piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Awaria lodowiska

Dzisiaj z rana wybrałem się na lodowisko. Bardzo się zdziwiłem, kiedy ujrzałem zamiast lodowiska basen. Przeczytałem ogłoszenie. "Lodowisko nie czynne z powodu awarii do odwołania" Kiedy ostatni raz korzystałem z tego lodowiska, były widoczne liczne dziury i nierówności w lodzie. Coś w tym roku firma Echo Investmen się nie postarała...

PS. Piszcie jeśli macie informacje czy lodowisko jest już czynne

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Awaria lodowiska

z powodu zacienkiej warstwy lodu zostala przecieta rurka od chlodzenia ... a inaczej nie dojdzie do wymiany ....

za duzo ludzi lodowisko nie wyrabia bo jak co godzine jest zdrapywana warstwa lodu to kiedy to ma namarznac ?


P.S. co do tego ma firma Echi Inwestment ?
oni postawili sprzet ale go nie obsluguja ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Awaria lodowiska

Wszyscy, którzy dzis z rana mieli klopoty z uruchomieniem auta wiedzą jakie dziś z rana były mrozy. Połowa samochodów zamarzła. To co tu się dziwić. Ten obiekt także miał prawo zamarznąć !


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Awaria lodowiska

no to fajnie dość ze hujowa obsługa i kiepska organizacja to się jeszcze psuje do kitu z taką atrakcją



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Awaria lodowiska

do kitu ? a ile ludzi dziennie tam bywa ? czego ci tam brakuje ?
ze sie ludzie nie potrafia zachowac ? zadna obsluga tego nie zmieni jak ktos sie taki urodzil to i taki w zyciu jest a siedzac po 12 godzin to nie wiem czy chcialoby ci sie kazdemu to samo tlumaczyc ....
jak nie bylo lodowiska to zle bo nie ma jak jest to zle bo jest dogodzi wam kiedy ?

a sie psuje no cuz nie wszystko jest przystosowane do przerobienia takiej rzeszy ludzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Awaria lodowiska

nic dziwnego wczoraj chyba pobili rekord, może trzeba robi przerwy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Awaria lodowiska

na bemowie ludzi od groma, za darmo lyzwy i wstemp, pod palacem za darmo jusz tylko wstemp, ludzi co niemiara i jakos maszyny sie wyrabiajo. wiec ja szukalbym innej pszyczyny. pewnie maszyna zdehla. mogliby tesz te lurzwy otrzyc, bo tempe so, trohe za tempe.

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Awaria lodowiska

to jedz na benowo lub pod palac kultury jak nie pasuje albo kup sobie lyzwy naostrzone

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Awaria lodowiska

kiedy te lyzwy maja byc ostrzone jak stoji caly dzien kolejka pod kasa ... i ludzie oburzeni ze lyzw dla nich zabraklo... wszystko ma swoja moc przerobowa ... nawet do kosza na smieci nie wrzucisz wiecej niz moze pomiescic bo sie wysypie ...
a jak ludziom nie przeszkadza tam tlok to komu ma to przeszkadzac ... wpuszczaja tyle osob ile chce wejsc ... ja wole chodzic na godziny gdzie nie ma przeludnienia i nie ma w kiche poczatkujacych co przewracaja mi sie pod nogi ... to wydaje sie smieszne ale jakie to niebezpieczne ... nadepnac lyzwa mozna komus zrobic naprawde krzywde ....
chociaz najgorsza glupota charakteryzuja sie szalone 16-tki ostatnio 2 przeszly same siebie ... jedna siedziala na barierce druga podjerzdzajac wywrucila sie pod barierka ... a ta co siedziala na niej to zeskoczyla prawie na tamta lezaca....

ehh ludzie to nie maja wyobrazni czym to grozi ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Awaria lodowiska

no wlasnie, ja ostatnio bylam o 9 rano:P bylo okolo 15 jezdzacych i bylo git:) nikt nikogo nie przewalal i sie na nikogo nie pchal :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Awaria lodowiska

ale macie problem!po prostu Echo Investment nie dało w tym roku tyle kasy na utrzymanie co rok temu.przecież muszą jakoś uzbierać te 14 mln na pebudowę połowy Łomży jeśli chcą postawić to cholerne centrum handlowe,które jak na razie jest tylko na reklamach przy lodowisku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Awaria lodowiska

na utrzymanie lodowiska echo investment nie daje złotówki.oni dali same lodowisko z agregatem a reszta nalezy do miasta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Awaria lodowiska

Byłem tam dziś około godziny 20:00, Pan który stał przy sprzęcie, drugi z nich lał wodę na lodowisko, stwierdził że POWINNO być otwarte jutro z rana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Awaria lodowiska

a wiecie moze jesli jutro otworzą do której będzie czynne?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Awaria lodowiska

dziewczyna - a myslisz rze jak jest? pewnie rze tam chodze, w lomzy ruwniez. nie oznacza rze nie moge tych lodowisk poruwnywac. a ze pewnie pod to blond czupryno nic nie ma to trudno

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Awaria lodowiska

Ta firma jest głupia oni powinni najpierw dostać od miasta pozwolenie na budowę tego centrum handlowego a dopiero później fundować atrakcje i na modernizacje dróg? ale naprawą dróg zajmuje się UM ŁOMŻA i pan prezydent na czele więc czemu firma która nie ma żadnego interesu w mieście ma modernizować drogi ? na co to komu? ja bym nie zgodził się na takie traktowanie a po drugie zamiast budować nowe ronda by zbudowali nowe ścieżki rowerowe i chodniki ,parki i alejki wtedy ludzie by sie przekonali i by przesiedli z samochodu na rower lub spacer do pracy lub na zakupy a nie całe miasto zakorkowane .




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Awaria lodowiska

"Także dziś o godzinie 9.00 ponownie ruszyło lodowisko w Łomży. Wczoraj było ono unieruchomione po tym jak młody łyżwiarz „dziobiąc” łyżwą w taflę lodu uszkodził jeden z przewodów w którym przepływa płyn chłodzący."
Mam pytanie odnoszące się do tego fragmentu. Jakie są dowody że to młody łyżwiarz zrobił? Jest to gdzieś nagrane? Czy po prostu najłatwiej jest oskarżyć młodzież o całe zło tego świata i dlatego tak napisali? A może niechcący zrobił to starszy pan albo jakiś rodzic?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org