wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dlaczego paliwa w Łomży są najdroższe w kraju

Może ktoś potrafi mi wytłumaczyć dlaczego w regionie gdzie średnie płace są najniższe w kraju jest najdroższe paliwo,
np w dniu 30.11. 2008 w Warszawie na stacji zrzeszonej /znany w kraju i w Europie koncern/ tankowałem olej napędowy po 3,58 zł, a w Łomży po 3,99 zł. Porównłem w dniu dzisiejszym ceny i z internetu wynika, że średnia cena oleju napędowego wynosi w kraju 3,80 złotych, czy w Łomży jest choć jedna stacji na której cena jest zblizona do ceny 3,80 zł.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego paliwa w Łomży są najdroższe w kraju

iwesz w Łomzy panuje lobby paliwowe , frajerzy sie zgadują i trzymaja twardą cene , najlepiej o ile jest to mozliwe tankowac po trasie a nasze stacje sobie podarowac bo to banda złodzieji i nic wiecej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego paliwa w Łomży są najdroższe w kraju

Frajerzy to chyba ci co tankują, a oni to cwaniacy jak już...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego paliwa w Łomży są najdroższe w kraju

Jakbyś prowadził biznes to byś tak nie mówił. Liczy się kasa. A jak człowiek w potrzebie to i 5 zł za litr zapłaci.

Jedź do Płocka i zobacz po ile tam paliwo jest. Mimo, że Orlen "pod nosem" to paliwo monstrualnie drogie. Wiem, bo jeżdżę i mam rodzinę w tamtym mieście.

Podlasie czy Mazowsze?
Oto jest pytanie....
Moja odpowiedź---> Mazowsze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego paliwa w Łomży są najdroższe w kraju

Jest już taki tamat "Ceny Paliw w Łomży"

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org