środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
2012

co myślicie o roku 2012 tyle teraz sie na ten temat mówi w internecie w telewizji , wszyscy znajomi podejmują ten temat. czy to wszystko jest możliwe zbyt dużo wiadomości sie pokrywa od majów aż do naukowców badających strukturę ziemi. czy to sa tylko spekulacje tak jak przed rokiem 2000

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012

rzeczywiscie jak zorganizujemy te mistrzostwa europy to bedzie koniec świata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012

zobaczysz za 3 lata



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012

bujda:D nikt nie wie kiedy nadejdzie koniec swiata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012

raczej nowy początek :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012

ta new age :P będziemy chipowani jak krowy :p

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012

jakiśrok temu też założyłam tu ten temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012

no chyba nie ten?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012

tu nie chodzi o jakiś koniec.. po prostu coś się zmieni, pojawi się duża woja czy coś...

najprawdopodobniej będzie to atak kosmitów, Ci dobrzy już przygotowują od jakiegoś czasu obronę ziemi - będzie to największa wojna w dziejach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012

SUPER :) bo mam kredyt na 40 lat na dom:)) nie bede musial placic!!!!! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012

Ja pierd***e od kąt żyję a żyję 18 lat słyszałem już dużo dat wyznaczających koniec świata ostatnia jaką pamiętam był to rok 2000 miało wszystko paść elektryka,nie być wody itp,itd. Hahahaha człowieku zacznij oglądać mniej TV i wysiadywać ze starymi babkami które wkoło o tym *******ą.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012

P@wcio - to żeś sie chłopie na żył , niema co doświadczony to ty jestes i taki osłuchany !!! eh dzieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012

czlowieku oni manipuluja twoim umyslem wmawiaja ci rozne pierdoly a ty we wszystko wierzysz i lykasz jak pelikan nikt nie wie kiedy bedzie koniec swiata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012

KONIEC ŚWIATA.......EURO BĘDZIE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012

Jeśli chodzi o Majów to według ich wierzeń żyjemy w czwartym świecie i nie można stwierdzić czy w ostatnim. Ich kalendarz kończył się już 3 razy a 23.12.2012 ma się skończyć po raz 4. Natomiast wg naukowców co 11 tys. lat występuje coś takiego jak nad aktywność słońca i jest to normalne tak samo jak zmiana pór roku. Podczas tych nad aktywności bieguny zmieniają położenie; zalewa się cześć starych lądów, ujawnia część nowych i to ma się wydarzyć w 2012 roku, ale dokładna data nie jest zanan. Polskę ma minąć ta katastrofa, ale po niej możemy cofnąć się nawet do epoki kamienia łupanego. Wg religijnych przepowiedni ma wystąpić wielki potop, Kilka krajów europy ma ocaleć (co zgadzało by się z naukowymi badaniami nad tym zjawiskiem). Można poczytać na ten temat bardzo Ciekawe artykuły, ale czy ktoś w to wierzy??? Indywidualna sprawa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012

Nikt nie zna dnia ani godziny. - moje zdanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012

dnia nie zna nikt ale mi chodziło o prawdopodobne zdarzenia które mają zaistnieć . dużo jest opisów tego zdarzenia ostatnio nawet przeczytałam sibille gdzie dużo sie spełniło czy tez to brednie przecież kobieta żyła przed wiekami i skąd mogła wiedzieć o krematoriach w obozach że żydzi będa znaczeni gwiazdą itd.o uni o euro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012

Sama nie wiem co o tym sądzić, ostatnio przeczytałam nawet ksiażkę na ten temat, w której było opisane wszystko, mi. jak i co robić aby się uchronić przed tą tragedią. Tak jak ktoś wcześniej napisał, że to czy ktoś w to wierzy to tylko jest indywidualna sprawa, może nie chcemy w to wierzyć... a data 23.12.2012 bedzie data sądną. To nie bedzie koniec świata, tylko zmiana, część ludzkości się ocali... Mówia że Góry Smocze w Afryce bedę miejscem schronienia i ocalenia sie przed tragedio... a wiec wykupujmy bilety juz dziś, bo potem biletu do raju juz nie bedzie ;)


Żyjmy tak, jak by to miał być masz ostatni dzień...

maly

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012

Oby tak nie było !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012

http://divinatio.pl.tl/Przepowiednie--g-Dni-Ostatnich-g-.htm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012

Już teraz to ty ja juz sam nie wiem

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012

Niestety przeżyją tylko dwie osoby ja i mój brzuch :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012

mistrzkacper: i bendziesz walil konia do konca zycia

swojo drogo. muzulmanie tez przewidujo koniec swiata? skoro katole majo wyginonc to moze zmiana religi pomorze?

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012

Drodzy Parafianie, w 2012 roku będę miała narzeczonego(przy kolejnym kryzysie narzeczoną), 8-cylindrowy silnik (cokolwiek to znaczy) i 3kg mniej. A to wszystko dzięki Ojcu Tadeuszowi. Pokłony do ziemi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012

Każdy porządek zaczyna się od bałaganu i chaosu... obecna "cywilizacja" nie warta jest funta kłaków, to pomyłka losu i nikt jej żałować nie będzie bo dobra w nien malutko. Jeśli się zmieni to ostatecznie na lepsze choć nie obędzie się bez ofiar (podczas porządków też wyrzuca się nic nie warte graty na śmietnik). Rada moja: żyj jak dobry człowiek, ciesz się każdym dniem, a "ostatecznością" się nie przejmuj bo wpływ Twój na dzieje jest znikomy. Pozdrawiam.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012

ja pier.. xD wy to macie te tematy do rozkmin toć to proste polska wygywa Euro 2012 :D i bach dlugo sie nim nie cieszy bo co? koniec swiata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012

Zgadzam się ze Zbychem.

Jak to ktoś kiedyś powiedział: "Cóż te problemy znaczą w perspektywie zbawienia wiecznego"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012

Śmierć i sranie nie wiadomo kiedy zastanie ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org