sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wyjazd do Olsztyna.

27.09 o godz. 14:00 ŁKS zagra w Olsztynie z tamtejszym Stomilem.

Jak każdy wie sytuacja w klubie jest ciężka. Dlatego musimy udowodnić MY kibice że ŁKS istnieje i będzie istniał pomimo wszystko. Dlatego do Olsztyna ruszamy w jak największej liczbie. Pamiętacie chyba wyjazdy na Polonie, Jage czy nawet Arke. Wyjazd niedrogi a wrażenie bezcenne. Musimy się stawićw jak największej liczbie.

Cena wyjazdu: 25złotych
Ruszamy o 10:00 z Placu Niepodległości.
ZAPISY:
- sklep czapniczy przy ul. Krótkiej
- Bar "Łomżynianka" przy al. Legionów
- PUB piłkarski "Hattrick"

Niech każdy o tym pamięta wyjazd rzecz święta!
http://pl.youtube.com/watch?v=WNyq8WSLXrQ

PS. Bardzo proszę o niewypowiadanie się osób które chcą oczernić klub lub ŁKS w ogóle ich nie obchodzi. Jesteśmy istotą rozumną więc myślę że takowych wpisów nie będzie.
PS2. Treść ma charakter informacyjny.

WSZYSCY DO OLSZTYNA!!!

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjazd do Olsztyna.

pytanie czy mecz wogole sie odbedzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjazd do Olsztyna.

Najprawdopodobniej tak.

"NAJWIERNIEJSI FANATYCY ŁKS" !!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjazd do Olsztyna.

Buahaha a ci znowu wyjeżdzają z tym Łksem haha.Znowu szum robicie,a będzie taka sama historia jak z Wigrami,czyli wrócicie z podkulonymi ogonami.A teraz jeszcze na Olsztyn Was ciągnie haha.Dajcie spokój jeszcze wachę do tych patałachów dokładać haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjazd do Olsztyna.

Ty c...po kolega chyba prosił aby nie oczerniać ŁKS-u, jesteś typem frajera, który jakbysmy tu mieli Liverpool popie......alał by na stadion i strugał się na wielkiego kibola. Bujaj.

Chciałeś wydymać Freda teraz Fred wydyma Ciebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjazd do Olsztyna.

Popieram pomysl Grubego ŁKS,Mysle ,że trzeba jechac i rożgrzac naszych zawodnikow do walki,ciagłe oczernianie i marudzenie kazdego by zniechęcilo,zatem pakujmy nasze tyłki i jedziemy kibicować naszym, pozdro-TADZIKK

TADZIKk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjazd do Olsztyna.

Autor: Pan Japa
jakbysmy tu mieli Liverpool popie......alał by na stadion i strugał się na wielkiego kibola.


to czemu ty nie kibicójesz jakiejs bialoruskiej wiejskiej drurzynie? to chyba normalne ze kibicuje sie komus, kto umie grac. no... chyba ze gruby jedzie dopingowac Olsztyn

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjazd do Olsztyna.

Jasiuuu.... kiedyś tam Cię pojechałem,bo myślałem,że nie umiesz pisać, teraz już wiem, że robisz to specjalnie, ale widzę że tuman jesteś i czytać ze zrozumieniem nie potrafisz. Zacznijmy od tego, że nie dopinguje się komuś, kto umie grać, tylko kibicuje się drużynie ze swojego miasta, czy to piłka nożna, czy plażowa, lub też siatkówka, czy tenis, kibicuje się swoim a nie ich umiejętnościom. A koledze Pan Japa chodziło o to,że MasaViV byłby kibicem dopiero wtedy, kiedy by klub odnosił sukcesy. Zresztą takich MasaViV'ów w Łomży jest od zaje..bania, w tym Ty Jasiu. Jak zaczną się wygrane, nie wiem?-od następnego meczu czy za rok lub dwa, to będziecie się swoim kumplom chwalić, że Wy to na ŁKS chodziliście, nawet jak był dołek i nic nie grali, bo Wy PRAWDZIWI kibice i patrioci jesteście, a teraz wstydzicie się nawet przyznać do tego, że jesteście Łomżyniakami.
Ps. pozmieniajcie sobie loginy, bo jak przyjdą wygrane, to ja wiem kto "dziś" wypisuje głópoty, i zobaczę co będzie potem niedzielni kibice.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjazd do Olsztyna.

lomza23: Zacznijmy od tego, że nie dopinguje się komuś, kto umie grać, tylko kibicuje się drużynie ze swojego miasta,

skutki widac w ŁKS. niech pracujo na kibicuf. nie powiem tez za rok czy 2 rze na mecz chodzilem. bylem ze 3 razy i mi starczy. na burdy sie nie hodzi ot co (byl to m.in. mecz z jagiellonio ok 4 lata temu).

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjazd do Olsztyna.

Tak jak podejrzewałem nierozumne istoty ludzkie się znajdą:) No ale srajmy na nich i jak największą liczbą w Olsztynie.

"Zamiast bluzgać wciąż kopaczy
przehandlujmy tych PARTACZY*"

* pseudodziałacze, pseudosponsorzy, pseudourząd miejski

(cytat z forum ŁKSu)

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjazd do Olsztyna.

Dzisiaj o godzinie 17:30 plakatowanie. Spotykamy się pod 4+. Kto może niech przyjdzie.

WSZYSCY DO OLSZTYNA!!!

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjazd do Olsztyna.

Ciekawe czy w tym czasie będzie planetarium otwarte?

Bubero

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjazd do Olsztyna.

Podbijam temat do góry:D

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjazd do Olsztyna.

jasiu, mecz z Jagą był 2 lata temu...
A słowo "kibicuje się", ma dwudrożne tłumaczenie. Możesz śpiewać na stadionie będąc kibicem ŁKSu, a także możesz w spokoju obejżeć mecz, także będąc kibicem ŁKSu. Więc jako kibic, możesz dopingować lub też stać pod drzewami.
A co do burd na naszym stadionie...- nie bądź ŚMIEszny ŚMIEtana....i nie siej popeliny!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjazd do Olsztyna.

Panowie i Panie bardzo ważna informacja kto nie zapisze się dzisiaj w godzinach od 18-19 nie zostanie wpuszczony na stadion niestety ale Olsztyn robi nam problemy i dadzą nam tylko tyle biletów ile bedzie na liscie wyjazdowej która musimy w Piątek rano wysłac. Jesli chcesz jechac kase mozesz dac przed samym odjazdem ale zapisac musisz się koniecznie dzisiaj ! Przekazujcie komu możecie ! PILNE NAPRAWDE !

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org