piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wróżka

Mam pytanie, czy ktoś może chodził do wróżki w Łomży? A w ogóle to są jakieś godne polecenia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróżka

Chcesz żeby cie Diabeł Opętał??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróżka

Nie uznaję wróżek, nigdy nie uznawałam. Większość "przepowiadających przyszłość" zna świetnie ludzką psychikę, potrafi w paru zdaniach wyciągnąć skrywane informacje, a później przedstawić je w kształtach "przyszłości". Żenada. Żadnej nie polecam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróżka

Internautka83 idź lepiej do psychiatry a nie do czarownicy!!:))))) Każdy, kto szuka porady u wróżki ma coś nie teges z głową!:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróżka

internautka a jest nr tel do -tuptus - na ogloszeniach lomza 4 ja tez właśnie mam zamiar sie wybrac tam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróżka

Gdyby wróżka znała przyszłość, to zagrała by parę razy w totolotka,
i potem nie musiała by pracować do końca życia.


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróżka

tuptus? Chyba sobie żartujesz? Pani "Tuptus" to zwykła oszustka, której nie chce się iść do pracy, więc próbuje utrzymać siebie, kilkoro dzieci i męża z przepowiadania przyszłości i prowadzenia biura matrymonialnego. Jest co najwyżej dobrym socjologiem, bo żeruje na ludzkiej naiwności jak tylko się da. Wielu moich znajomych było u niej, ja też miałem z nią przypadkowy kontakt i mogę to wszystko zamknąć w jednym słowie: ŻAL. Tyle ode mnie.

Prowokator

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróżka

Przepraszam za przejęzyczenie, zamiast "socjologiem" powinno być "socjotechnikiem".

Prowokator

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróżka

Chyba raczej psychologiem, mówią ludziom to co chcą usłyszeć.

Trochę to bez sensu, poza tym jakby nie patrzeć to niezgodne z naszą wiarą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróżka

psotkaa, czy wszystko, co robisz jest zgodne z naszą wiarą? Jeśli tak, to jesteś aniołem!:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróżka

Psycholog - osoba posiadająca właściwe kwalifikacje, potwierdzone wymaganymi dokumentami, do udzielania świadczeń psychologicznych polegających w szczególności na: diagnozie psychologicznej, opiniowaniu, orzekaniu, psychoterapii oraz na udzielaniu pomocy psychologicznej.

____________________________________________

Socjotechnika jest próbą praktycznego podejścia do socjologii, traktowana bywa jako dyscyplina odrębna lub jako jedna z możliwych funkcji tej nauki. Przez socjotechnikę rozumie się zespół ogólnych zaleceń dotyczących tego, jak przy uwzględnieniu istniejących ocen społecznych dokonywać świadomie przekształceń po to, aby osiągnąć zamierzone społecznie cele.



Istnieje chyba "lekka" różnica?

Prowokator

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróżka

... z Twoją wiarą, bo nie wiem w co wierzysz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróżka

z NASZA, jako ogolnie przyjeta przez NAS jak POLAKOW.

a do aniola mi daleko:P, jednak mimo wszystko uwazam to za glupie i traktuje jako niezgodne z (niech bedzie) MOJA wiara.

Prowokatorze,
mimo wszytsko uwazam ze osoba taka jak wrozka ma na pewno w sobie tez cos z psychologa, poniewaz jest w stanie wyczuc co trapi kogos kto do niej przychodzi i wie jak go podejsc zeby uslyszal to co chce uslyszec. Po albo stosownym wykszalceniu albo latach praktyki umie sie 'wyczuc' czlowieka i wie sie jak fo niego trafic i przmowic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróżka

Tłumacz .... a .... jak słup.

Prowokator

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróżka

Wróżka nie Nostradamus ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróżka

Prowokatorze, cóż za ostry język i złość w Tobie. Chociaż podziwiam chęć i wytrwałość w edukowaniu uczestników forum ;)

Ja chętnie wywróżę przyszłość, dzieci, szczęśliwe małżeństwo, przystojnego bruneta spod 15-stki, braku patologii i dobrego samochodu. Full serwis, a to wszystko za naprawdę symboliczne kwoty, możliwość rozłożenia na raty.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróżka

kobieto za kółkiem, założymy spółkę z o.o. Idąc śladem naszych polityków, dorobimy się na naiwności ludu!

Prowokator

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróżka

w Grądach jest podobno jakaś wróżka :)

..nic nie może przecież wiecznie trwać..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróżka

Na myśl o spółce zacieram ręce od początku wielkiego światowego krachu, banki są nacjonalizowane, ludzi szaleją, nawet nie naruszę sumienia wykorzystując naiwność. Zadziała (zadziałałą?) panika i ogólne poruszenie. Prowokatorze, ja zajmę się zestresowanymi biznesMĘŻCZYZNAMI,a Ty ukoisz w bólu ich strapione żony. Zyski fifty- fifty, tzn 60% dla mnie, rachunki,ZUS i reszta dla Ciebie ;))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróżka

w grądach to juz nie przyjmuje, z tego co wiem chyba ze znowu zaczela :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróżka

Wrozka w Grądach to inteligentna kobieta,dobry psycholog.Niestety,w jej wrozbach nie ma odrobiny prawdy.Bylam u niej trzy razy(ostat.jakies trzy lata temu).Nic sie nie sprawdzilo.Nie ma sensu do niej jechac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org