piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wesele w Rysiu opinie i sugestie

Wesele w Rysiu opinie i sugestie....
Bardzo prosze jezeli ktos mial okazje byc tam na weselu, serdecznie prosze o wypowiedzenie się na temat tej restauracji.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Rysiu opinie i sugestie

są opinie ze jedzenie lipne, dużo osób tak twierdzi, ja byłem na sylwku rok temu to tez nie bardzo z tym jedzeniem było

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Rysiu opinie i sugestie

ja bym tego jedzenia z tamtad nie tracil ...
na sali w zime to zimno jak w psiarni ...
krzesla brudne ... usiadziesz i ?
za po za tym obsuga nie daje rady

wogle bylem widzialem ale nie bede im robil zlej reklamy ...
moze wystarczy ze ja tam wiecej nie pojde.. ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Rysiu opinie i sugestie

bylem i nie moge narzekac wszystko bylo ok krzesla ladnie przystrojone tylko jedno troche takie lipne a mianowicie lokalizacja jakby nie bylo wesele na stacji benzynowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Rysiu opinie i sugestie

Ja też tam byłam na weselu i bardzo miło wspominam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Rysiu opinie i sugestie

Lokalizacja, faktycznie do niczego :-/ Sala weselna, stacja benzynowa, kolejny lokal weselny... Co do jedzenia, jak dla mnie nie dobre i zimne, nie wiem jak jest zimą, bo byłam tam we wrześniu, a wtedy pogoda dopisała, ale w tej samej cenie za osobę, czy też parę wybrałabym inne miejsce na wesele

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Rysiu opinie i sugestie

nie polecam bylam na studniowce duzo osob sie pochorowalo,nie ma zadnych plusow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Rysiu opinie i sugestie

ojej nie polecam wybierz karczme pod topolami w konopkach albo jedrusiowa zagrode w piatnicy klimat jedzenie super

sylwester w rampie do bani za 4 stowy bla ciepla herbata, reszta posilkow zimna, rownie dobrze mogli podac zamrozone, zastanawiam sie dlaczego nie powiadomiono gosci ,ze jest tylko 20 par.Powinni zwrocic kase. do bani!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org