piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ubezpieczenie mieszkania

W jakiej firmie, gdzie najkorzystniej jest ubezpieczyć mieszkanie? Chodzi głównie o ubezpieczenie od pożaru, zalania itp.
Piszcie gdzie Wy ubezpieczacie i jak wysokie są stawki za ubezpieczenie.
Dzięki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie mieszkania

google.pl sprawia mniej bólu niz forum lomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie mieszkania

Dobre ubezpieczenia mieszkań mają w Warcie i cena nie za wysoka. Jak chcesz mogę podać namiary na mojego agenta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie mieszkania

Możesz ubezpieczyć mieszkanie w czynszu, jeśli mieszkasz w spółdzielni mieszkaniowej.
Ja ubezpieczam mieszkanie w Filarze Al. Legionów z dodatkową opcją ubezpieczenia sprzętu od przepięć i jestem zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie mieszkania

W Compensie mialam, bylo bardzo korzystnie, sporo znizek poniewaz autko tez tam mam....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie mieszkania

Każdy będzie ci pisał, że jego firma jest najlepsza, najtańsza, etc. etc.
Można ubezpieczyć mieszkanie w spółdzielni i płacić miesięcznie w czynszu po kilka złotych, ale odszkodowanie jest wtedy niewielkie, rzekłbym bardzo skromne. Można ubezpieczyć mieszkanie na sumy stałe, albo na pierwsze ryzyko, można z udziałem własnym, lub bez. Można zapłacić za ubezpieczenie w ratach, albo jednorazowo.
Naprawdę wariantów i opcji jest wiele i laikowi ciężko się w tym połapać.

Różnice w składce pomiędzy firmami są niekiedy duże, ale największe różnice nie tkwią w składce, ale w OWU, czyli w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Żeby w tym wszystkim się połapać najlepiej skorzystać z usług fachowców, którzy podpowiedzą co i jak. Ale nie u agenta i nie w biurze towarzystwa, bo tam będą ci mówić - to co niektórzy na tym forum, czyli, że ich produkt jest "The Best", a inni są "Bleee".

Co więc zrobić?

Moim zdaniem, najprościej udać się do multiagentów, których w Łomży jest sporo, a którzy mają w swej ofercie wiele Towarzystw Ubezpieczeniowych do zaoferowania i wybrać z pośród wielu ofert, tę najkorzystniejszą.

Po co tracić czas i pieniądze na szukanie najlepszej oferty? Zrobi to za ciebie multiagent! On nie tylko ubezpieczy, ale także wytłumaczy zawiłości prawne i pomoże w razie szkody (jeśli jest dobry i solidny).

Ja tak robię od wielu lat, także w przypadku ubezpieczenia samochodów. Mam ważniejsze sprawy na głowie, więc moimi ubezpieczeniami zajmuje się odpowiednia firma i oni pilnują terminów itp.

Nie podam w jakiej firmie się ubezpieczam, bo nie chcę być posądzony o reklamę.

To ty musisz wybrać sobie najkorzystniejszą ofertę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie mieszkania

jeśli chcesz moge podać ci namiary do mojego agenta ma wiele firm do zaoferowania sam wybierzesz oferte ktora bedzie dla ciebie korzystna...;))PzDr

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org