nawet na serwis nie miałby kto przyjechać.Ci,którzy wypowiadają sie negatynie na temat DOMELA w 100% TO KONKURENCJA.DOMEL produkuje stolarkę z najlepszych materiałów na rynku.Dla niedowiarków mam niespodziankę-prosze zajrzyjcie sobie do miesięcznika MURATOR -KWIECIEŃ 2008 na stronie 138 jest tam przedstawiony ranking wiodoncych producentó stolarki w Polsce.Ranking dotyczy badań pomiaru izolacji termicznej i akustycznej OKIEN okazało się,że Domel zajął pierwsze miejsce.Mają cieplejsze okna niż Oknoplast Kraków,Drutex czy Jocz. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co nowego w Domelu ?

do: PRAWDA 123

Qrde, powiedz coś więcej. Co z tymi oknami z DOMELA jest nie tak? Piszesz, że musi przyjeżdżać serwis. Cholerka, czy często oni przyjeżdżają? Co jest tego powodem i czy drogo za to liczą ??

Człowiek uczy się na błędach a już chciałem zakupy nieopatrznie poczynic :((

Dzieki za info - PRAWDA 123 !


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co nowego w Domelu ?

A domel to nie bierze przypadkiem okien z Dobroplastu?:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co nowego w Domelu ?

Do :petera i Brzeszczykiewicza

Nauczcie się w końcu czytać tekst ze zrozumieniem!
Jest napisane we wcześniejszych postach że firma Domel jest producentem okien ,a nie przedstawicielem handlowym innego producenta np.Dobroplastu.Z całą pewnością nie kupuje tam okien.Odnośnie serwisu to PRAWDA123 ma to szczęście, że kupując okna w firmie Domel ma zagwarantowany ,bezpłatny serwis przez 5-lat.A serwis to także regulacja okuć po sezonie .I może byc szczęśliwy że nie musi szukac wiatru w polu ,bo firma istnieje wiele lat i ma się bardzo dobrze i napewno klientom swoim służy zawsze pomocą.A ,,życzliwi" zawsze się znajdą jeśli maja w tym interes.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co nowego w Domelu ?

dipp a co ciebie obchodzi co ona caly ranek robi? to chyba jej sprawa? jak ja stac to moze calymi dniami lezec d*pa do gory a ciebie jak nie stac to zapier*dalaj od switu do nocy a nie sie wtracasz w spedzanie czasu innych ludzi...

a wracajac do tematu-u siebie rowniez mam okna z domela(wstawiane ponad rok temu-nowy blok) i poki co nie narzekam,chociaz u rodzicow w domu byly wstawiane okna z oknalu bodajze na sikoraka i cos z nimi bylo nie tak- tzn na szybach z zewnatrz pojawil sie dziwny brazowy nalot-cos takiego jak kamien i nie powiem ale wszystkie szyby w calym domu zostaly wymienione bez zadnego problemu. nawet w tych oknach gdzie nie bylo tego kamienia - podobno byla jakas wada w produkcji ... ale mimo wszystko polecam ta firme z sikorskiego-zero jakichkolwiek problemow z reklamacja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co nowego w Domelu ?

A ja mam z Terrazytów w domu i warsztacie,no i co z tego ? a jeszcze ani razu nie wzywałem serwis ani reklamacji bo po co ?a co domela i reszty którzy bronią i krytykują może wy pracujecie w tej firmie i szef wam pensje podwyższy o 20zł za to że będziecie bronic własnego interesu




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co nowego w Domelu ?

Nic z tego, poza faktem ze gdybys serwisu potrzebowal jednak, to go nie ma ;) Wadliwe produkty to tylko kwestia statystyki, nigdy nie wiesz, czy akurat Tobie sie nie trafi. Wiec zawsze warto zadbac o dobry serwis.

A jak tak czytam, to zabawne jest jak ktos obnazy pewne wady merytoryczne niektorych postow ;) Jak np. narzekanie na firme, podczas gdy chwali sie jej okna, ktore sie posiada nie wiedzac o tym ;)

Nigdy chyba nie zrozumiem, czemu niektorzy uwazaja, ze nabazgranie czegos na dowolna firme jest lepsze, niz zgloszenie wadliwego produktu do reklamacji... Jak na moje oko, to tym forum malo kto sie przejmuje, bo niedlugo nie bedzie tu chyba zadnej firmy, ktorej sie nie dostalo.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co nowego w Domelu ?

tsa68: o co chodzi z tym czytaniem ze zrozumieniem?? Z pierwszego postu wynika, że firma nie ma prfesjonalnego serwisu, a Ty ją wychwalasz, podając jako argument jej bezpłatny - 5 letni serwis. Jeżeli po sezonie trzeba okucia jej skrzydeł regulować to jakość jest faktycznie do dupy. Jeszcze gorzej kiedy jak twierdzi autor pierwszego wpisu serwisanci to nieudacznicy. Należy więc, czytając to wszystko ze zrozumieniem, stwierdzić, iż niedługo firma DOMEL może mieć podobne problemy jak TERRAZYT !


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co nowego w Domelu ?

Autor: tsa68 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 21-01-09 12:04

Do :petera i Brzeszczykiewicza
TO że jest producentem nie wyklucza że pewne komponenty może brac od innego producenta. Czy wyklucza?;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co nowego w Domelu ?

No jak "bierze okna z Dobroplastu" to chyba nie moze byc producentem co? Skoro jest producentem, to widocznie produkuje sam... wiec chyba sie jednak wyklucza...
A jakie komponenty masz na mysli?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co nowego w Domelu ?


Peter- naucz się czytać ze zrozumieniem chyba, że reprezentujesz"konkurencjję" i udajesz głupa że czegoś nie możesz lub nie umiesz zrozumieć.Ja nie napisałem ,że do mnie przyjeżdża serwis z DOMELA ponieważ nie było takiej potrzeby tylko że w razie jakiejkolwiek awarii okna mam zapewnioną bezpłatną opiekę przeż wiele lat.
Peter-jak czytam twoje wypowiedzi to mam pewność ,że w konkurencji pracujesz bo piszesz wiele nieuzasadnionych złośliwości na temat firmy DOMEL ,A TO TYLKO ŚWIADCZY O TWOJEJ SŁABOŚCI.

Pozdrawiam....

mariusz gałązka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co nowego w Domelu ?

PRAWDA 123:

Cytuję Twoje słowa:
Dobrze,że nie kupiłem okien w upadłej od kilku lat firmie terrazyt bo nawet na serwis nie miałby kto przyjechać.
Jestem zdumiony, że trzeba serwisować okna firmy DOMEL. Dlatego pytam powtórnie............. Czy naprawdę te okna ciągle muszą być serwisowane? Powiedz wprost bo nie kumam o co chodzi z tym serwisem? (w aspekcie wypowiedzi o firmie TERRAZYT). Jestem przerażony, myślałem, że Wasze okna, ich okucia nie muszą być obiektem buzustannych obserwacji technicznych.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co nowego w Domelu ?

Peter akurat PRAWDA123 ma tutaj racje... uczepiles sie i na sile szukasz dziury w calym... Ja, prawdopodobnie jak i wiekszosc, zrozumialem to tak, ze po upadku firmy Terrazyt chocbys nawet potrzebowal, to nie ma komu na serwis przyjechac... Nigdzie nie napisal, ze jego okna ciagle potrzebuja serwisowania... Na sile chcesz udowodnic, ze jest odwrotnie, jaki masz w tym interes? Konkurencja czy co?




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org