poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

bo czymże mozna nazwać przypadek gdy na ulicy miasta ciu większego od pobliskich wsi zderza sie tyle pojazdów. Gdzie oni mają oczy , o czym myślą , kto ich nauczył jazdy , kto im dał prawo jazdy?
Takie pytania się cisną. Wobec plagi tego typu zdolniaków, jadąc po ulicach miasta trzeba mieć oczy też z tyłu bo nie masz żadnej gwarancji ,że taki myslący inaczej nie wjedzie ci jak to się mówi w "dupe". A niektórzy kierowcy takie ciągoty dziwne mają. Co dziwne jak ,podaja statystyki naszej policji drogowej w Łomży kolizje drogowe z powodu najechania na tył pojazdu są nagminne. I kto tu mówi ,ze Łomza nie jest trendy jak nawet tak dwuznanie lubią lokować jeden pojazd w drugim.

Nasza bis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

kazdemu moze sie zdarzyc wiec nie mow hop oczywiscie nie zycze ci abys sam musial tego doswiadczyc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

ja ostatnio mialem przyjemnosc jazdy w sobote... no ludzie...normalnie szok!! daltonisci... nie patrza na nic...tylko przed siebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

kużwa jaki mądrala się odezwał !!!!!!!!!!! Zgadzam się przed mówco . Ciekawe (oczywiście tobie tego i nikomu nie życzę ) co powiesz jak ktoś w dupę wjedzie .Czy będziesz taki mądry ?? Zastanów się .......

A tak bąku może tobie już dupę rozjechali hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

ps sorka za drobny błąd ortograficzny bąku - boku



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

ale o czym tu gadac widac po wpisach ze dzieci dopiero prawko dostali i sie podniecaja ze na drogach same dalny a oni niczym holowczyc "ja ostatnio mialem przyjemnosc jazdy w sobote" i wszystko jasne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

patrzę,że niektórzy szczęśliwcy urodzili się z kierownicą w dłoni,gratuluję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

agent... może na gwiazdkę kupić tobie słowniczek;) ? i wszystko jasne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

wtorek raz na tydzień w sobote wyjeżdża samochodem... moźe nie niedzielny ale sobotni kierowca:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta














________
:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

co do tych zdjęć wyślij tu http://www.nieparkuj.pl Jak widać Łoś też może dostać prawko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

Na niektórych zdjęciach samochody są zaparkowane prawidłowo, a właściciel może za publikację tablicy rejestracyjnej domagać się ukarania zamieszczającego te zdjęcia.
to coś w postaci nasza bis to to samo co nasza? zbanowali czy hasła zapomniało...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

Pewnie wy wszyscy co krytykujecie jazdę innych kierowców jeździcie zajebiście, tak jak tu jeden z forumowiczów napisał: "patrzę,że niektórzy szczęśliwcy urodzili się z kierownicą w dłoni,gratuluję"


P.S WD rejestracje tych pojazdów mogłeś zamazać :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

hahaha WD taki z ciebie detektyw i znawca a podstaw nie znasz ... mam po cichu nadzieję że któryś z właścicieli aut którym zrobiłeś fotki do ci do wiwatu może oni źle zaparkowali ale jak widać tobie też przydałoby się poczytać kodeks (z tym że już nie drogowy)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

Co do zdjęć to zostały one zrobione w miejscach publicznych i nie wiem czy to jest zabronione ?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

Najbardziej trzeba uważać na blmy ale i miejscowi też nie próżnują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

te zdjęcia są po prostu świetne , nie ma żadnych podstaw do zarzutu popełnienia jakiegokolwiek czynu zabronionego w postaci publikacji zdjęć tych pojazdów jak i tablic rejestracyjnych. Własciele tych pojazdów stawiając je w miejscu publicznym w sposób niezgodny z przepisami musieli się z tym liczyć.

Nasza bis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

Janusz kos Bl też niektórzy wzorową nie jeżdzą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

a czy jak jezdzą po ulicy to sa zamazane? sa one dostepne powszechnie w miejsach publicznych i nie mozna ich traktowac jako dane osobowe ;) tak jak juz ktos wspomnial

prawo zakazuje parkowania na chodnikach (ma zostac 1,5m wolnego miejsca). owszem sa tez zdjecia o ktorych prawo nie wspomina, jak parkowanie na trawnikach ale ja nie napisalem ze sa to zdjecia o lamaniu prawa.

________
:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

Nie lubie takich podpierda... co cieszą się że komuś dojebal. a jak jeszcze komuś mandat dadzą to skacze pod niebiosa z zadowolenia, konfident...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

cyt:
Samochód znajdujący się w przestrzeni publicznej (ulice, parkingi) może być fotografowany bez ograniczeń, podobnie jak architektura czy zieleń. Publikacja zdjęcia w internecie nie łamie ustawy o ochronie danych osobowych bo:
1. tablica rejestracyjna nie jest dokumentem,
2. po numerze rejestracyjnym nie można zidentyfikować właściciela (to może tylko policja, prokuratura, lecz nie internauta)
Prawa autorskie zdjęcia należą tylko i wyłącznie do osoby która je zrobiła (chyba, że je odsprzeda lub odstąpi)
- w żadnym razie do właściciela fotografowanego przedmiotu.

________
:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

OjeciecR, a gdyby tak kiedys na ulicy Cie kilku zaczepilo... zyczę byś spotkał się wówczas z taką ignorancją o jakiej mówisz

________
:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

Zdjęcia są super! O to chodzi! Może w końcu ktoś się zainteresuje autami parkowanymi na chodniku ul. Sikorskiego, przy rondzie. Tam właśnie nie można się przecisnąć, zwłaszcza jak idę z dzieckiem w wózku. Żeby minąć się z kimś idącym z przeciwka nie sposób nie wdepnąć na trawnik, a przy okazji zdarzy się i w psie gówno wleźć. Pamiętam którejś zimy, po większych opadach śniegu nie szło przejść z wózkiem właśnie - 75% chodnika zajęte przez auta, a następne 20% przez zaspy po spychu i koniecznym było iść mi z z małym dzieckiem w wózku właśnie ulicą, a samochodziki zajmowały niemalże cały chodnik, aż cisnęło mnie by zadzwonić wówczas po Policję. Dziwne, jedna z głównych arterii, czy Policja tamtędy nie jeździ, i nie widzi? A może przepisów nie znają?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

Powinniśmy również robić i zamieszczać tu zdjęcia tym, którzy świadomie chodzą ze swoimi pieskami obsrywającymi trawniki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

Wd a co ma piernik do wiatraka konfidencie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

ojciec tez sie potrafie smiac;) nawet z samego siebie;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

wielu kierowców ma właśnie mentalność czereśniaka w gumacach i zamiast zaparkować w wyznaczonym miejscu i przejść pieszo te 10-15 metrów woli wjechać na trawnik lub chodnik oby tylko bliżej tak samo pod sklepem po co parkować gdzieś dalej lepiej na miejsce dla inwalidów wjechać.... tragedia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

Na temat samochodów zawsze najwięcej do powiedzenia mają ci co takowego nie mają, nie mówiąc już o prawkojazdy. Oczywiście stawanie na miejscu dla inwalidów uważam za niedopuszczalne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

Dziś wieczorem przed godziną 18 wracałam do domu z Kauflanda i przechodziłam przez przejście przy kościele. 6 samochodów zaparkowało sobie na chodniku na wysokości przejścia dla pieszych. Wjechali na przejście (z tym progiem) skręcili na chodnik i tak auta zaparkowali. 3 z jednej strony jezdni, 3 z drugiej. Aż mnie szlag mało nie trafił. Między samochodami było niecałe pół metra miejsca na przejście. Ciekawe jak by miał przejść tamtędy ktos z wózkiem... Jak by nie mogli zaparkować 15 metrów dalej na parkingu (były wolne miejsca!).
Powstrzymałam się, bo chciałam wziąć klucze i zrobić piękną rysę po bokach auta. Od dziś biorę aparat i od razu dzwonię po policję, bo już mnie to denerwuje, że przejść po tym mieście nie można.
Ludzie stają gdzie popadnie, parkują na pasach, jeżdżą na czerwonym świetle.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

Do OjciecR! Nie jestem akurat tym co to ma najwięcej do powiedzenia, a prawo jazdy posiadam dokładnie (za kilka dni będzie) 23 lata, mało tego ale nawet tzw. zawodowe. Jeśli będziesz miał ponad milion km w kołach to możesz ze mną pogadać na temat kultury jazdy. Postaw się w roli kobiety z dzieckiem w wózku na małych kółkach, 150cm chodnika, z czego metr zastawiony przez samochód, a 50 cm to zaspa śnieżna po pługu? Teraz nie ma śniegu, ale pewnie kiedyś będzie. A na Sikorskiego właśnie tak bywa. Żona moja tego doświadczała wielokrotnie. Idąc z dzieckiem musiała schodzić na jezdnię i narażając oboje na potrącenie przez inny samochód, przejść niejednokrotnie kilkanaście metrów bo tam parkują nawet po kilka aut. Nie masz pewnie rodziny, a może nie to nie rozumiesz, a może nawet jesteś właśnie jednym z tych, którzy tam parkują.
"Hanes", masz rację. Mało tego, koperta pod sklepem. Niektórzy to omal w drzwiach marketów nie parkują!
Też zacznę zdjęcia robić od dzisiaj. Chamstwo trzeba tępić!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

codziennie za kioskiem na legionow na dworcu jest jakis wypadek. dzis byl najlepszy kolo 8 rano az 4 samochody:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

notu, trzeba było się uczyć a nie za fizola za kułkiem robić... A czy ja kiedyś pochwalałem złe parkowanie, czego do mnie z mordą? Wypowiedziałem się że według mnie na załączonych zdjęciach nie wszyscy łamią prawo i nie lubię konfidentów którym wszystko przeszkadza...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

OjciecR. napisał(a):

> notu, trzeba było się uczyć a nie za fizola za kułkiem robić...
> A czy ja kiedyś pochwalałem złe parkowanie, czego do mnie z
> mordą? Wypowiedziałem się że według mnie na załączonych
> zdjęciach nie wszyscy łamią prawo i nie lubię konfidentów
> którym wszystko przeszkadza...
taaa konfidenci - komunistyczna mentalność wychodzi gdzie współpraca z organami ścigania była czymś wstydliwym ... W nowoczesnym społeczeństwie obywatelskim i w państwie prawa godna pochwały jest aktywna postawa obywatela zmierzająca do dbania o dobro wspólne a takim jest np. poprawa bezpieczeństwa r.d. Brak reakcji na to co się dzieje na drogach(m.in poprzez niezgłaszanie takich przypadków na policje) jest przyczynkiem do całkowitego i właśnie obserwowanego zdziczenia obyczajów na drogach.
Na marginesie - który pojazd z załączonych zdjęć nie złamał prawa? Wątpliwości mogą dotyczyć jedynie Yariski, która nie wiadomo gdzie stoi tzn. czy nie było wcześniej zakazu lub czy nie jest to strefa zamieszkania.
A



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

ok spoko w takim razie Panie WD i Panie NOTUS skoro takie z Was świętoszki i znawcy kodeksu to podajcie swoje numerki tablic rejestracyjnych (przecież to nie jest dokument - pisze WD) a jak nic któregoś pięknego dnia fotki waszych pojazdów znajdą się na forum i to właśnie w tym temacie nie dziś to jutro nie jutro to za rok... cierpliwość jest cnotą... no to jak podejmiwcie się wyzwania cwaniaczki ??? (no chyba że macie jakieś 12-16 lat i o jeździe samochodem nie macie zielonego pojęcia)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

WD skąd wziąłeś ten cytat???
"cyt:
Samochód znajdujący się w przestrzeni publicznej (ulice, parkingi) może być fotografowany bez ograniczeń, podobnie jak architektura czy zieleń. Publikacja zdjęcia w internecie nie łamie ustawy o ochronie danych osobowych bo:
1. tablica rejestracyjna nie jest dokumentem,
2. po numerze rejestracyjnym nie można zidentyfikować właściciela (to może tylko policja, prokuratura, lecz nie internauta)
Prawa autorskie zdjęcia należą tylko i wyłącznie do osoby która je zrobiła (chyba, że je odsprzeda lub odstąpi)
- w żadnym razie do właściciela fotografowanego przedmiotu."

Jestem ciekaw bo 1. tab rejstr. nie jest dokumentem... ale co ma piernik do wiatraka?? Art 6 ust1 UST o Och. danych osobowych. Coś Ci się pomyliło.
2. A sąsiad, rodzina, kolega z pracy?? NIe musisz całemu światu pokazywać tych zdjęć wystarczy, ze 5 na 10000 osób rozpozna te samochody i przypisze sobie w głowach ich właścicieli już przetworzyłeś dane osobowe.

Oczywiscie, że autor dysponuje zdjęciem itp itd natomiast co jeżeli ja zrobię Ci zdjęcie z rodziną... mogę też je sobie umieszczać na różnych portalach...??? Pomyśl.

Czekam na źródło "cyt" z chęcią poszerzę swoją wiedzę.

Pozdrawiam

Globetrotter .... raz na piechotę raz autostopem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

Moim skromnym zdaniem nie wszyscy z tych zdjęć utrudniali innym życie przez takie czy inne zaparkowanie, czy złamali przepisy to inna sprawa, od tego jest np. Policja bo straży miejskiej nie cierpię. Ale zamieszczanie tych fotek to przegięcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

ciekawe jakie przgięcie - jak po cichu zachowujec ie się jak wiejskei hamy an ulicach to nie jest przegięcie a jak ktos to wasze wiejskie hamstow pokazuje to jest przgięcie?

Typowa logika myślenia tubulcy którego przodek do miasta w jechal w drugiej połowie wieku na rorzutniku.

Nasza bis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

naucz się pisać krowo...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

Takich zdjęc jest za mało. Może gdyby było ich więcej, mielibyśmy zblizoną kulturę do zachodu. Śmiejmy się z siebie ale poza śmiechem wyciągajmy też wnioski. W Polsce jak ktoś pokazuje łamanie prawa zawsze znajdzie się wielu obrońców "pokrzywdzonego winnego" Przecież tu nie ma filozofii : złe jest złe; a dobre : dobre. W Szwajcarii mają to we krwi. Nikt nie wywala petów przez okno, mieszkańcy przestrzegają prawa. Mało tego: prawo może byc mniej skomplikowane bo wiele kwestii nie jest zapisywane z uwagi na fakt, ze sami ludzie uważają je za normę. Im bardziej wyedukowane, wykształcone społeczeństwo tym mniejsze ryzy prawne i kary. U nas jeszcze najlepiej funkcjonuje PRAWO KALEGO :-) i rozdrabnianie przewinień na drobniejsze sympatyczne przewinionka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

Gizmo dobrze napisałeś - wszystko zależy od społeczeństwa.
Natomiast WD wrzucając tutaj te zdjęcia (przynajmniej te, na których wyraźnie widać tablice rejestracyjne) tak samo jak właściciele tych aut złamał prawo. Jeżeli naprawdę chcesz walczyć z takimi sytuacjami (mi by się nie chciało ale chwała Ci) zamiast wyciągać aparat fot z kieszeni trzeba było wyjąć telefon... A jak już chciałeś\aś pochwalić się zdjęciami to zamazać tablice - właściciel i tak rozpoznałby swoje auto i może byłoby mu z tego powodu głupio.... a może nie. A tak pomimo twoich dobrych chęci (niewatpie w nie) jesteś taki sam jak Ci kierowcy.

Globetrotter .... raz na piechotę raz autostopem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

Powstrzymałam się, bo chciałam wziąć klucze i zrobić piękną rysę po bokach auta.

I masz szczęście...

Ja jakbym zobaczył kogoś kto rysuje komuś samochód (bez znaczenia czy zaparkowany prawidłowo czy nie) to posyp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

ałyby się KOPY NA MORDĘ ! I nie byłoby dla mnie istotne czy robiłby to 16-letni szczeniak czy 65-letni sfrustrowany przez żonę dziadek...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

krilan. gdzie jest w polskim prawie napisane, że nie można upubliczniać zdjęć z rejestracjami samochodów?

________
:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

problem w tym że kilka z tych aut stoi prawidłowo ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

Yorker napisał(a):

> problem w tym że kilka z tych aut stoi prawidłowo ;/
KTÓRE?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

Też żadnego nie zauważyłem tu prawidłowo zaparkowanego. Za co niektórzy z Was mają prawo jazdy? Chodzi i o tych, co uważają, że są tu auta zaparkowane należycie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

Zaparkowane należycie a łamiące przepisy to dwie różne sprawy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

gdzieś mi jeszcze te umknęło ;)
tak poza tym robiłem je ok miesiąca temu podczas małej przejażdżki po mieście. Miałem aparat pod ręką więc korzystałem z okazji :)


jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

Czyli jasiu śmietana =WD wydało się hahahahahahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

>Zaparkowane należycie a łamiące przepisy to dwie różne sprawy...
A to ciekawe -czyli można parkować niezgodnie z przepisami ale należycie. Ciekawa teoria.

Te na zdjęciach oprócz tego, że łamią wprost przepisy to dodatkowo utrudniają ruch pieszych na chodniku, niszczą trawniki i ograniczają widoczność na skrzyżowaniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

Moim zdaniem jak już wcześniej napisałem i powtórzę to z chęcią jeszcze raz nie wszystkie złamały przepisy mimo że nie stoją jak powinny i nie chce mi się już wyszczególniać o które mi chodzi. Ale przecież trawniki też są prywatne i może właściciel trawnika stawia samochód przy swoim płocie na swoim trawniku...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

Ojciec, napisz jednak, skoro masz czas pisać swoje śmieszne teorie to może jednak poświęć chwilę i wyszczególnij, który z samochodów na załączonych tu zdjęciach nie złamał przepisów. Faktycznie masz ciekawe teorie. Mam nadzieję, że nie posiadasz jeszcze prawa jazdy. A jeśli tak to jakim cudem?
Ps. Żaden z widocznych wyżej trawników nie jest prywatny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

jasiu !!!!!!!!!!! jak to się stało że ty w dwóch zdaniach nie narobiłeś błędów?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

Chcial napisac to na swoim drugim "normalnym" loginie ale jak to w zyciu bywa los splatal mu figla hehe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

A to cwaniak ten Jasiu :) Toteż i ja zauważyłam że Jasiu "przestał" robić błędy i aż dziwne mi się to wydało..:)) No ale cóż,pozwólmy Jasiowi dalej się bawić :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

np. skoda na zdjęciach wyżej stoi poprawnie. To niech to będzie nagrodą dla właścicieli tamtych aut , że tak należy parkowac !!!

-----------------------------------
//////////////////////////////////
-----------------------------------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

żaden z przedstawionych na zdjęciach pojazdów nie jest zaparkowany zgodnie z obowiązującymi w tym kraju przepisami prawa o ruchu drogowym

Nasza bis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

rzeby tylko jedno...

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

Skoda BIX 6898 to jak jest zaparkowana ?

-----------------------------------
//////////////////////////////////
-----------------------------------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

ale przy tym zdjeciu nie chodzilo o skode tylko o toyote

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ot popatrzcie ile mamy nieudaczników na ulicach naszego miasta

trzeba byc ograniczonym umysłowo i to dobrze ograniczonym aby zajechac drogę dla karetki która jedzie na sygnale do chorego. Ale co tam to noirmalne w mieście opanowanym przez rostrzasaczy gnoju.

Nasza bis

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org