czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jaka kwiaciarnia w Łomży ma posłańca?

Jaka kwiaciarnia w Łomży ma posłańca? I czy zamawiając można się spodziewać że po godzinie/dwóch zostanie dostarczone na terenie Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka kwiaciarnia w Łomży ma posłańca?

Więc tak: Marzenie- chyba 20 czy 25 zł na terenie miasta;
Storczyk-15 zł;
na Małachowskiego ( nie wiem jak się nazywa), tam gdzie był wcześniej "Majster" czy coś- tam posłaniec jest gratis...
Z innych kwiaciarni nie wysyłałem, więc nie wiem jak jest, ale słyszałem, że w kwiaciarni w Kauflandzie jeśli jest bukiet powyżej 50zł to też gratis posłaniec.
Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka kwiaciarnia w Łomży ma posłańca?

Można liczyć na to żę zostanie dostarczone w przeciągu 2 lub 3h od zamówienia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka kwiaciarnia w Łomży ma posłańca?

Jeśli nie będą mieli innych zajęć to raczej tak. Ostatnio zamawiałem na Małachowskiego w sobotę, gdzie są śluby i mieli więcej roboty, ale dostarczyli praktycznie od razu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka kwiaciarnia w Łomży ma posłańca?

Własnie na tego małachowskiego ładne mają kwiaty? od której godziny czynna jest ta kwiaciarnia? I czy napewno za darmo jest ten posłaniec?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka kwiaciarnia w Łomży ma posłańca?

i tak wogóle mógbyś powiedzieć w którym meijscu jest ta kwiaciarnia dokładnie? Bo szczerze mówiąc nie mogę sobie skojarzyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka kwiaciarnia w Łomży ma posłańca?

Sprawa wygląda tak, że najczęściej tzw posłaniec to zamówiona taksówka do kwiaciarni i dowóz gdzieś tam.... Jak się przejdziesz do kwiaciarni to kwiaty możesz mieć i za 15 min dostarczone.

Jak zamawiałem kwiaty na ul. Sienkiewicza to Pani powiedziała, że właściwie po zrobieniu bukietu może być wysłane.

Natomiast jak zamawiałem duuuuuuży kosz kwiatów to musiałem poczekać, aż właściciel(chyba) przyjedzie busem, no i rzecz jasna musiałem poczekać na zrobienie samych kwiatów.

Ale i w jednym i w drugim przypadku efekt był piorunujący.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka kwiaciarnia w Łomży ma posłańca?

Nie wiem od której mają czynne. Wydaję mi się, że posłaniec gratis. Chyba, że to też zależy od ceny bukietu. To jest w tych pawilonach. Tam był wcześniej taki wielki taras, teraz jest on zabudowany i wchodzi się tam do tej zabudowanej części i tam na pewno już trafisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka kwiaciarnia w Łomży ma posłańca?

do Krzyzak a ile zapłaciłeś za tego posłańca?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka kwiaciarnia w Łomży ma posłańca?

Za ten pierwszy bukiet kilkanaście złotych jak dobrze pamiętam. A drugi gratis....


Kwiaciarnie masz od samego rana otwarte... zadzwoń do tych, które radzik93 Ci poleca, zadzwoń też na sienkiewicza i będziesz miał jasność w tym temacie. Ja polecam osobiście kwiaciarnie na sienkiewicza, bo często tam kupuję kwiaty i ładnie robią bukiety... nawet mi się podobają ;-) W kwiaciarni Marzenie mieli takie fajne niebieskie róże z brokatem, ale nie znam się czy to ładne, czy takie się daje... mi się podobały ;-)

A tu masz kwiaciarnie w Łomży



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka kwiaciarnia w Łomży ma posłańca?

Kwiaciarnia ''Zielono mi...'' na Ks. Anny (przy AVON)- piękny bukiet przesłałem w Łomży - gratis. Mogę polecić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka kwiaciarnia w Łomży ma posłańca?

Kwiaciarnia na Sienkiewicza robi dość ładne bukiety, sama korzystałam przez posłańca, na prezent na Dzień Matki. Goniec się sprawdził, a na terenie Łomży płaciłam 10 zł za dowóz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka kwiaciarnia w Łomży ma posłańca?

Popytajcie - http://www.roseduchateau.com
Ale to też trzeba sprawdzać na bieżąco, bo zasięg kwiaciarni internetowych jest rozszerzany. Zresztą to się cieszy coraz większym zainteresowaniem, więc muszą to robić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka kwiaciarnia w Łomży ma posłańca?

Kwiaciarnia Orchidea na Al.Legionów.Kwiaty bardzo ładne i świeże.Dostawa na terenie Łomży gratis.Zamawiałam kwiaty na Dzień Matki ,bukiet dostarczył Pan.Ostatnio miałam urodziny mąż zamówił mi kwiaty i przyniosła mi Pani ta sama u której ja zamawiałam dla mamy,więc wiem napewno gdzie zamawił.Dodam jeszcze,że bukiety robi przepiękne i naprawdę tanio.Ma jeszcze kupony rabatowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org