poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Życzenia z naszej klasy (sick!)

Życzenia wysyłane za pośrednictwem NK. To takie... nowoczesne!
Nienawidzę takiego podejścia do tematu. To już kartki papierowe przestali produkować? Telefony wycofano ze sprzedaży? Broń Boże, nie chodzi mi o sms... bo i te się często zdarzają. Być może jestem zbyt staroświecki...
Jeśli ktoś woli wysłać sms z internetu, zamiast pójść na pocztę podczas zamieci śnieżnej, co się niestety u nas rzadko zdarza, to pokazuje takie lekkie podejście do tematu, absolutny brak wyrafinowania, wygodnictwo.
Jeszcze kilka lat temu wypisywałem kartki i śliniłem znaczki jak głupi, ale dość. Nie ma to już sensu...

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Życzenia z naszej klasy (sick!)

swoje zale tez wysyłaj pocztą a nie na forum.

john40

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Życzenia z naszej klasy (sick!)

To jest mój topic i mogę wylewać tu co chce, a jak się nie podoba to zmień wątek, albo stwórz swój, ORYGINALNY.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Życzenia z naszej klasy (sick!)

ja popieram markaca, tesz jestem tego zdania. nie podoba mi sie ten sposub wysylania rzyczen. traktuje to jak rzec niebyta

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Życzenia z naszej klasy (sick!)

IDIOTA

john40

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Życzenia z naszej klasy (sick!)

WD aka jasiu_smietana ty to jeeeesteś...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Życzenia z naszej klasy (sick!)

Czemu na tym forum zawsze znajdzie się idiota, który spartoli każdy temat?
Zadowoleni jesteście, że ponad połowa postów jest o niczym? Nie macie co robić tylko skanować forum w poszukiwaniu tematów, które można spieprzyć?
Macie inne zdanie na ten temat, ok. Nawet nie wymagam podawania argumentów, bo wiem, że i tak nic ciekawego nie napiszecie, ale wtrącając się do dyskusji, wiem, że już po temacie... Nawet nie potrafiliście w tych swoich małych główkach zajarzyć, że jest to post mający na celu ukazanie istoty problemu, już nie wspominając o komercjalizacji świąt i tej całej szopki, która jest odwalana już od półtora miesiąca w mas mediach.

Dzięki jasio za zrozumienie... Łukasz wspominał coś, że się znamy, ale nie chciał powiedzieć szczegółów... ;)

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Życzenia z naszej klasy (sick!)

Mariusz weź ty się zamknij w jakimś schronie, podłącz pod niego 10 FireWall'i , zaopatrz się w tony papieru, dobry megafon aby z ludźmi rozmawiać i wogole.

A to że jakiś idiota mówi że ktoś jest idiota to ona sam jest idiota chyba... chociaż nie mam zdania, tak wyniki z tego co było napisane.

Twój robaczek w podpisie jest bez sensu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Życzenia z naszej klasy (sick!)

Tomek, jak chcesz się spierać o to kto jest idiotą, to mogę Ci tu publicznie zrobić taki kwas i chlew, że będziesz się musiał stąd wyprowadzić z powrotem do wysokiego małego, więc nie prowokuj mnie koleżko, dobrze radzę, a uwierz mi, połowa twoich byłych znajomych (także z byłej klasy) za takiego idiotę cię właśnie ma. Nawet Twój kolega A.M. z N. podejrzewa, ze bierzesz jakieś prochy, coś musi w tym być. Jasiu jak myślisz? Przecież się znacie.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Życzenia z naszej klasy (sick!)

banda baranów

john40

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Życzenia z naszej klasy (sick!)

A ja się z postem "markac'a" zgadzam w 100%. Kiedyś, jeszcze nie tak całkiem dawno temu sam śliniłem znaczki pocztowe, kupowałem plik kartek, nierzadko dołączyłem kilka zdań listu, i zwykłą, tradycyjną, polską pocztą wysyłałem. Mało tego. Kiedyś - też nie są to lata świetlne temu - ludzie z mej rodziny, otoczenia, znajomi, którzy mieszkali nie tak bardzo daleko od siebie 'fatygowali się' by złożyć życzenia osobiście. Zawsze się znalazło jakieś 15 min czasu na wypicie gorącej herbaty.....
Dziś coraz częściej składanie życzeń odbywa się właśnie za pośrednictwem portali typu: NK, elektroniczny opłatek, itp..., że nie wspomnę już o SMSach wysyłanych opcją 'wyślij do wszystkich' lub maili UDW, dzięki którym każdy dostaje te same, uniwersalne życzenia.
Jeśli chodzi o mnie, to zamiast takich wolę nie dostać żadnych. Bo i tak, ktoś kto wysyła tak jak opisałem powyżej nie będzie pamiętał o tym czy mi je wysłał.
Wesołych Świąt!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Życzenia z naszej klasy (sick!)

markac widze ze masz z tym problem ze twoi znajomi wysylaja ci zyczenia za posrednictwem NK, ale poco odrazu swoje zale wylewasz tu? Wez skopiuj swoj pierwszy wpis i powysylaj do tych wszystkich ktozy ci przeslali swiateczne zyczenia za posrednictwem NK. Pokaz najpierw im co o tym sadzisz a nie odrazu pretesje do calego swiata. Swiat idzie do przodu po ulicach nie jezdza juz bryczki zaprzegniete w konie sa samoloty komputery i internet wiec ludzie z tego korzystaja. Zreszta majac okolo 150 znajomych na NK powodow ekonomicznych tez nie kazdy moze wyslac kartke swiateczna. Jeszcze moze zastanow sie czy to sa napewno twoi znajomi czy tylko ludzie ktorych widzialez 2 lub 3 razy w zyciu i odrazu dorzuciles ich do listy po to tylko zeby miec wiecej koleszkow na NK.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Życzenia z naszej klasy (sick!)

A ja pierd** pocztę pisałem wczoraj na temat poczty polskiej,ale pisanie na ten temat to bez sensu ktoś pisze że nowo czesne kartki na naszej klasie i smsy no ciekawe to poco Ty ktoś używasz naszej klasy telefonów i smsów?pisz listami i wysyłaj zdjęcia fotograficzne przez listy ;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Życzenia z naszej klasy (sick!)

tez sie zgadzam ze zdaniem markaca odnośnie zyczen wysyłanych jak i z tym ze zawsze ktos sie znajdzie ze kazdy zalozony temat skrytykuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Życzenia z naszej klasy (sick!)

najgorsze to są te wierszyki... Nawet się nie wysilą, żeby coś własnego wymyślić...

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Życzenia z naszej klasy (sick!)

Zamiast dostać jakieś życzenia 'wierszykowe' wolę zwykłe: 'Wesołych i radosnych Świąt!". Ale wśród niektórych osób to już jest - jak się daje zaobserwować - pewna wręcz rywalizacja: kto znajdzie najładniej rymujące się, kto znajdzie nowsze... A nawet nie zastanowi się taka osoba, co tak na prawdę chciałby ten obdarowany życzeniami usłyszeć, na czym tak na prawdę mu zależy...
A tak w ogóle to widzę, że w tym roku straszną 'furorę' robi słowo 'magia... magicznych...' :)
Pozdrawiam zatem... magicznie - cokolwiek to oznacza ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Życzenia z naszej klasy (sick!)

myslisz rze ja go znam?

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Życzenia z naszej klasy (sick!)

Dla mnie smsy z wierszykami i hurtowo wysyłane życzenia przez naszą klasę tak naprawdę nie znaczą nic - dlatego na nie nie odpisuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org