wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sukienka na studniówkę

Hej. Szukam właśnie coś fajnego na studniówkę ale nic sensownego nie widziałam w Łomży :/ może znacie jakiś fajny sklep? z góry dzięki :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sukienka na studniówkę

hmm patrzylas w 4+ na dole?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sukienka na studniówkę

Właśnie nie znamy. Podaj adres Twojego sklepu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sukienka na studniówkę

no patrzyłam właśnie i nie bardzo. bozata haha wszytskie są moje :d normalnie zal nawet sie zapytac o nic nie mozna bo od razu zaraz oskarżenia ze sklep chce reklamować :/ nie mozesz mi pomoc to nie zagladaj :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sukienka na studniówkę

To nie moj sklep:) sama tam kupowalam sukienke na studniowke rok temu, i wybralam;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sukienka na studniówkę

Przejdź na ul. Farna, sklep "EXIT" chyba tak to sie teraz nazywa:) Odstatnio widzialam tam fajne kreacje, może wybierzesz coś dla Siebie. Powodzenia i Miłej zabawy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sukienka na studniówkę

hehe :p aha no rozumiem :p a znasz coś jeszcze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sukienka na studniówkę

HEJJJ! JA MAM ŚWIETNĄ, NIEPOWTARZALNĄ SUKNIĘ DO SPRZEDANIA!! jeśli chcesz moge wysłać fotki :) pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sukienka na studniówkę

na przeciwko katedry na dwornej jest sklep z fajnymi kreacjami i super obsługą. tylko przymierzalnie maja fatalną ale trudno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sukienka na studniówkę

Na Queens Blvd jest dobry sklep hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sukienka na studniówkę

Polecam EXIT, a jak nie no to Białystok lub Warszawę xD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sukienka na studniówkę

W Warszawie byłam i kompletnie nic nie ma ciekawego :p na taką okazje :) a jak w Łomzy nie znajde to do Białego ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sukienka na studniówkę

W Białymstoku widziałam kilka ładbych sukienek, jak nie w galeriach to przy dworcu PKS są sklepy tam też ładne sukienki są, ale to też zależy od gustu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sukienka na studniówkę

Ja również mam bardzo ładną, prostą sukienkę do sprzedania. Przywiozłam ją ze stanów i jest ona na niską i szczupłą osobę. oczywiście mogę przesłać zdjęcia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sukienka na studniówkę

W Ostrołęe w Kupcu są całkiem fajne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sukienka na studniówkę

polecam gorąco salon sukien ślubnych i wieczorowych przy blaszaku,pani Agnieszki Szmit,sukienki zawsze po jednym egzemplarzu-mam pewność, że się nie powtarzają i modele jakich nie widziałam nigdzie w Łomży, dziewczyny polecam na sylwestra i studniówkę szczególnie!!!!

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sukienka na studniówkę

W tym roku modne są krótkie czy długie sukienki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sukienka na studniówkę

I te i te W ostatnich latach coraz więcej dziewczyn nakłada na siebie długie sukienki Jeśli o mnie jednak chodzi to bardziej podobają mi się sukienki krótkie. W takiej byłam na swojej studniówce. Są świeże, lekkie oraz dziewczęce.
Na tej stronie jest spory przegląd:
http://www.inszaworld.com/2015/11/przeglad-sukienek-na-studniowke/
Ta jest świetna:


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org