niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
oryginalny plener

Może ma ktoś fajny pomysł na oryginalny plener tzn. zdjęcia ślubne w plenerze , lub może ktoś miał zdjęcia w takim miejscu?
Chętnie zobaczę przykładowe zdjęcia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oryginalny plener

Polecam robić zdjęcia w skansenie w Nowogrodzie i na fortach w Piątnicy.
Widziałem zdjęcia i są naprawdę super.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oryginalny plener

tak słyszałam o tych miejscach,ale chodzi bardziej a jakies miłe dworki,ruiny,stare domy itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oryginalny plener

Ja gdybym mogła powtórzyć naszą sesję ślubną, zrobiłabym to w Łomży: przeszłabym się ulicą Długą, Dworną, Kapucyńską, poszłabym na schodki i na pewno zrobiła zdjęcia na Sienkiewicza (tam gdzie amnezja). Można też iść na tory, a najlepiej jechać gdzieś na te tory do lasu (jadąc w stronę Zambrowa są jakieś wioski ze starymi stacjami). Dobry fotograf, trochę zdjęć czarno-białych i można mieć fajny plener.

My mieliśmy plener w Drozdowie i też jest fajny, chociaż już mało oryginalny :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oryginalny plener

Kaschia wszystkim chciałaby się pokazać w wypożyczonym welonie :)

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oryginalny plener

Tylko Dworek w Drozdowie. Płacisz 20zł (tyle było 2 lata temu, ile teraz niewiem) i masz piękny plener. Sesje w studiu = bezsens !!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oryginalny plener

zgadzam sie, studio to marnotractwo pieniedzy,tyle jest pięknych miejsc że szkoda stać na tle beznadziejnego plakatu!!
może ktoś ma jeszcze jakies pomysły,bo Drozdowo i Skansen w Nowogrodzie to piękne miejsca ale tam już są tłumy!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oryginalny plener

W temacie jest napisane oryginalny a Drozdowo i Nowogrod z pelnym szacunkiem, ale teraz to juz sa malo oryginalne. Widzialem ladne plenery np na fortach w Piatnicy. Ladne zdjecia nad rzeka tez widzialem, ewentualnie Brok czy np most w Bronowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oryginalny plener

Teraz w Drozdowie 60 złotych a w Nowogrodzie 35.
Polecam coś "innego" w miejscowości Szostaki za Wizną, a mianowicie Mamucią Dolinę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oryginalny plener

a czy mogłabyś powiedziec co dokladnie tam jest? ile to km od łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oryginalny plener

a czy ktoś słyszał o takim miejscu za Jeziorkiem(jakieś stare kamienie i ruiny),widzialam kiedyś tam zdjęcia (piękne) ale dowiedzialam się tylko tyle że trzeba tam dojść troche i ze to w okolicach Jeziorka??!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oryginalny plener

za Łomżą to jakieś 45-50 km.

http://www.mamuciadolina.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oryginalny plener

ale to jakas miejscowosc jest konkretna, jak mam to odszukac?
moze ktos wie?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oryginalny plener

Witaj majkowska23.Postaram Ci się pomóc.Mianowicie Beni chodzi o miejscowość Szostaki i tak jak napisała trzeba jechać do Wizny.Tam skręcasz na Burzyn i dojeżdżając tam jesteś prawie na miejscu.Wystarczy kogoś miejscowego spytać o szczegóły.Jeśli Ci chodzi natomiast o te ruiny za Jeziorkiem to pewnie słyszałaś o starym młynie.Rzeczywiście piękna przyroda i miejsce,ale bardziej latem.Za Jeziorkiem trzeba skręcić na Motykę lub dojechać do Kownat.Trafienie tam jednak na samo miejsce bez kogoś kto tam nie był jest raczej niemożliwe.Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oryginalny plener

bardzo dziekuje za info,ślub biore w sierpniu wiec mam nadzieje ze tylko bedzie pogoda,i dlatego chce zeby to bylo piekne miejsce!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oryginalny plener

Jasne, tylko, że nie do Wizny, a Jedwabnego ;o)
To ich strona internetowa ;o)
http://www.mamuciadolina.pl/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oryginalny plener

Jasne tylko,że nie do Wizny,a co na tamtej szosie szlaban postawili.Co za różnica jeśli to praktycznie ta sama ilość km.a dojechać przez Wiznę jakby łatwiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org