wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Club Jumpstyle w Łomży?

Witam. Mam pytanie. Ile osób jest w Łomży które Tańczą JumpStyle i chciały by założyc Club w Łomży? Club był by darmowy, wychodzili byśmy w miejsca publiczne na treningi lub wynajęli jakąś sale do ćwiczeń? Kto był by chętny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club Jumpstyle w Łomży?

ale kto by uczyl salt i tak dalej???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club Jumpstyle w Łomży?

W jumpstyle nie ma salt... Wbij sobie na Youtube i zobacz jak sie to tańczy... A tu chodzi o to żeby trochę potrenować spotkać sie i pokazać co sie umie, no i można by było pouczyć trochę najmłodszych...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club Jumpstyle w Łomży?

Sebek?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club Jumpstyle w Łomży?

*****!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club Jumpstyle w Łomży?

breakdance rządzi

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club Jumpstyle w Łomży?

Nie... nie sebek... Więc moze czy są jakies osoby w Łomży które tańczą Jumpstyle?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club Jumpstyle w Łomży?

np ja...chociaż dawno nie trenowałem i musiałbym se przypomnieć halfa, fulla i knee spiny i takie tam

WoW ^^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club Jumpstyle w Łomży?

Nieszkodzi tylko chodzi o to zeby sie spotkac z chłopakami tazem i pokazać cos sie umie... No może ewentualnie nauczyc sie czegoś od kogoś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club Jumpstyle w Łomży?

Sama kiedyś próbowałam się trochę nauczyć nie szło mi za dobrze i zrezygnowałam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club Jumpstyle w Łomży?

To co wymieniłem to podstawowe kroki i łatwo je opanować,a jak je znasz to już możesz tańczyć, jedyne co ci zostaje to dopasować się w rytm muzy. Trzeba zebrać ekipę kilku osób i zobaczyć co każdy umie

WoW ^^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club Jumpstyle w Łomży?

No i właśnie o to mi Chodzi... Tylko nie chcą pisać... Można by było jakoś udostępnić tę stronkę żeby więcej osób zobaczyło...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club Jumpstyle w Łomży?

Trzeba się najpierw gdzieś spotkać, nawet taki stary rynek jest dobry

WoW ^^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club Jumpstyle w Łomży?

No ja to już długo proponuje ale trzeba ekipę zebrać... Ja to np. bardzo chętnie... mógł bym iPod-a przynieść i głośniczki do niego to by był dźwięk...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club Jumpstyle w Łomży?

ahaha masz ajpoda?? to wes go ze soba i sie z nim porzegnaj :D:D:d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club Jumpstyle w Łomży?

Pierwsze spotkanie musi być czysto zapoznawcze, każdy musi każdego poznać i wszyscy muszą pokazać swoje umiejętności, na wbijanie się w rytm jeszcze jest czas, ale jak już koniecznie chcesz brać to weź coś w rodzaju patrick'a jumpena, dj marcky, gizmo, jeckyll & hyde, które imo jest bardzo komercyjne...chociaż dla mnie to wystarczy Bass-T - House Time, ale do tego tempa dużo osób może nie wytrzymać, nuta jest momentami za szybka ;p

WoW ^^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club Jumpstyle w Łomży?

OKeej... Tylko brak nam osób zdeka... bo tylko my na tym forum gadamy... Jak coś to popytaj sie znajomych i ja sie popyytam... Udostępnij link na gg i różnych forach i wogle okeej? Ja tak zrobie zeby było wiecej ludzi. A muzyka do tego zeby sie lepiej tańczyło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club Jumpstyle w Łomży?

Można pierwsze spotkanie w długi weekend zrobić już

WoW ^^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club Jumpstyle w Łomży?

O dobry pomysł... Tylko jak to by wyglodało tylko 2 osoby ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club Jumpstyle w Łomży?

Ja jeszcze kogoś ogarnę do soboty...raczej

WoW ^^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club Jumpstyle w Łomży?

To ja tez sie postaram kogos tam ogarnoc... jak cos to na forum pisz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club Jumpstyle w Łomży?

ok pawelek jestem

JUMPSTYLE!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club Jumpstyle w Łomży?

okey to pawel to w sobote spokanie tylko napisz na forum która godzina itp.

JUMPSTYLE!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club Jumpstyle w Łomży?

x360 znalazłęs kilka osób bo ja tak... I o której bysmy zrobili te spotkanie jak cos...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club Jumpstyle w Łomży?

Ja mysle że to wam nie wypali bo sam poł roku temu cwiczyłem(2 miesiące) a potem mi sie juz nie chciało...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club Jumpstyle w Łomży?

To ci sie niechcialo bo mam kumpli z ktorymi jumpam juz dlugo i narazie nie chce sie nam przestawc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club Jumpstyle w Łomży?

Hmm co do spotkania, pasuje poniedziałek o 12? Coś koło tego, zebrać się można gdzieś na muszli, czy starym rynku.

WoW ^^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club Jumpstyle w Łomży?

Poniedzialek godzina 14 na starym rynku tam przy tym baru co taka niby scena jest ok? Ja postaram sie muzyke zalatwic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club Jumpstyle w Łomży?

okey postaram byc

JUMPSTYLE!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club Jumpstyle w Łomży?

Chociaż może i ja przyjdę jak będzie wolny czas ;>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club Jumpstyle w Łomży?

Bardzo serdecznie wszystkich zapraszamy!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club Jumpstyle w Łomży?

Będzie funz ;p

WoW ^^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club Jumpstyle w Łomży?

Nom ale fajnie bedzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club Jumpstyle w Łomży?

Sorki chlopaki za to ze nie przyszedlem ale mialem wypadek na rowerze jadac na spotkanie i teraz mam rozciete kolano... Moze powiecie jak wrazenia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club Jumpstyle w Łomży?

Nic nie było. Stałem na rynku 40 minut i jakoś nikt nie podszedł. Trzeba się spiknąć kiedy indziej.

WoW ^^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club Jumpstyle w Łomży?

Nom... Ja naprawdę się śpieszyłem aby tylko dotrzeć i przez to mam kolano rozcięte... Co powiedzie ze np. w sobotę te same miejsca ta sama godzina? Kolano powinno sie zagoić a jak nie to i tak przyjdę xD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club Jumpstyle w Łomży?

Sobota ew. po 16 i proponuję się spotkać w jakimś "jasnym" miejscu, żeby każdy wiedział gdzie, bo ja np. nie wiedziałem o jaki bar chodzi. W sumie to najlpiej np. stanąć na tym "podeście" na środku rynku, tam gdzie zwykle gołębie srają ;D

WoW ^^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club Jumpstyle w Łomży?

no właśnie mi o to chodziło... Ta taka niby scena co 3 schodki są... i godzina też pasuje...

___________________________________

Jumpstyle 4Ever??

STuNT is not a Criminal!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club Jumpstyle w Łomży?

no właśnie mi o to chodziło... Ta taka niby scena co 3 schodki są... i godzina też pasuje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club Jumpstyle w Łomży?

a tak wogle to podaj mi swoje gg x okej? będzie się lepiej pisało

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club Jumpstyle w Łomży?

wstępnie napisz na soround@wp.pl

WoW ^^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club Jumpstyle w Łomży?

okeej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club Jumpstyle w Łomży?

I jak idą przygotowania do jutrzejszego wypadu? Jak będzie więcej ludzi to może nagramy nasze wyczyny i wsadzimy na stronkę rmfmaxxx bo teraz mają tam konkurs i dostaniemy koszulki xDD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club Jumpstyle w Łomży?

CO tu tak ucichło?? Zero chętnych którzy tanczo jumpstyle?? my tu dalej czekamy na osoby!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org