piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
filmy

Jaki jest najlepszy program do ściągania filmów mając neostrade??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: filmy

czloooowieku ??? kogo ty sie pytasz?? poszukaj w googlach, albo najlepiej ustaw sobie na startowa !! polecam :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: filmy

ciebie sie nie pytam ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: filmy

ja mam ist ale czasem sciagam beaarshare jest ok ale tylko wersja 5.2.5
ciezko ja znalezc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: filmy

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=bearshare+5.2.5&btnG=Szukaj+w+Google&lr=&aq=f&oq=

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: filmy

tylko 100 tyś zapytań:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: filmy

Wiesz... polecam Ci przeczytanie tego posta na jakimś forum. Na początku wydaje się skomplikowane, ale w sumie ogranicza się do zainstalowania dwóch programów. Niestety w tym momencie nie mam czasu krok po kroku Ci wytłumaczyć, ale z pewnością uda Ci się to zrobić samodzielnie, bo to proste. A jeżeli nie to za jakieś dwa... trzy dni mogę to dokładnie opisać. Opis jest z poprzedniego roku, kiedy były jeszcze obrazki do przepisywania, ale zwyczajnie opuszczasz tą część konfiguracji, bo teraz obrazków nie ma.

Przykładowe miejsce, gdzie możesz sobie znaleźć dużą bazę linków rapidshare do seriali: http://peb.pl/seriale/

Jak w praktyce wygląda stosowanie tego programu. A no program po każdym pliku restartuje Ci neostradę(lub inny internet ze zmiennym IP) i sam ściąga kolejne pliki z listy.

O tyle lepsza jest ta metoda od zwykłego p2p(emule, bearshare itp), że
- ZAWSZE Ci się ściąga z tą samą prędkością
- nawet jak plik jest bardzo stary, czy mało popularny to można go ściągnąć nie czekając na tzw "źródła". Pliki mało popularne ciężko ściągnąć czasem na p2p. Czasem w kolejce na "źródło" trzeba czekać kilka godzin, dni itd
- ściąganie z internetu pirackich filmów/programów etc NIE JEST ZABRONIONE! Programy p2p standardowo podczas ściągania automatycznie wysyłają plik innym, a to już NIE JEST LEGALNE. Używanie rapidshare nie spowoduje więc, że policja wejdzie nam o 6 rano z drzwiami do mieszkania, bo udostępnialiśmy, czy ściągaliśmy nielegalnie.
- ściąganie przez rapidshare znacząco obniża prawdopodobieństwo "infekcji wirusowych" ;-)

MINUSY:
- co kilkanaście minut na kilka sekund przerywa połączenie - w praktyce wygląda to tak, że zauważasz to tylko jak rozmawiasz na Skype ;-) Przy oglądaniu stron, czy gadu-gadu jest to absolutnie bez znaczenia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: filmy

Mam Aresa i nie narzekam:) Mam też DC ale tam nie zawsze wszystko można znaleźć. Zostawisz machine włączoną na noc i masz film.

Support Your Local Football Team.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: filmy

Witam!
Aresa odradzam po 3 miesiącach komputer się do niczego nie nadawał, tak był zawirusowany :/.
Ale polecę pewien sposób (głownie do ściągania filmów):
W google.pl wpisujemy: RS (rapidshare) + PL (polski lektor) + tytuł filmu!
Wyszuka nam mnóstwo linków! Wystarczy zacząć ściągać! Przeciętnie film ściąga mi się 2-3 h. Jest podzielony na 4-6 części. Wystarczy je rozpakować. Co najważniejsze nie mam super szybkiego Internetu, a gdy ściągam film mogę normalnie z niego korzystać. Nie było to możliwe przy ściąganiu przez Aresa. Transfer przy takim ściąganiu nie spada (przynajmniej mi) poniżej 60–64 kb/s!

PS Jest przy tym jeden mały problem. Choć sam nie wiem czy to problem xD, bo rejestracje na forach są darmowe. Trzeba zarejestrować się na danym forum aby zobaczyć link. Polecam forum nedds.pl jest tam multum rzeczy (nie tylko filmów). Zresztą jak się zarejestrujecie to zobaczycie!

Mam nadzieję, że pomogłem!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: filmy

Witam!
Aresa odradzam po 3 miesiącach komputer się do niczego nie nadawał, tak był zawirusowany :/.
Ale polecę pewien sposób (głownie do ściągania filmów):
W google.pl wpisujemy: RS (rapidshare) + PL (polski lektor) + tytuł filmu!
Wyszuka nam mnóstwo linków! Wystarczy zacząć ściągać! Przeciętnie film ściąga mi się 2-3 h. Jest podzielony na 4-6 części. Wystarczy je rozpakować. Co najważniejsze nie mam super szybkiego Internetu, a gdy ściągam film mogę normalnie z niego korzystać. Nie było to możliwe przy ściąganiu przez Aresa. Transfer przy takim ściąganiu nie spada (przynajmniej mi) poniżej 60–64 kb/s!

PS Jest przy tym jeden mały problem. Choć sam nie wiem czy to problem xD, bo rejestracje na forach są darmowe. Trzeba zarejestrować się na danym forum aby zobaczyć link. Polecam forum nedds.pl jest tam multum rzeczy (nie tylko filmów). Zresztą jak się zarejestrujecie to zobaczycie!

Mam nadzieję, że pomogłem!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: filmy

Sorry, nie wiem w jaki sposób wysłałem to 2 razy. Na tym forum nie ma opcji edytuj, chyba to nie mogę tego poprawić! Jeszcze raz sorry!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: filmy

Jeszcze raz sorry! KryzaKowi chodzi chyba o ten sam sposób! Dopiero przeczytałem wiadomości wyżej! Dodam tylko jeszcze, że na RS po ściągnięciu większego pliku, trzeba chyba odczekać 1h. (nie wiem nigdy nie czekałem xD) Jeśli ktoś ma neostradę wystarczy wyłączyć i włączyć internet zmienia się IP i ściągamy ponownie!
PS Dziś jakiś rozkojarzony jestem !xD

Na innym forum za 4 wiadomości z rzędu dostał bym bana, ale tu mi chyba nic nie grozi xD.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: filmy

qrpiez: no tu bana na pewno nie dostaniesz ;-)

W moim poście masz link do posta na innym forum, gdzie jest opisane jak automatycznie ściągać dowolną ilość plików bez czekania po ściąganiu. Sposób działa tylko na Neostradzie itp z rotacyjnym IP.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: filmy

Torrenty Panowie, Torrenty!

Popularne wyszukiwarki:

http://mininova.org
http://isohunt.org
http://thepiratebay.com

Klient uTorrent:

http://utorrent.com


Ja wyciskam tu transfer po 1,5 MB/s.
Wszystko zależy też od odpowiednich ustawień uTorrenta.
Proponuję zrobić tak:
Ustawienia -> Łącze -> Maksymalna ilość połączeń: 9000
Ustawienia -> Łącze -> Maksymalna ilość połączeń na plik: 4500

Przy ściąganiu każdego większego torrenta radzę też kliknąć prawym guzikiem na niego i wybrać "USTAWIENIA", a potem w limicie prędkości uploadu dać 10-15 KB/s.

Prowokator

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org