środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
znaleziono szczeniaka

dziś ok. godz 17 30 znleziony został szczeniak na alejkach przy gimnazjum nr 1. Zainteresowanych proszę o kontakt na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaleziono szczeniaka

Witam mam do Ciebie wielka prosbe mogłbyś mi przesłac zdjecie na poczte tego pieska z gory slicznie dziekuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaleziono szczeniaka

mala1416@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaleziono szczeniaka

ziomuss a co to za szczeniak? Orientujesz się jaka rasa??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaleziono szczeniaka

kobi niestety niemam zdjęć pieska ;( Ewangeliczny Zwyrodnialec hmm najprawdopodobniej kundelek ale super jest niestety mam już jednego psa i musiałem zawieść go do schroniska więc wszystkich zainterosowanych tam zapraszam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaleziono szczeniaka

kobi niestety niemam zdjęć pieska ;( Ewangeliczny Zwyrodnialec hmm najprawdopodobniej kundelek ale super jest niestety mam już jednego psa i musiałem zawieść go do schroniska więc wszystkich zainterosowanych tam zapraszam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaleziono szczeniaka

sorki jezeli to jest czarny szczeniaczek taki delikatnie zkundlony to jest moj i dorazu bym go od ciebie odebral szukam go juz duzo czasu i mam nadzieje ze to on

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaleziono szczeniaka

nie szczeniak jest delikatnie rudawy wpadający w siwy, w każdym bądz razie nie czarny...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaleziono szczeniaka

do super-ZGUBIŁEŚ szczeniaka??Wstydż sie!-to nie chusteczka tylko żywa istota.Nawet gdybym go znalazła to nie oddałabym Tobie,ponieważ uwazam ze jestes nieodpowiedzialny:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaleziono szczeniaka

ooo to dopiero nieodpowiedzialny a kim ty jestes zeby oceniac z kad wiesz w jakich okolicznosciach sie zgubil!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaleziono szczeniaka

nie ja go niezgubiłem rozalka tylko ze matka mojej dziewczynki go wygonila z domku ...........................mojej dziewczynki teraz tu ze mna niema i wiem ze bardzo kochala tego pieska dlatego go szukam bo chce sie nim zaopiekowac ........bo wiem ze ona wtedy bylaby zadowolona .........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaleziono szczeniaka

"tylko ze matka mojej dziewczynki"

ee o_O Ty masz 40 lat a ona 13?

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaleziono szczeniaka

do super-w takim razie bardzo mi przykro-(a swoją drogą to niezła teściowa Ci się szykuje,która ma sumienie wygonic z domu szczeniaka ....)Myślę,ze ktoś mógł go przygarnąc do tej pory-o ile jeszcze żyje:( Ale spróbuj zobaczyc w schronisku.powodzenia:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaleziono szczeniaka

psia natura rzyc pod golym niebem. nie wiem czego rozalio sie rozczulasz

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaleziono szczeniaka

może i psia natura żyć pod gołym niebem, ale tak wyganiać małego pieska?....trzeba mieć sumienie i naprawdę nie cierpieć zwierząt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaleziono szczeniaka

podaj adres, niech wszyscy w lomzy ci podrzucaja. ciekawe co wtedy powiesz. chyba nie odmowisz biednym pieskom?

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaleziono szczeniaka

do jasiu-albo nie masz bladego pojecia o zwierzetach albo....Na szczescie w Łomży istnieją ludzie zainteresowani s p o ł e c z n i e losem bezdomnych zwierzat oraz schronisko,które je przygarnia:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaleziono szczeniaka

Rozalka nie daj sie!:)
Jejku, niektorzy to sa dziwni...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaleziono szczeniaka

Jasiu nie daj się!:)
Jejku, trzeba trzeźwo patrzeć na świat, a nie rozczulać się nad zwierzęciem. Nad ludźmi się porozczulaj...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaleziono szczeniaka

Nad ludzmi tez na pewno sie rozalia rozczula, bo ma sumienie i wewnetrzne cieplo, o czym swiadcza jej posty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaleziono szczeniaka

Tak się składa,że trzezwo patrze i pewnie dlatego widze więcej niz inni.A najbardziej niepokoi mnie ignorancja wobec małych dzieci,starców,niepełnosprawnych i zwierząt.Wiem,ze świata nie naprawie (i nie po to sie wypowiadam)ale uważam,że powinniśmy byc bardziej wrażliwi :^)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaleziono szczeniaka

Co do naprawy świata, to cholera mnie trzaska czasami z powodu braku kultury, jakichkolwiek zasad, nieważne czy młody, czy stary... Zwierzak chociaż potrafi się odwdzieczyc...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org