poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Siłownia

Czy ktoś wie coś o siłowni która powstaje przy ulicy Wojska Polskiego obok Amplico Live kiedy bedzie otwarte ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia

jak otworza to bedzie otwarta a co ty taki w goracej wodzie kapany ? malo ci silowni w lomzy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia

w tych okolicach jest mało siłowni.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia

mało nie mało nic nie zaszkodzi jak powstanie jeszcze jedna siłowni nigdy nie za wiele a jak bedzie za mało klientów to juz zmartwienie właściciela moim zdaniem to bardzo dobra rzecz miec blisko siłownie to i sie chce przynajmniej chodzic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia

Miała być otwarta od września ale coś jej jeszcze nie widać podobno ma być ale kiedy to nie wiem ;) na pewno sie przyda siłownia w tej okolicy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia

Przyda się w Łomży porządna siłka szczególnie że będzie blisko mnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia

I jak wie ktoś co z tą siłką?? z tego co widziałem sprzęt już stoi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia

No to jak sprzęt już stoi, to już niedługo...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia

i jak z tą silka bo podobno już otworzyli??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia

Jak każdy wie, większość siłowni służy przepuszczaniu lewych pieniędzy przez filtr legalności, przy okazji spalanych jest parę tysięcy kalorii i przybywa masy mięśniowej. Śmiesznie brzmi "fajnie, przyda się siłownia w okolicy", gdy zdrowy tryb życia (do którego zaliczamy wizyty w siłowni) polega też na spacerach, a nie korzystaniu z samochodów czy transportu publicznego. Na pewno na zdrowie wyjdzie nam truchcik do trochę oddalonej siłowni. Sama mam wykupione karnety w słynnym Relax'ie, mimo byczych karków i panów do złudzenia przypominających noszących telewizory bardzo chętnie tam ćwiczę, mimo, że parę minut zajmuje mi dojście tam.
A propos ktoś może zdradzić mi szczegóły na temat właścicieli tam?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia

Filmów się niektórzy naoglądali i myślą że tak jest i w Łomży...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia

Kochany mój, uwagi kieruj bezpośrednio do zainteresowanych, chętnie porozmawiam ;) Wniosków niw wysunęłam na podstawie filmów, takowych nie oglądałam, pomogła mi prosta matematyka. Policz ich zyski i koszt sprzętu, cenę lokalu, konserwację i całą resztę "małych", ale kosztownych głupot- wyjdzie Ci całe cudo. Ot, taka trudność.Szczerze pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia

Najłatwiej jest liczyć komuś hehehe
Najlepszy sprzęt miał kilka lat temu relaks, ale właściciel go sprzedał do innego miasta a lokal wynajął, teraz to już 2 czy 3 wynajmuje pod siłkę, co by znaczyło że nie jest to zbyt dochodowy interes, ale naiwnych nie brakuje. A sprzęt w większości siłek jest używany i można kupić go za niewielkie pieniądze, piwnice w których kilka się takich siłowni znajduje (zibi, tytan) wynajmowane są za grosze, więc koszty niewielkie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia

Ja mam swój sprzet i cwicze w domowym zaciszu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia

Siłownia od dziś otwarta ;)

kobieta za kółkiem przyjdz do siłowni to sama bedziesz miała okazję porozmawiać z właścicielami ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia

witam,jak wam się podoba ta siłownie, czy dobry sprzęt, jak instruktor, jakie są ceny za karnet i w ogóle czy polecacie tą siłownie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia

Witam,mi się podoba :) ,sprzęt dobry:), instruktorzy spoko- sympatyczni i pomocni jak trzeba to wytłumaczą, karnet 70zł za miesiąc jak dobrze pamiętam. I w ogóle to polecam tą siłownię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia

moze jakies zdjecia z silowni? ;p
jakis worek by sie przydal ;>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia

oczywiscie chodzi mi o ta nowa na wojska polskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia

Same Koksy będa chodzic po mieście xD

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org