sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ŁKS - wraca na sesję w poniedziałek o 10.00

Ciekawe co nowego w dyskusji wyjdzie na temat ŁKS-u , może na koniec roku Rada i Prezydent Miasta dadzą prezent dla Klubu.? Kto z was się wybiera na sesję ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS - wraca na sesję w poniedziałek o 10.00

nie obchodzi mnie to . ..

-----------------------------------
//////////////////////////////////
-----------------------------------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS - wraca na sesję w poniedziałek o 10.00

To po co piszesz idioto ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS - wraca na sesję w poniedziałek o 10.00

Dadzą prezent i ogłoszą rozwiązanie ŁKS:)))) Niech się dalej nie męczy:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS - wraca na sesję w poniedziałek o 10.00

Ciekawe co nowego w dyskusji wyjdzie na temat ŁKS-u , może na koniec roku Rada i Prezydent Miasta dadzą prezent dla Klubu.?

Nie spodziewałbym się niczego dobrego ze strony Rady Miasta a tym bardziej prezydenta. Interesowali się oni ŁKS-em wtedy kiedy "miał wyniki". Dzisiaj to dla nich niepotrzebny ciężar, balast, który trzeba "odciąć".



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS - wraca na sesję w poniedziałek o 10.00

PTYSIU_80 o jakich wynikach piszesz? Chyba nie finansowych bo takowych to ten klub nigdy nie miał. Zgadzam się co do tego balastu:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS - wraca na sesję w poniedziałek o 10.00

Chyba logiczne, że o sportowych (awans do III ligi, awans do II ligi).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS - wraca na sesję w poniedziałek o 10.00

A ja nie chcę, aby radni i prezydent dotowali z moich podatków jakikolwiek klub sportowy, nad którym miasto nie ma kontroli. I tyle. Klub wyda na co chce, albo na długi, po czym woła: Jeszcze! A jak miasto nie daje to złe, bo sportu nie wspiera. Wolałbym, aby te pieniądze spożytkowano na różnorakie kółka sportowe i hobbystyczne dla łomżyńskich dzieci i młodzieży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS - wraca na sesję w poniedziałek o 10.00

A ja sobie nie życzę ,żeby z moich podatków utrzymywane były jakieś kółka sportowe dla dzieciaków , niech rodzice za to płacą .

ŁKS Łomża jest klubem z 82 letnią tradycją , od 1926 roku trwa i nie ma prawa upaść . Jest jedyną wizytówką naszego miasta i jeśli upadnie to Łomża na tym straci bardzo dużo .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS - wraca na sesję w poniedziałek o 10.00

Do Akmed i SD
Jeśli będzie przychylność Rady to jeden i drugi będzie usatysfakcjonowany. W klubie trenuje ok. 180 adeptów piłkarstwa i oczywiście że do szkolenia swoich dzieci dopłacają też rodzice. A z tą kontrolą lub jej brakiem to chyba kolega jest trochę niedoinformowany! Proszę sprawdzić składy osobowe komisji rewizyjnych z ostatnich kadencji zarządu ŁKS to może kolega zmieni zdanie i przestanie wypisywać bzdury, które nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS - wraca na sesję w poniedziałek o 10.00

ahmed , przecież kontrola środków jest zapewniona , najpierw Pan vicprezydent Choiński był w zarzadzie , a teraz szefem komisji rewizyjnej jest drugi viceprezydent , wiec 100 % kontroli. A tak swoją drogą to dziwię sie troche radnym że pytają o ŁKS ale brak im odwagi zapytać siedzacych na sali viceprezydentów , przecież od 2,5 roku to co sie działo w ŁKS-sie było albo za ich zgodą albo jest pod ich kontrolą , tak jak napisałem wyżej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS - wraca na sesję w poniedziałek o 10.00

a co LKS to panstwowy klub? do prywatyzacji go! i zadnej zlotuwki od podatnika. stadion addac w dobre rence i niech go psy obsrajo

z jakiej racji miasto ma dawac kase na cos, co tylko wstyd pszynosi

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS - wraca na sesję w poniedziałek o 10.00

Jeśli by się wyciągnął z dołka to wstydu by nie przynosił:) A na to niestety potrzebna jest kasa. Piłka Nożna to sport narodowy i miasto takie jak nasze musi takowy mieć. Trzeba troche włożyć ale z czasem to się zwróci. Myśle że SSA by pomogłą:)

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS - wraca na sesję w poniedziałek o 10.00

haha, sport narodowy, a nawet reperzentacja z Slowacjo nie umie wygrać, a ME to porażka. Mniej popularne sporty odnoszą większe sukcesy (np. siatkówka, piłka ręczna). Bym wolał z ziomkami przejść się po dobrym parku w Łomży, zajść do dobrego klubu, mieć dobre zakłady przemysłowe, nad Narwią bulwary itp., niż iść na 90 minut na mecz i patrzeć się na hamstwo niektórych, podchlanych zazwyaczaj " kibiców ", którzy szczycą się swoją postawą, i mam w nosie, czy wiedzo w Krakowie lub Warszawie, gdzie jest Łomża. Lepiej to sławe wyrobić np. poprzez rozwinięto gospodarkie, piękny krajobraz nad Narwio zagospodarowano turystycznie itp.

-----------------------------------
//////////////////////////////////
-----------------------------------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS - wraca na sesję w poniedziałek o 10.00

Może i większe sukcesy ale sport narodowy to sport narodowy:) Myślę że więcej osób z róznych miast Polski zwiedziło Łomże właśnie poprzez mecze niż jako indywidualni turyści:) A jak ŁKS się podniesie to i lepsza liga a co za tym idzie inne kluby będą licznie odwiedzać nasze miasto kupując kiełbaski i browar przez co będą wspierać naszą gospodarke:). Jeden woli to drugi to i doceniam to:) Pozdrawiam wszystkich kochających naszą Łomżę:)

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS - wraca na sesję w poniedziałek o 10.00

Na BIP-ie ratuszowym napisano, że sesja jest o godzinie 11, a nie o 10. Temat ŁKS-u jest dopiero jako punkt siódmy, więc myślę, że można przyjść i godzinę później.

...a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS - wraca na sesję w poniedziałek o 10.00

Tak być musi. ŁKS nie może upaść jak inne kluby w Łomży. Szerokie Szkolenie dzieci i mlodzieży tak, ale drużyna seniorów na poziomie III ligi lub okregowej ligi starczy. Po co te aspiracje ponad miare możliwosci finansowych, po co armia najemników. Mamy też i inne dyscypliny, które powinny trzymać poziom i rozwijać się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS - wraca na sesję w poniedziałek o 10.00

gostek, i w dobrym klubie możesz trafić na chamstwo, nie tylko na stadionie. Ja na mecze chodzę i nie spotkałem się jeszcze z jakimiś nieprzyjemnościami.
A co do istnienia klubu, to ŁKS to nie tylko studia bez dna, zarządzana przez niekompetentnych ludzi. W innych miastach władze rozumieją co daje poważny klub piłkarski i nie ma takich problemów jak u nas. Dzięki ŁKSowi, młodzi ludzie czują większe przywiązanie do regionu, kibice zawsze pamiętają o ważnych wydarzeniach z historii naszego miasta. Daje to większe szansę, że młodzi ludzie po zdobyciu wykształcenia w innych miastach, będą wracali do Łomży.
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS - wraca na sesję w poniedziałek o 10.00

Mnie to zastanawia ilu "wiernych" kibicow klubu bedzie na tej sesji. Ostatnio to jakos na forum bylo glosno co chwile jakis nowy temat o klubie o tym ze trzeba pomoc, dac szanse. Tylko ze jak co do czego to na sesje przyszlo tylko max 5 kibicow i po zawodach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS - wraca na sesję w poniedziałek o 10.00

jak miasto nie da na LKS to tez wstydu nie bendzie. bo i klubu nie bendzie. proste i tansze

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS - wraca na sesję w poniedziałek o 10.00

DxxxD przyszło 5 bo nie byli poinformowani że na sesji nie będzie nic na temat ŁKSu. Reszta wiedziała i nie przyszła. To tak dla wyjaśnienia:)

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS - wraca na sesję w poniedziałek o 10.00

Gruby ci co mieli wiedziec to wiedzieli na poczatku wielkie ura wszyscy ida i wogole a pozniej to ten nie mogl bo mu mama nie pozwolila a tamten bo musial isc do szkoly. Wiec nie tlumacz sie. Jak masz problem ze zrozumieniem sytuacji jaka wtedy zaistniala to wejdz na klubowe forum i tam sie dowiesz wszystkiego. Zapamietaj tez ze kibicowanie to nie wypisywanie haselek w stylu "Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!" darcie mordy na meczach i fotografowanie wie w klubowych barwach zeby to pozniej na fotke wsadzic:). Bo wierny kibic stoi za swim klubiem caly czasz, wie o wszystkich sprawach ktore go dotycza i pomaga mu nie tylko na stadione.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS - wraca na sesję w poniedziałek o 10.00

http://lks.4lomza.pl/news.php?idNews=673

Zachęcam wszystkich ,którzy mogą do przyjścia na jutrzejszą sesję,pokażmy,że społeczeństwo łomżyńskie interesuje się sprawami związanymi z ŁKS-em !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS - wraca na sesję w poniedziałek o 10.00

bravo siarak

tylko jedno że w innych miastach wspiera się tych co odnoszą sukces , a w Łomży karze się usunąć. Przykład roku 2006 pokazał wszystko. No a teraz po 2,5 roku widać gołym okiem jak jest.Jak pamietam to tamte zarzady były niekompetente no co teraz powiedzą Ci co wtedy wyzywali. Tylko jak pamietam wtedy był pełny stadion i radość i jedność a teraz zostały zgliszcza. zobaczymy , ja jutro idę na sesję posłucham tych co byli w zrządzie, ciekawe co powie Pan Choinski a co powie Pan Sroczyński przecież kontrolije prawie od roku jako przewodniczacy komisji rewizyjnej ŁKS-u.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS - wraca na sesję w poniedziałek o 10.00

dziękuję , jak widać zabawa w kotka i myszkę , a dni ŁKS-u policzone

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org