wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
klawiatura i procek

Siemka

Mam 2 problemy więc proszę o pomoc.

1
Przez pomyłkę wyrzuciłem mało płytkę na której były serowniki od klawiatury multimedialnej i w najbliższym czasie chciałbym zrobić format dysku i się zastanawiam czy oprogramowanie wykryje je i będzie można ustawić dodatkowe przyciski tak jak wygaszacz itp.???? proszę o pomoc

2.
Czy można do nowej płyty głównej dołączyć procesor np Athlon 2500 gdy procesory majo szybszą pracę chodzi mi o mgh aby wszystko chodziło majonez. Proszę o poradę .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klawiatura i procek

Na moje oko to ty masz więcej jak dwa problemy. Poza tymi co napisałeś to masz jeszcze problem z obsługą tejże klawiatury multimedialnej a także bardzo małą znajomość komputera. Nie żebym był złośliwy.

Odnośnie pierwszego problemu to się nie martw, przy instalowaniu Windowsa, system wykryje ci tą klawiaturę i zainstaluje jej sterowniki, a jak czegoś ci będzie brakować, zawsze możesz ściągnąć stery z internetu.
Co do drugiego problemu to już bardziej skomplikowane. Primo to majonez zrobiłeś z tego problemu taki że nie bardzo wiem o co w nim chodzi. Ale moja inteligencja (jaka jest to jest) chyba to łapie. Wszystko zależy od tego jaka podstawka pod procesor występuje na tej twojej nowej płycie oraz jaką max częstotliwość jest w stanie ona obsługiwać. Musisz sprawdzić parametry płyty oraz procesora.
A tak poza tematem nie pisze się "mgh" tylko "MHz" a teraz bardziej na czasie jest "GHz". A jak już będziesz robił tego formata to idź do kogoś bardziej kumatego bo jeszcze zrobisz krzywdę swojemu komputerowi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klawiatura i procek

: Boombe dzięki wielkie a co do formatu to umiem i niczego nie zbroje na diabła :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klawiatura i procek

seboo dajesz popisy swych umiejetnosci wiesz nie wiem czy zdolny jestes sam oddac mocz bo po tym co wyoisujesz nawet nie jestem pewny czy sie nie osikasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org