sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Straż Leśna

Czy warto zatrudniać się jako Straż Leśna i dalej podejmowanie dalsze kroki o to wym kierunku ? I jak to jest w naszym regionie jeśli ktoś w tym siedzi proszę o wypowiedz ;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż Leśna

Z taką składnią możesz mieć problemy z zatrudnieniem się nawet w lesie.

Chciałeś wydymać Freda teraz Fred wydyma Ciebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż Leśna

:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż Leśna

Zajebiście śmieszne nie ma co ;)) uśmiałem się ha ha ha ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż Leśna

w nawiązaniu do tematu polecam:

http://pl.youtube.com/watch?v=mGGfKWAagLs

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż Leśna

Bartes . W straży leśnej przyjmują po maturze. A Ty jej raczej nie masz , sądząc po składni z jaką piszesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż Leśna

Z tego co wiem to do Straży Leśnej przyjmuje Nadleśniczy. W dawnym łomżyńskim nadleśnictw jest 3 w Łomży, Morgownikach i Tamie. Strażnik leśny powinien skończyć specjalny kurs strażnika leśnego, zdać egazmin na broń bo takową w swojej pracy posiadać musi. Zakres pracy to ochrona lasu przed szkodnictwem leśnym (kradzież drewna, choinek, kopalin, wjazdów do lasu w miejsca nieuprawnione itp), kłusownictwem i patrole współne z policja, strażą rybacką i innymi tym podobnymi służbami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż Leśna

fajne zajencie. mnie sie podoba

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż Leśna

he no widac przy pilnowaniu lasu strasznie przyda mu sie ta matura
bedzie wiewiórkom opowiadać o Jagnie jaka to z niej latawica była he

no ale cos tam o tych roslinach i robalach powinien wiedziec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż Leśna

Nie mam matury ;)) mam inne szkoły skończone nie potrzebuje matury żeby wyjeżdżać do angli na zmywak ;)) a po drugie to nie ja chce się zatrudnić i nie trzeba mieć matury tylko techniku leśnictwa ;)) maturzyści za dychę z amnestii Giertycha ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż Leśna

Z tego co sie orientuje to pierwsze zaliczenie polega na umyciu gajowemu żołędzi. Na drugim idziecie do szałasu i musisz mu pokazać swoją norę. Kolejnym etapem jest zabawa bobrem w leśniczówce...
Od razu zaznaczam że znam ten proceder tylko z opowieści, mnie się on NIE TYCZY!!! więc pomińcie sobie zbędne komentarze ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż Leśna

Lubisz to;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org