wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
AGD z internetu

chcialem sie was spytac czy macie jakies doswiadczenia z zakupem wiekszego sprzetu AGD przez internet rozgladam sie za sprzetem typu pralka lodowka oraz zmywarka ale lomzynske sklepy nie kusza tanimi i sprzetami :( przegladajac oferty w sieci oraz modele ktore mnie interesuja takie same AGD co w sklepie mozna kupic kolo 300zl taniej na sztuce ( wiec 900zl to naprawde duzo ) i wogole jakie firmy mozecie polecic zalezy mi na bezawaryjnym dzialaniu w rozsadnej cenie

jakie strony smialo mozecie polecic na takie zakupy?
orientuje sie ktos jak sie przedstawia sprawa z gwarancja na taki sprzet czy lomzynskie serwisy AGD uznaja karty gwarancyjne sprzetu zakupionego w sieci bo czytajac oferty to wszedzie obowiazuje gwarancja producenta+paragon faktura, a wiadomo np. pralki raczej nie bede odsylal na drugi koniec polski do sklepu :/

i dzieki za wszelkie pomysly :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: AGD z internetu

Jeśli serwis AGD jest autoryzowany, wtedy przyjmuje sprzęt obojętnie gdzie został kupiony. A najwygodniej będzie jeśli kupisz taki, który ma gwarancję door-to-door - wtedy przy ewentualnej usterce powiadamiasz serwis, który na swój koszt zabierze ci sprzęt z domu a po naprawie go odwiezie.

Co do sprzętu mogę powiedzieć tylko tyle, że pralki marki Candy nie polecam w żadnym wypadku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: AGD z internetu

Kolezka moj ostatnio zamawial lodowke,piekarnik,zmywarke i pralke to wyszlo mu taniej 2600 niz w sklepie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: AGD z internetu

Z gwarancją nie powinno być problemu bo lokalne serwisy też obsługują taki sprzęt. Co do zakupów często kupuję na www.agito.pl

Legends may sleep, but NEVER die ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: AGD z internetu

Bez problemu, tak tylko robię "większe" zakupy AGD. obecnie rozglądam się za jakimś tv. Ostatnia wizyta w EuroAgd w Białymstoku niestety mnie rozczarowała.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: AGD z internetu

WEszystko ładnie pięknie tylko schody sie zaczynają gdy coś trzeba serwisować. Kupiłem Kartę graficzną na agito i niestety już karta zosytła drugi raz do nich wysłana. Półtora miesiąca już bez kompa. Za pierwszym razem przysłali mi kartę po 3 tyg. w takim samym stanie jak do nich wysłałem. Nawet nie było żadnej informacji, więc może nawet pudełka nie otwierali :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: AGD z internetu

wiec co do oplacalnosci takiego interesu to nie ma wogole o czym gadac a mozesz sie dowiedziec z jakiej strony bral sprzet i czy ogolnie zadowolony jest z tej uslugi ( szybkosc wysylki, gwarancja itp. itd)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: AGD z internetu

Kupowałam w internecie pralkę Whirpool ładowaną z góry, z dowozem (60zł), wyszło mi taniej o 300 zł niż w hurtowni AGD. Z serwisem nie było zadnych problemów (serwis na Starym Rynku).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: AGD z internetu

Jakieś 3 lata temu kupiliśmy lodówkę Ariston w sieci. Jasne, że była obawa, że przyjdzie porysowana, uszkodzona itd. bo to duże rozmiary, 2m wysoka, po 70 cm szeroka. Przesyłka kosztowała do 100zł, a mimo to w porównaniu z cena tego samego modelu w łomżyńskich sklepach oszczędzaliśmy ok. 500-700zł. Okazało się, że sprzęt przysłali w kilka dni, był zapakowany oryginalnie we Włoszech, tak, że przetrwałby podróż nawet do Chin. Jedyne co trzeba pamiętać przy zamawianiu dużego, ciężkiego sprzętu, że kurier podjeżdża pod dom, blok, a my musimy sami wnosić nasz zakup. Jeśli okaże się coś nie tak, to mamy prawo w ciągu 10 dni, nawet bez podawania przyczyn do zwrotu towaru.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: AGD z internetu

www.skapiec.pl oraz www.ceneo.pl :) w ostatecznosci allegro ale tylko ze sklepow

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: AGD z internetu

Ja kupiłem lodowke Wirhlpool side by side w sklepie internetowym na allegro. U nas ta sama lodowka kosztowala 3690 ja w tym sklepie wraz z przesylka (120zl) zaplacilem 2810. Kalkulacja bardzo prosta. Jestem zadowolony i to bardzo. Teraz bede zamawial inne sprzety w tym samym sklepie. Obsluga super wysylka za pobraniem bez problemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: AGD z internetu

bylem ostatnio w euro w białym , przy stoisku z czajnikami zaatakowala mnie hostessa, i zaoferowała promocję.
teraz usiądzcie, za zakupy na kwote 800 zł zaoferowała mi słuchawki douszne gratis! a do zakupu za 1200 zł pamieć pen drive! nosz kurde ale okazja! hahaha żal.pl

polecam serwis allegro.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: AGD z internetu

no i zamowione, AGD zakupilem za posrednictwem allegro ale ze sklepu www.agito.pl tak jak sugerowaliscie a nie przez czyjes prywatne rece teraz tylko poczekamy zobaczymy co to mi wysla i jak sie bedzie sprzet sprawowal oby dlugo i bezawaryjnie :) no i jedna z wazniejszych rzeczy ze kilkaset!!! zl w kieszeni zostaje na inne wydatki :)

dzieki wszystkim za pomoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: AGD z internetu

Kupowałem w tym sklepie, wszystko było ok. Inna sprawa, że ten sam produkt kupowany przez Allegr, a bezpośrednio w sklepie ma różne ceny. Przykład pralka Bosch WAE20441PL z agito.pl.
kupiona na Allegro z tego sklepu kosztuje: 1646 zł
kupiona z wyszukiwarki skąpiec.pl w tym sklepie kosztuje:1496.00
różnica to haracz Alledrogo 153 zł
pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: AGD z internetu

a wiesz co o dziwo w moim przypadku jest odwrotnie na allegro ceny byly te same a w przypadku lodowki cena nizsza o 50zl niz na ich stronie :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: AGD z internetu

no to za poradę powinieneś chyba coś odpalić ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: AGD z internetu

No w dużym stopniu sklep internetowy Agito jak i wiele innych z renomowanych sklepów internetowych, sprzęt bierze wlasnie z Łomzy, co do cen wygląda to tak, ze utrzymanie lokalu i pensje dla pracowników kosztują. Sklep internetowy zawsze będzie korzystniejszy, niż sklep lokalny. Ryzyko zakupu sprzętu wadliwego jest nie duże jeśli zadbamy o to. W obecności kuriera sprawdzamy opakowanie, ew. nieścisłości opisujemy w protokole szkody. 10 dni daje nam prawo polskie na sprawdzenie i ewentualny zwrot. Moim zdaniem zakupy przez internet są dużo bardziej na plus. Minus to logistyka 'sprzętu białego', która niestety trwa. Serwis w przypadku w/w sprzętu - zawsze ale to zawsze pojawi się u Nas bez potrzeby dbania o inne sprawy. Nie musimy wysyłać pralki jeśli sie popsuje :D

Nie toleruje głupoty ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: AGD z internetu

no i lipa agito nie byl jednak najlepszym wyborem towar wystawili, napewno jest i niedlugo trafi do domu itp. itd. a co do czego okazalo sie ze nie moga wyslac kompletnego zamowienia bo towar jest uszkodzony i nie wiadomo kiedy bedzie nowa dostawa wiec podziekowalem za takie uslugi cale szczescie ze zawsze zamawiam za pobraniem

no i druga sprawa czy sa jeszcze jakies inne sklepy, strony godne zaufania i sprawdzone przez Was?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: AGD z internetu

Jak towar jest uszkodzony to znaczy, że mają tylko 1 sztukę albo wszystkie wadliwe.
Raczej nie mają tego wcale na stanach więc mówią , że uszkodzony, bo tak lepiej brzmi dla klienta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: AGD z internetu

to fakt klienta trzeba jakos zbyc, ale w takiej sytuacji jaki sklep mozecie polecic bo z uslug agito dziekuje a czas mnie goni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: AGD z internetu

to fakt klienta trzeba jakos zbyc, ale w takiej sytuacji jaki inny sklep mozecie polecic bo z uslug agito chwilowo dziekuje a czas mnie goni i nie usmiecha mi sie przeplacac w lomzynskich sklepach RTV AGD zawsze troche w kieszeni zostanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: AGD z internetu

Napisali, że nie mogą zapewnić tego towaru, a to czy uszkodzony, czy nie mają, to mniej ważna sprawa. Jest wiele sklepów, które kręciłyby miesiąc jak nie dłużej. Agito to dobry sklep, kupowałem u nich, wszystko załatwili błyskawicznie. Pewnie nawet jakbyś wpłacił pieniądze, to także zwróciliby.
Najlepszym doradcą są opinie o sklepie przykład opinii o Agito:
http://www.opineo.pl/index.php?sklep=8

Wchodzisz na porównywarkę cen typu skąpiec.pl lub ceneo.pl. szukasz wybranego produktu i najlepszych ofert. Potem czytasz opinie o sklepie, gdzie ludzie piszą jak ich obsłużono, jeśli jest dużo pozytywów to warto kupować w takim sklepie. Zawsze mogą zdarzyć się przypadki, że towaru brak lub inne zdarzenie, ale podchodząc w ten sposób nikt nie powinien jeździć samochodem, bo co tydzień w Polsce ginie kilkadziesiąt osób.
Znajdź inną dobrą cenowo ofertę, sklep dobrze oceniany przez klientów i kupuj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: AGD z internetu

ja osobiście korzystałem z www.max24.pl www.ulubiony.pl itd. kupiłem m.in. pralkę Bosch WAE24461PL około 500 zł taniej niż w innych sklepach, i dużo innego drobniejszego sprzętu AGD i RTV.
Wyszukuje na np. ceneo sprawdzam najniższe ceny oraz zwracam uwagę na opinie klientów na temat danego sklepu.
Towar zamawiają po otrzymaniu mojego zamówienia, w hurtowniach, jeżeli nie ma lub długi czas realizacji to ustalamy zamianę, rezygnację etc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: AGD z internetu

a ten sklep ktos zna :

http://www.2w1.pl/index.html

maja niby dostepne to co chce rowniez w niezlej cenie wszystko ladnie pieknie sa zarowno opinie dobre jak i zle myslicie ze mozna z tym zaryzykowac?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: AGD z internetu

Ok, tylko powiedz mi jeszcze, jaki jest zakres cenowy tego sprzętu, który użytkujesz? Ja w tej chwili szykuję się do zakupu piekarnika, ale bardzo dużo osób radziło mi, żeby kupować od whirlpool piekarniki bo ponoć są bardzo wytrzymałe i rzadko się psują. Teraz sam nie wiem co zrobić, bo w sumie najbardziej zależy mi chyba na tym, żeby ten sprzęt faktycznie rzadko się psuł. Jak radzisz, w co zainwestować?

Gwardia umiera, ale się nie poddaje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: AGD z internetu

www.multum.com.pl
www.nazakupy.com.pl

Zamawiasz i płacisz w necie lub osobiście w ich biurze w Łomzy.
Odbierasz osobiście także w Łomży,na Poznańskiej.
Dobre ceny,duży wybór.Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: AGD z internetu

Ja robie zakupy w ELEKTROPL. najtańszy i solidny sklep. Towar dostarczają solidnie zabezpieczony, i w ciągu 24 godzin. Kilkanaście moich znajomych to potwierdza .Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: AGD z internetu

Kupowaliśmy ( ja i znajomi) w http://www.euro.com.pl/?gclid=CPnZ_ufU3qsCFQMYzQod7CS2Ow , było nie tylko dużo taniej, ale zasadą, o której stale uprzedzani są kupujący, jest, że kurier ma obowiązek nie tylko wnieść (do większych gabarytów jeżdzi dwóch) ale także rozpakować paczkę i sprawdzić kompletność oraz brak uszkodzeń.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: AGD z internetu

Ja ostatnio kupiłem do domu piekarnik Whirlpool przez sklep Zadowolenie.pl – to jest dokładnie to samo, co MixElectronics, jeżeli kojarzycie taką sieć – tylko przez Internet.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org