piątek, 10 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co w Łomży jest nie tak ????

CO w Łomży jest nie tak ????TE pytanie zadaje dla was...dajcie głos i muwcie co nie tak np.Za mało Rozrywki ??? ja mysle ze Nie tak z Władzo ktura sie robi głupia.By Łomza mogła zaistnieć na Podlasiu...A nie sie kojarzyć z śmieciami,pijakami,browarem,brzydkim stadionem,Braku hipermarkietu,Badziewskim Kinem i Małym zatrudnieniem.

PEJA I NIE ZMIENIA SIE NIC.......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co w Łomży jest nie tak ????

W Łomży jest tak samo jak w całym kraju. Ci się tylko wydaje, że władza głupieje. Wręcz przeciwnie, ona mądrzeje. Jebie coraz skuteczniej mnie i Ciebie. I wielu innych nam podobnych. A wiesz dlaczego? Bo takich niedouków, którzy nawet dwóch zdań po polsku napisać nie potrafią, najłatwiej za mordę trzymać. Bez urazy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co w Łomży jest nie tak ????

Kto nie doukiem ?????????a np. zastępca prezydenta morze se jedzić służbowym samochodem 160km/h poza rejonem ?????a kto to płaci z benzyne jemu >???

PEJA I NIE ZMIENIA SIE NIC.......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co w Łomży jest nie tak ????

Morze wymienia sie na morski :) prezydent zatem jeździł nad morze ? czy może nie morze było jego celem wyjazdu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co w Łomży jest nie tak ????

Prawdopodobnie łatwiej i dużo szybciej wymienić co w Łomży jest TAK !!!
Po chwili zastanowienia można stwierdzić, że NIC. (pewnie minimalnie przesadziłem, ale tylko minimalnie). Fajne i na TAK możę jest .......... !(może ktoś wie)

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co w Łomży jest nie tak ????

Mysle, ze jest tak: Najlepiej czekac, az ktos cos zorganizuje, pozniej to skrytykowac:) Moze nastepnym juz sie nie bedzie chcialo:) A tak powaznie, wystarczy checi, ludzi z pomyslami, mlodych, ktorzy maja pomysl na jakas impreze, pozniej usmiechnac sie do sponsorow i rozrywka gotowa. Druga sprawa, wypowiadajac sie na forum to przynajmniej ortograficznych bledow nalezy unikac. Ja nie uzywam polskich znakow bo tak sie przyzwyczailem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co w Łomży jest nie tak ????

"A tak powaznie, wystarczy checi, ludzi z pomyslami, mlodych, ktorzy maja pomysl na jakas impreze, pozniej usmiechnac sie do sponsorow i rozrywka gotowa"

Wy tylko byscie chcieli sie bawic za czyjas kase. Wlasnie to w Lomzy jest nie tak.

Malwina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co w Łomży jest nie tak ????

Ja robie błedy bo jestem dyslektykiem mimo że mam 17 lat to robie nie raz błedy to nie wińcie mnie !!!ale chyba sie morzna rozczytac !! A MrS wszyscy majo do ciebie pretensje i są wkurwieni a najbardziej Facet w kiosku bo przez ciebie zapłacił kare !!ty ....do ciebie muwi !!!

PEJA I NIE ZMIENIA SIE NIC.......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co w Łomży jest nie tak ????

Lepiej byś przestał używać cudzego pseudonimu artystycznego. Bądź oryginalny i wymyśl swój własny. Peja jest tylko jeden.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co w Łomży jest nie tak ????

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah................................................................................................. Piotrek brawo, i tak do PEJA nie dotarło hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co w Łomży jest nie tak ????

Malwina: Jak stac Cie sama na zaproszenie jakiegos zespolu, nie sprzedajac przy tym biletow po 30 zl to prosze bardzo zorganizuja taka impreze!!!! Zauwaz ze kazd impreza organizowana jest przy udziale sponsorow. To nie tylko branie pieniedzy na jais cel, ale takze reklama, a firmy maja na ten cel przeznaczone pieniadze. Moze troszke trzeba wiedziec o funduszach, firmach, organizowaniu imprez. Ale tak jak juz wspomnialem najlepiej skrytykowac zamiast miec pomysl!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co w Łomży jest nie tak ????

W Łomzy jest wiele rzeczy nie tak. A kropką nad i są tacy inteligenci jak PEJA koles sprzedaj kompa idz na piwo zrobisz dobrze sobie i nam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co w Łomży jest nie tak ????

Też jestem dyslektykiem. Czemu mamy Ciebie nie winić? Się po prostu nie chce myśleć, to się mówi jestem dyslektykiem i wszyscy mają współczuć, ta?



A tak nawiasem

http://www.joemonster.org/article.php?sid=2498

:-)

______________

Chwała Wielkiej Rzeczypospolitej
(Nie mylić z Wielką Polską :-)
WWW.WIELKA.NET
______________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co w Łomży jest nie tak ????

Matyjasz nie myl dysleksji z brakiem wykształcenia bo błędy popełnoione przez Peja,barteza,bumboksa są wynikające z braku wykształcenia a nie z powodu dysleksji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co w Łomży jest nie tak ????

PEJA idz do robacia ejzy dac ci adres ?on ma nauczanie w domu to pochodzisz z nim i moze cos sie nauczysz!!! AMIk a co ja robie błedy ?no nie raz bo nie pisze zamiast Ł to L ale da sie rozczytac i ty terz robisz błedy każdy je popełnia jak nie w ortografi to w innej dziedzinie i Po pierwsze nie jestem dyslektykiem !!haha!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co w Łomży jest nie tak ????

WY TO MACIE PROBLEMY!HEH JAK KTOS NIE UMIE PISAC I NIE UMNIE ULOZYC POPRAWNIE ZDANIA TO JEST DEBILEM!!!BO KAZDY NORMALNY CZLOWIEK KTÓRY CHODZI DO SZKOLY POWINIEN UMIEC ROBIC TAKIE RZECZY!!!POPROSTU CI CO NIE UMIĄ PISAC ZDAN Z SENSEM SĄ NIEDOUCZKAMI TAK JAK NP: EJZA ROBERT!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co w Łomży jest nie tak ????

Ej nie podawaj Imion i Nazwisk !!! albo wszystko im podaj !!nawet adres !!:D i Patryk nie drzyj sie !nie pisz duzymi literami jak ten Geyoski PEJA bo głupo wyglada jak tak piszesz !

PEJA kiedy zmienisz nick ??

<...>Albo damy radę , Albo jak tynk odpadamy<...>

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org