środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PRZEWOZNIK

Witam wszyskich chciałem się dowiedzieć co sądzicie o naszej komunikacji między miastowej czy jest ona dobra i czy wysokość ceny biletów jaką musicie płacić wam odpowiada czy nie?

michalek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZEWOZNIK

Najlepiej mieć własny Samochód ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZEWOZNIK

drogoo ale co zrobisz takie czasy ;)))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZEWOZNIK

Nie martwcie już nie długo nie będzie musieli tyle płacić

michalek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZEWOZNIK

Od przyszłego roku chce konkurować z pks nie wiem czy mi się uda to się okaże na pewno ceny będę nisze

michalek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZEWOZNIK

a na jakich trasach zamierzasz jezdzic?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZEWOZNIK

Planuje jak narazie Łomża - Warszawa Łomża - Olsztyn i w nie dalekiech przyszłości może Łomża - Wrocław

michalek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZEWOZNIK

A jaki tabor zamierzasz puścić na trasy? Czy już masz pozałatwiane kwestie pozwoleń na wykonywanie połączeń? Jak wygląda kwestia przystanków? Życzę powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZEWOZNIK

To pewnie i kierowców będziesz potrzebował, jak coś to daj cynk ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZEWOZNIK

napoczątek coś małego potem jak będę widział że jest dużo chętnych to coś większego.

michalek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZEWOZNIK

I dobrze , popieram , może jak będzie konkurencja wkońcu nasz PKS coś zrobi a jak nie to bedziemy korzystać z usług innego przewoznika ;-))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZEWOZNIK

Chcieć to jedno a moc to drugie. Z moich osberwacji wynika, ze wiekszosc wnioskow przewoznikow prywatnych przepada w urzedzie marszalkowskim w bialymstoku. Sa ostre kryteria, nie to co w Lublinie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZEWOZNIK

Proponuję także dodać trasę Łomża-Gdańsk przez Olsztyn, Elbląg. Oczywiście nie na stałę, ale np. przy powrotach z długich weekendów lub świąt na pewno będzie sporo chętnych, bo jeździ tylko 1 autobus dziennie, na ktory w takich sytuacjach jest za dużo chętnych ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZEWOZNIK

Generalnie na długich trasach najwięcej osób jeździ w piątki i niedziele.
Z Łomży do Gdańska jest 1 kurs dzienny i 1 nocny. Natomiast w trakcie wakacji są 4 autobusy jadące z Łomży do Gdańska (2 dzienne i 2 nocne).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZEWOZNIK

Acha dobrze wiedzieć cały czas czekam na wasze sugestie jakich połonczeń byście sobie życzyli

michalek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZEWOZNIK

Mysle ze jesli robisz cos na większą skale to spróbuj też cos z Okolicznymi Wioskami np: dostosowac Połączenia
do Wizny czy Sniadowa w miare godzin szkolnych bo wiem że niektórzy muszą długo czekac na PKSy do swojej miejscowosci

dobrym pomysłem może byc też Zambrów czy Ostrowia bo stamtąd jest dużo szersze połączenie PKS w Głąb kraju i Zagranice

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZEWOZNIK

niedziela po 18 w zasadzie nie da sie wyjehac z lomzy do wawki. wiec mialbys monopol po tyh godzinah

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZEWOZNIK

Da się wyjechać po 18 z Łomży do Warszawy tylko trzeba kluczyć przez Zambrów :) Niemniej jednak zgadzam się z przedmówcą.
Bardzo mało jest też połączeń na liniach Łomża-Ostrołęka i Łomża-Zambrów po godz. 20.
Mógłbyś pomyśleć o kursach dojazdowych do Ostrołęki pod kursy Ostrołęka-Bielsko Biała-Ostrołęka oraz Gdynia-Ostrołęka. Czyli mam tu na myśli kursy z Łomży do Ostrołęki o godz. 3.00 oraz z Ostrołęki do Łomży o godz. 22:40 i 00:40.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZEWOZNIK

Posiadasz już auta?Jeśli nie to jakie chcesz kupić?
Ja na twoim miejscu pchałbym się na trasy zagraniczne(Niemcy,Włochy,Skandynawia).Bardziej opłacalne i bardziej realne.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZEWOZNIK

tak wogole busy czy austobusy ?

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZEWOZNIK

raczej busy ...

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZEWOZNIK

Wszystkie wasze sugestie wezme pod uwage

michalek

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org