środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
iphon

chcę usłyszec opinie o iphonie mam zamiar go kupić. proszę o porównanie jakości do innych telefonów nie mieszć w to ceny. Chodzi mi o telefon głównie do słuchania muzyki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: iphon

brak bluetootha i slaby GPS i juz starczy zeby go nie kupowac. Ja bym kupil jakiegos noweg Walkmana SE.

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: iphon

iPhone? Odradzam!

GrubyLKS: Bluetooth jest, natomiast brak GPS (pozycja jest ustalana wylacznie na podstawie nadajnikow sieci GSM). Poza tym calkowity brak kompatybilnosci i mozliwosci modyfikacji. Mialem, uzywalem 2 tygodnie i sprzedalem. Teraz uzywam dwoch Samsungow: i900 (Omnia) i INNOV8 (i8510) i jestem baaaardzo zadowolony. Szczegolnie z GPS'a w Omnii (TomTom chodzi jak zloto) i aparatu w INNOV8 - 8mpix.

Prowokator

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: iphon

Zapomnialem dodac, ze INNOV8 ma naprawde potezna moc muzyczna, nawet przy sluchawkach dolaczonych do zestawu. Ponadto, posiada wyjscie mini jack wiec mozna podlaczyc go praktycznie pod wszystko.

Prowokator

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: iphon



--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: iphon

no ale markac ma racje....
Najwieksza zaleta iphona jest duuuzy wyswietlacz przydatny do ogladania filmow ale ja np od ogladania fimow mam komputer czy telewizor... nie zawracalabym sobie tym iphonem glowy na twoim miejscu. taka zabaweczka,ktora teraz wszyscy maja no ale co kto lubi...

a jesli juz o telefonach mowa to zastanawiam sie czy warto zamieniac moja n95 8gb na se c905...? jak uwazacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: iphon

Odradzam iPhona!!! Jeżeli chodzi ci o słuchanie muzyki radze kupić jakiegoś SE z walkmanem!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: iphon

Może warto się zastanowić nad:

HTC Touch Diamond [Pro]
Samsung F480
SAMSUNG Omnia
LG KU990 Viewty

Miałem już dwa Samsungi i to bardzo dobre telefony. Teraz miałbym chrapkę na coś nowego ze stajni LG lub HTC.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: iphon

Poza tym iPhone jest strasznie ciężki. Trzymałem go i jest jak cegła, ale wybór należy do Ciebie :) U mnie jest on zdyskwalifikowany ze względu na brak HSDPA, dzięki któremu mam potężny internet. Reszty funkcji, które są mi potrzebne, a ten telefon nie ma, już nie chcę wymieniać. Obrazek mówi sam za siebie :) Ale i to podobno można ominąć instalując odpowiednie oprogramowanie, ale na litość boską, kombinować, żeby mieć mms? :) Święta się zbliżają, trzeba wysłać parę obrazków :)

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: iphon

Prowokator miałem na myśli to że nie można wysyłać plików przez Bluetootha.

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: iphon

iphona odradzam jak za takie pieniądze. Może lepiej kupić podróbę tego telefonu. Jest ona dużo tańsza i ma takie same funkcję oraz inne dodatki, np. dual sim (możesz włożyć karty sim np. z ery i orange i obydwie Ci działąją).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: iphon

a moze lepiej kupiś ipoda i jakiś "normalny" telefon?? tak mi dzisiaj rano do głowy przyszło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: iphon

Tomek, a iPhone powieś sobie na szyi, żeby się lansować.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: iphon

taaajakbys pojszedl z ajpodem na klacie do jamy to wszystkie chamice-fryzjerki twoje :]]]]

[gif]boobs.sorkmos.com/animatedboobsom-143.gif[/gif]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: iphon

co najważniejsze nie mozna przyjmowac wiadomosci MMS !!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: iphon

no pewnie ze nie mozna ale jest po prostu KOLEJNA rzecz,ktorej nie posiada ten telefon... innymi sa wspomniany juz bluetooth( zeby wysylac pliki), lampa blyskowa w aparacie, brak mozliwosci nagrywania filmikow... Kolejnym takim duperelem jaki zauwazylam jest np brak mozliwosci przeslania sms'a(przekaz dalej). niby glupota,ale... zazwyczaj nie uzywamy(albo uzywamy bardzo rzadko) takich funkcji jak mmsy,wideorozmowy czy nawet te durne przeslanie otrzymanego wczesniej smsa,ale jesli w naszym telefonie nie ma tej funkcji to okazuje sie ze jest nam to akurat bardzo potrzebne.... takie glupie ludzkie rozumowanie...
Jesli tak duzo sluchasz muzyki to moze faktycznie kup sobie ,,normalny,, telefon i ipoda... ja np nie lubie nosic oddzielnie cyfrowki,ipoda i telefonu,wole miec wszystko w jednym miejscu... moze masz tak samo wiec jesli aparat w telefonie odgrywa u ciebie mniejsza role,to jak juz ktos powiedzial: walkmena SE...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: iphon

Za to internet chodzi naprawdę ok. Niestety przy takim wyświetlaczu bateria długo nie wytrzymuje. Trzeba się do niego przyzwyczaić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: iphon

http://news.pasjagsm.pl/steve-jobs-odpowiada-na-problemy-z-iphone-3g-4849.html. Faktycznie, nie ma problemów z 3G :):):)

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: iphon

Zapomniałeś dodać , że to wiadomość z 19 sierpnia 2008,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: iphon

Ja kupiłem sobie LG ku990 i moim zdaniem lepiej kupić ten telefon niż iPhona. ma wiele rzeczy których nie posiada iPhone.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org