piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dekoracje na ślub?

witam
orientuje sie moze ktos gdzie moge zamówic dekoracje kościoła na slub i ile to moze kosztowac? z góry dziekuje za info, a nieproszone odpowiedzi prosze kierowac na swoje posty



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekoracje na ślub?

słyszałam,że zakonnice stroją kościół na wszelkie okazje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekoracje na ślub?

w kwiaciarni na przeciwko koscioła "u Jankowskiego" stroją kościoly ale nie wiem za ile

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekoracje na ślub?

"u Jankowskiego" a jaka to ulica?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekoracje na ślub?

Jeśli z żywych kwiatow to na pewno u Przybylaków dekorują kościoly i w Storczyku. A sztuczne dekoracje są w takiej kwiaciarni na małachowskiego (w tym pawilonie co GLOB) ale nie wiem jak ona sie nazywa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekoracje na ślub?

U Jankowskiego czyli na Wojska Polskiego obok salonu Fiata.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekoracje na ślub?

Piękne dekoracje robi p. Beata Sztachańska. To jest na nowogrodzkiej... tylko nie pamiętam ile... ale naprawdę warto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekoracje na ślub?

dzieki bardzo za informacje; ciekawe ile to moze kosztowac tak mniej wiecej, chodzi mi o sztuczne bo zywe wiadomo bedą duzo drozsze, jesli ktos zamawial i jest zadowolony z wystroju prosze o podpowiedz, zeby darmo nie latac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekoracje na ślub?

Łomża, ul. Nowogrodzka 250, tel. 086 2162644 to to:) Naprawdę polecam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekoracje na ślub?

Polecam kwiaciarnię na ul.Nowogrodzkiej "KRASPEDIA" na przeciw parku , dziewczyna ma świetny gust i wyobraźnię w tym temacie, tworzy przepiękne dekoracje z kwiatów żywych i sztucznych na wszystkie okazje, a wiązanki ślubne są tak wytrzymałe,że żadne "turbulencje" im nie straszne. Szczerze polecam tą kwiaciarnię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekoracje na ślub?

c.d.
Jeśli chodzi o koszt dekoracji kościoła, w kawiaciarni "KRASPEDIA" to na pewno adekwatny do całości, nie pamiętam jaki dokładnie,ale naprawdę warto w to zainwestować, zreszta zawsze można dogadac się, aby obie strony były zadowolone.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekoracje na ślub?

1 000 zł musisz na pewno szykować ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekoracje na ślub?

Pani z zambrowa , robi dekoracje w sal weselnych i kościołówi robią to swietnie a przede wszystkim w rozsądnych cenach dla zainteresowanych podaje nr 60092659jeśli poprosicie wyśla wam zdjecia swych dekoracji na mejla, pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekoracje na ślub?

UWAGA!!! Informacja dla wszystkich par poszukujących dekoracji na ślub i wesele (kościół, samochód, wiązanki itp.) - szczerze i z czystym sumieniem NIE POLECAM Kwiaciarni Beata Sztachańska w Łomży, ul. Nowogrodzka 250!!! Korzystałam z usług tej „firmy” i doznałam ciężkiego szoku!!! Co do charakterku właścicielki i jej podejścia do klienta, to można byłoby książkę napisać – w skrócie: chamska, nieprzyjemna, obcesowa, częstująca klienta drażniącymi uwagami i chcąca naciągnąć go na jak najdroższą ofertę. Mimo że przez telefon zapewniała, że na spotkaniu przedstawi propozycję na każdy portfel, to będąc twarzą w twarz nagle się okazało, że nie ma nic tańszego do zaproponowania! WTF?! Czyżby zaważył fakt, ze przyjechaliśmy do szanownej „pani” drogim samochodem??? Zastanawia mnie to mocno. Dopiero po przyjściu córki właścicielki doszliśmy do jakiegoś porozumienia. Wspomniana córka wytłumaczyła swojej mamie, że może chcemy skromniejsze dekoracje i nie możemy wydać takich kwot jakie ona nam proponuje. Gdyby nie córka, to w ogóle trzasnęłabym drzwiami i nigdy tam nie wróciła. Bądźcie czujni i nie psujcie sobie humoru przed ślubem utarczkami z nieprzyjemną i nieprofesjonalną osobą! Ostrzegam!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org