piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sylwek w rampie do bani

sylwester w rampie byl najwieksza porazka.Za cztery stowy napilam sie cieplej herbaty.Nikt z wlascicieli nie powiadomil ze nie ma chetnych(10 par) powinni zwrocic kase. Juz nigdy tam nie pojde, nawet gdyby sie wlasciciel zmienil.Miejcie honor i zwroccie kase, bo to byla stypa a nie sylwedter!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

sylwester w rampie do bani za 4 stowy bla ciepla herbata, reszta posilkow zimna, rownie dobrze mogli podac zamrozone, zastanawiam sie dlaczego nie powiadomiono gosci ,ze jest tylko 20 par.Powinni zwrocic kase. do bani!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sylwek w rampie do bani

sorki bylo 10 par na sylwku w rampie sukces nie ma co. A wlasciciele nawet nie raczyli poinformowac zainteresowanych o tym nie wypale ale po kase to zadzwonili

sylwester w rampie do bani za 4 stowy bla ciepla herbata, reszta posilkow zimna, rownie dobrze mogli podac zamrozone, zastanawiam sie dlaczego nie powiadomiono gosci ,ze jest tylko 20 par.Powinni zwrocic kase. do bani!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sylwek w rampie do bani

400 zł? Jak na łomżyńską Rampę to zbyt dużo, to już szczerze cieszę się z własnych domówek za symboliczne kwoty. Polecam to samo za rok ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sylwek w rampie do bani

PEWNIE SKORZYSTAM NIE MA TO JAK SAMEMU ZORGANIZOWAC IMPRE BO WIESZ CO JESZ I ZA ILE A RAMPA ZROBILA SE REKLAME ZE HEJ

sylwester w rampie do bani za 4 stowy bla ciepla herbata, reszta posilkow zimna, rownie dobrze mogli podac zamrozone, zastanawiam sie dlaczego nie powiadomiono gosci ,ze jest tylko 20 par.Powinni zwrocic kase. do bani!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sylwek w rampie do bani

Przynajmniej herbaty się napiłaś, nie narzekaj...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sylwek w rampie do bani

ja wam powiem tak. niewazne ile par wazne kto byl a ze sie nie potrafia bawic. skoro nie bylo alkocholu to orlen blisko, szybka zrzuta, paragon zachowac, i jest sylwester. i pozniej kase od wlasciciela sciagac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sylwek w rampie do bani

tak tak gorzalke mielismy z soba, ale o mikrofali nie pomyslalam.do wuja wafla zaplacilam za sylwka a nie za cyrk

MAJA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sylwek w rampie do bani

Czego się spodziewaliście po tym lokalu? Od dawna wiadomo, że to totalny syf.

Prowokator

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sylwek w rampie do bani

jakie podejście właścicieli taki lokal , nawet strony internetowej nie mają... żal com pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sylwek w rampie do bani

tak i ja tam bylam ,zimnej kawy sie napilam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MAJA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sylwek w rampie do bani

a co wy teraz d...e zawracacie forumowiczom!! powiedz to włascicielom rampy i nie bij piany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sylwek w rampie do bani

W ofercie:


1) 5 Dań gorących -------- Jasne ;P
2) 10 Przystawek -------- ufff dali
3) 0,5 litra markowej wódki na parę ------- acha"LUKSUSOWA" a te 0.5 to chyba z tymi co sami przynieśliśmy
4) Szampan - na stole właścicieli był i owszem a my dostaliśmy po kieliszku na godzine zero :(
5) Napoje - kompot i podroby z biedronki "Kofola" i "SPRITE" nie wspominając już o tym że napoje były przeterminowane:(((((
6) Ciasto i Owoce - kawalek suchego placka a o owocach nic mi nie wiadomo chyba za mocno pijany byłem
7) Kawa Herbata- i to i to zimne żaaaaaaalllllll!!!!!!!!!


Dodatkowe atrakcje:

- pokaz sztucznych ogni- niestety ale nie było
- konkursy z nagrodami - nie było
- pokazy tańca- jak tańczyliśmy w grupce ( chyba że to była ta atrakcja)


Cena: 400zł/ para - bandyci oddajcie nam pieniądze !!!!!!!!!!
Nie polecam tego klubu wstyd wzięli kasę za nic , nigdy więcej gdyby nie to że poszliśmy zgraną grupą to bym wyszedł :(((

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sylwek w rampie do bani

Tak z ciekawości, to ten klub prowadzi ten sam gościu co ze 2-3 lata temu?, bo od tylu tam nie byłem nie jestem zorientowany.
Dla mnie prawda jest oczywista jak ktoś chce na sylwka dobrze się najeść to wybiera sprawdzone miejsca, gdzie są organizowane wesela, wiadomo za co się płaci, wóde z sobą się zabiera i pijesz do oporu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sylwek w rampie do bani

Czytam te "wypociny" i zastanawiam sie ile osób je pisało? Mnie wygląda na jedną lub z tego samego towarzystwa. Nie wiem co macie do tego Sylwka. Ja tez tam byłem. Fakt że było niewiele osób ale chyba mieliście drętwe towarzystwo skoro źle się bawiliście. Zespół grał rewelacyjnie. Nasze dania były gorące. Przystawek bylo duzo. Ciasta najadłem sie do syta. Wg mnie było okej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sylwek w rampie do bani

Ja w domu zrobiłem impreze;) na 8 osób i każdy dał po 20zł i tak się wszyscy nachlali i najedli że do tej pory nie narzekają ;)) a fajerwerki też mialiśmy i grajka własnego wiec najlepsze imprezy włosnoróbki :P




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sylwek w rampie do bani

sraly muchy bedzie wiosna.kelnerka zawrocila z obiadami ale tylko dla szefostwa i to dlatego ze sami ja pognali ciasto suche na jednej paterze 4 banany ot i wszystko nie bron bo nie ma czego prawda w oczy kole nie glupi chcial odsprzedac wejsciowke za pol ceny ale tak naprawde nie bylo warte nawet 20 zeta

MAJA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sylwek w rampie do bani

Przecież każdy ma prawo do zgłoszenia swojego niezadowolenia do organizatora imprezy . Przysługuje nam zwrot pieniędzy za nieudaną zabawę . Jeśli ktoś jeszcze ma jakąś ofertę sylwestrową tego lokalu na piśmie i okazało się , że organizator nie dotrzymał tych obietnic, można złożyć reklamację i żądać zwrotu uiszczonej kwoty . Właśnie kilka dni temu o tym przeczytałam w ABC kosumenta . Warto to uczynić, choćby dlatego, żeby właściciele mieli nauczkę . Cztery stówy to nie jest mało . W Łomży jak zwykle trochę z tymi cenami przesadzili .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sylwek w rampie do bani

Wiesz Helena, mozna sie domagac interwencji z Biura Praw Konsumenta, jesli oragnizator sie nie wywiazal z umowy, w tym wypadku oferowal co innego niz bylo to w menu, z tego co mi wiadomo wszystkie te dania i napoje, jednak byly, tak wiec duzo tym raczej sie nie wskora

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org