wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
suknia sylwestrowa

Gdzie w Łomży kupię ładną suknię sylwestrową. Ma to być oczywiście coś odpowiedniego na bal, a nie prywatkę, czy też disco, służyć ma też jako kreacja wieczorowa na potencjalnie inne okazje. Podpowiedźcie, gdzie szukać? Jeżeli nie w Łomży, to może gdzieś ościennie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: suknia sylwestrowa

Na farnej jest sklep, tam zazwyczaj fajne sukienki, ten sklep naprzeciw fotografa jest, coś na e... Nie pamiętam :-/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: suknia sylwestrowa

Gdzie jeszcze ?? Miłe Panie. Na pomoc. Przecież gdzieś te kiecki kupujecie ?! (dzięki ANGEL za podpowiedź).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: suknia sylwestrowa

na legionow jest sklep z sukniami obok drogerii natura, na dwornej w dawnym sklepie ewa&dora, w salonie sukien slubnych na dlugiej, na mazowieckiej, w 4 plus na przeciwko ambry wiecej nic mi do glowy nie przychodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: suknia sylwestrowa

Generalnie teraz ciężko jest znaleść jakąś fajną kreacje na wesele, sylwestra itp.
Wszystkie kiecki są podobne do siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: suknia sylwestrowa

na dlugiej salon z sukniami słubnymi na 1 pietrze...nie pamietam nazwy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: suknia sylwestrowa

Ja kupiłam super sukienkę na dwornej , niewiem jak ten sklep się nazywa ale mieści się między biedronką a tym sklepem dla SKATE'ów , mają tam dużo torebek, dobre gatunkowo, cena niezbyt wygurowana. Kiedyś fajne sukienki mieli w małym sklepiku na mazowieckiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: suknia sylwestrowa

Chodziłem dziś (oczywiście nie sam) po Łomży - w miejca wskazane przez Was. Trzeba przyznać, że jest spory wybór sukni. Nie wiem tylko czy czasami to nie są modele sprzed 2-3 lat. Takie na które moda już minęła. A jakie są trendy w tym roku? Długie, do posadzki; czy średnie do kolan, jeszcze krótsze? Wiem, że w znacznym stopniu zależne jest to od wieku osoby, rodzaju i miejsca imprezy, ale co o tym sądzicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: suknia sylwestrowa

Czasami są to modele sprzed 2 - 3 lat, niestety. Zależy od gustu i jak się kto w jakiej sukience czuje... Osobiście wole te krótsze, (bo lepiej wyglądam - bez jakiś głupich komentarzy) albo fajny jakiś komplecik: eleganckie spodnie + tunika. Wiesz, szczerze w Łomży nie ma ciekawgo wyboru, a jak już coś się cacy znajdzie to cena, że szczęka opada, dlatego ja osobiście polecam Warszawę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: suknia sylwestrowa

W Białymstoku na dworcu PKS jest dość duży wybór, albo w Ostrołęckim kupcu, w Łomży to ciężko jest coś znaleźć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: suknia sylwestrowa

salon skrzyzowanie ulicy polowej z al. legionionow u trzcinki, mam jego sukienke z ubieglego roku i przyznam ze jest oryginalna kupilam na studniowke i nikt takiej nie mial :) nigdzie takich nie znajdziesz

pozdr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: suknia sylwestrowa

ja jak mam czas to jade na chale za warszawe do maxsimusa tam moge kupic wszystko za jednym razem i w miare ceny mozna sie targowac .te same rzeczy w lomzy trzeba doplacic . tak ze koszt podróży sie zwraca i jeszcze zostaje na zakupy - polecam a sukienek teraz przed sylwestrem maja ful i to ładnych jest w czym wybrac .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: suknia sylwestrowa

Na dwornej sklep gdzie kiedys był "ewa&dora" , można tam wszystko kupić naraz, Sukienke, buty, poprawki ewentualne są w cenie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: suknia sylwestrowa

Na przyszlość - http://www.vissavi.pl
I dużo lepiej postawić na takie stroje, które po prostu później wykorzystacie. Nie kupujcie byle jakich ciuchów bo to bzdura.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org