piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ratujcie!!/Religia

Witam. Jestem nowa na forum. Potrzebuję pomocy. Mam napisać referat na temat:
Jakimi argumentami przekonać poszukującego wątpiącego i niewierzącego do wiary w Boga?
proszę o pomoc

nie-tajemniczo-znajoma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratujcie!!/Religia

dać mu flaszkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratujcie!!/Religia

hehe tez bym tak napisała ale niestety nie mogę

nie-tajemniczo-znajoma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratujcie!!/Religia

A co to za propagandowy temat? :) Idziesz na zakonnice? :) Bo w każdej innej szkole takie tematy powinny być zabronione :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratujcie!!/Religia

proponuję porozmawiać na ten temat z jakimś księdzem albo siostrą zakonną :)

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratujcie!!/Religia

na religie;/

nie-tajemniczo-znajoma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratujcie!!/Religia

Najlepiej to poszukaj jakiegoś gotowego referatu w internecie, wydaje mi się, że powinnaś coś znaleźć. Nie warto chyba się tak męczyć, na tak mało ważny przedmiot jak religia.
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratujcie!!/Religia

jak trwoga to do BOGA jak problem jak smutek jak smierc jak choroba jak wypadek jak tragedia jak jest zle w innym wypadku ludzie ..............nawet tego niezauwazaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratujcie!!/Religia

http://pytamy.pl/question/jak-przekona-ateiste-do-istnienia-boga/4

3o sekund zajelo mi znalezienie tego w necie. godzine wybranie istotnych informacji do pracy, 15min na poprawki kosmetyczne i koniec :] i dopiero 14:15 :]]]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratujcie!!/Religia

Litości co się dzieje w dzisiejszych czasach inni nam mówią co mamy myśleć w co się ubierać a nawet co jest istotne a co nie "tak mało ważny przedmiot jak religia" Nie chce nikogo obrażać ale im bardziej idziesz na łatwiznę dziś tym trudniej będzie ci żyć za kilka lat inni cie przekręcą bo będziesz debilem niezaradnym bez wiedzy i łykającym każdy kit byle był za darmo lub nie wymagał myślenia samodzielnego - nie polecam !!!

Masz google i mózg a jak jeszcze potrafisz myśleć - wystarczy trochę czasu i chęci ;-)

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratujcie!!/Religia

Wydaje mi się, że matematyka, polski czy historia są przedmiotami ważniejszymi od religii. Owszem możesz tutaj pisać czego uczy nas religia, dla mnie to są bzdury, bardziej przeraża mnie to, że tak mało młodych ludzi zna historie Polski, co gorsza nie chcę jej nawet poznać. To dla mnie ważniejszy problem. I nie miałem zamiaru narzucać jej swojego zdania, wyraziłem swoją opinie.
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratujcie!!/Religia

Napisz o zakładzie Pascala (na wikipedii znajdziesz, co to jest). Napisz też, że religijność ma pozytywny wpływ na zdrowie psychiczne: redukuje strach, niepokój, obawę przed śmiercią, zaspokaja potrzeby psychiczne człowieka takie jak potrzebę nieśmiertelności czy sensu życia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org