sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
aparat

gdzie moge kupić dobry aparat fotograficzny? słyszałam że w media ale czy tam waro iść?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aparat

A ja chciałabym wiedzieć, jaki model polecanie, bo wiem, że chce z canona, ale nie wiem, który wybrać: powershot a650is, czy powershot a720is albo moze sx110is. Co polecacie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aparat

Polecam aparaty Lumix z serii fz , są jednak dwukrotnie droższe od Canon.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aparat

Właśnie, dwa razy droższe... Ja nie potrzebuję aparatu do codziennego użytku, tylko do okolicznościowych imprez, a pozatym canon mi się sprawdził, ale chcę nowszy teraz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aparat

Popieram!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aparat

dobra jest minolta jezeli bardziej profeska jezeli tylko amatorsko to patrz na ilosc pikseli i cene kazda marka jest dobra nie z media idz lepiej do innych sklepow np legionow za statoil polowa albo skwerek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aparat

Nie patrz na ilość pixeli , tylko na jasność obiektywy - bez jasnego obiektywu-dużo pixeli nie pomoże

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aparat

wiesz gdzie najlepiej kupowac ?
na allegro lub na serwisach fotograficznych w Łomży nic nie ma sam wiem bo szukałem i sciągnełem sobie aparat z USA

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aparat

patrz na korekcje szumuf. nic ci z pikseli jak bendo zdjencia robione w ciemnosci z lampo i bedzie widac piksele w milimetrach kwadratowych

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aparat

Dobry aparat można kupić w wielu miejscach. Wszystko zależy co się rozumie jako dobry. Najtaniej nawet z opłatą przesyłki jest w sklepach internetowych. Wybór bardzo duży można poczytać opinie o sklepie, jak dużo pozytywnych to wybrać ten z najniższą ceną aparatu + przesyłka i kupić.
Na porównywarkach cen http://www.skapiec.pl/[/url lub ceneo.pl jest wszystko co trzeba. Oceny sklepów, aparatów, tylko wybrać najlepsze i zamawiać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org