poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Impreza na strzelnicy

Brawo dla organizatorów ,ale moze by tak bardziej komercyjnie i prfesjonalnie . Miejsce ok !
Mysle ze rozsądniej wybudować bedzie centrum rozrywkowe na strzelnicy niż 2 stadion ,biorąc po uwage ze na jednym sie nic nie dzieje niech dwie SM zjednocza siły i podejma sie działania w słusznej sprawie .
Kto jest za centrum rozrywkowym na strzelnicy niech sie wpisuje.

Brawo !!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza na strzelnicy

No tak myśle że dobrze wyszła impreza chociaż jedna na porzegnanie lata bo miasto nie pomyślało.Ja jestem Za centrum rozrywkowym.ale jakie to ma być centrum rozrywkowe ???np.skejt park czy jakiś centrum np katolicke czy coś innego ??lepiej coś innego poco 2 żeczy w tej małej Łomży.

BRAWO!!!!!!!!???

<...>Albo damy radę , Albo jak tynk odpadamy<...>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza na strzelnicy

A może mini golf?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza na strzelnicy

Witam
Jak najbardziej jestem za tym żeby wybudować na strzelnicy park rozrywki. A drugi stadion to poroniny pomysł i oby nikt nigdy do niego nie wracał. Brawo ŁSM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza na strzelnicy

a ja mam nadzieje że "umrze" pomysł budowy "parku rozrywki".jestem za budową konkretnego stadionu.niedługo drużynie łks-u może być on potrzebny w 2 lidze ,a z takim stadionem jaki mamy teraz to sie kicha pokazać ludziom.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza na strzelnicy

Starczy ten stadion co jest , tylko go trzeba zmodernizować i trochę rozbudować. O II lidze zapomnijcie , bo na to nie będzie kasy. Na ostatnim meczu było tylko ~ 700 osób.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza na strzelnicy

Wogule o jakim wy stadionie gadacie? :| , Zadnego stadionu tam nie bedzie!!!! hahahhaa no moze kilka malych boisk :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza na strzelnicy

Lipski ze wsparciem koleżków z góry znów forsuje projekt budowy stadionu lekkoatletycznego w centrum osiedla (zaraz za 9ką). Mimo narzekań ludzi i ich niechęci do tego pomysłu. Musi wsadzić w centrum osiedla idiotyzm utrudniający życie!

---
PGG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza na strzelnicy

ja zamawiam tor kartingowy. pojeździł by sobie z chęcio

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza na strzelnicy

Ja uważam, że impreza była wręcz denna. Mieszkam w bloku obok strzelnicy i przeszkadzają mi takie festyny. Nie powiedziałbym prawdopodobnie ani jednego złego słowa, gdyby grano bardziej ambitną muzykę i nie o 22:23! Ludzie! Ściągnijcie kogoś lepszego, kto naprawdę umie śpiewać! Precz z agro-techno!

Na dodatek to pieprzone wesołe miasteczko, na którym karuzelę łancuchową obsługiwał pijany facet...

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza na strzelnicy

MrS dziecko drogie pisz dalej Twoja nienawiść do wszystkich i wszystkiego zaczyna przeobrażać się w stan chorobowy
Festyn, który wg. Ciebie był denny zorganizowała Rada Osiedla Nr 12 - są to społecznie działający ludzie, którzy każdy grosz wydany na tej imprezie musieli zdobyć chodząc od firmy do firmy pozyskując sponsorów. Jeżeli nie podoba i się taka muzyka już dziś zacznij odkładać mamusine kieszonkowe i z pewnością Rada Osiedla przyjmie od Ciebie darowiznę w postaci 35.000 zł i zaprosi na festyn np. Budkę Suflera....
W przypadku zakłócania ciszy nocnej wystarczy przedzwonić pod BEZPŁATNY numer 997.
pieprzone wesołe miasteczko .... hmmmm - bez komentarza (tekst pełen polotu i finezji godny dzieciaka, któremu ktoś nadepnął na odcisk)

Tiger

PS Rozglądaj się bacznie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza na strzelnicy

Tiger mam prawo do własnego zdania, gwarantuje mi to Konstytucja. Nie interesuje mnie też Twoje zdanie, bo już niejednokrotnie pokazałeś, że jesteś bardzo stronniczy. Co do muzyki, to nie mówię o znanych zespołach, ale innym rodzaju muzyki (nie disco-polo). Rozglądać się nie muszę, już dawno wiem, który to Ty. Wiem, i nie mam się czego bać... Mojej mamusi się lepiej nie czepiaj, bo to Ty zaczniesz się rozglądać...

Ehh, i znów mi zepsułeś humor z rana! Wrrr!

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza na strzelnicy

A może chciałbyś zamienić ze mną kilka słów "na żywo"?

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza na strzelnicy

Impreza była okrutna... Z jednej strony germano-umcyk-disko-umcyk, pijane ogry... i jescze zgraja dzieci dosiadających BWP z armatą kal. 80mm... A potem się ludzie dziwią, że kretyniątka rosną...
Jeśli zadaniem takich festynów ma być dostarczanie taniej, ludycznej rozrywki "masom pracującym i edukującym się" to proszę potem nie narzekać na obniżający się poziom wrażliwości estetycznej narodu.
Organizatorzy takich imprez nie biorą niestety pod uwagę, że mają także wpływ na kreowanie zachowań i gustów...ale jak się samemu jest bucem z wąsem to nie ma co wymagać...(a kasa nie jest wystarczającym argumentem).

www.wilq.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza na strzelnicy

Mad_Blunted_Jazz zrób lepszą imprezę - albo inaczej zrób cokolwiek zamiast tylko w sposób nie trzymający się kupy komentować czyjąś pracę ...
Oprócz disco polo, za którym sam nie przepadam byla cala masa zespołów (głównie MDK DŚT), których poziom wysoko oceniany jest na ogólnopolskich konkursach, festiwalach itp. Tak więc Mad_Blunted_Jazz (znawco?!?) nie mów mi nic o kształtowaniu gustów bo sam jak widać masz wypaczony. W poszukiwaniu ogrów wybierz sie do łazienki jeżeli takową posiadasz i spójrz w lustro :P

MrS no problem napisz do mnie bclomza@op.pl lub skoro wiesz kim jestem zagadaj do mnie na ulicy - porozmawiamy sobie - już dawno chciałem sobie z Tobą pogaworzyć chociażby przy piwku ;)

Tiger

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza na strzelnicy

Tiger nie widzę żadnego problemu... Z drugiej strony: pijesz piwko z "dziećmi"? ;-) Pozdro.

Wracając do tematu - podobał mi się tylko występ rodziny Lewiarzy. Mają ogromny talent i wkładają w to co robią wiele pracy...

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza na strzelnicy

piw Ci u nas dostatek również bezalkoholowych ;)

Tiger

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza na strzelnicy

Tiger...misiu malinowy... Powodzenia, jesli lubisz takie imprezy... Ale nie wciskaj ludziom, że była na poziomie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza na strzelnicy

Mad_Blunted_Jazz powiedz to tysiącom, które przewinęły się tego dnia przez strzelnicę - im pozostaw ocenę, bo to sprawa indywidualna. Powiedz to roześmianym dzieciom z przedszkola, które występowały na scenie. Powiedz to setkom innych dzieci, które przypatrywały się pokazom iluzjonisty.
Ktoś zarzucił mi stronniczość a ja po prostu nie lubię uogólnień. wiele rzeczy można było zrobić lepiej - nie przeczę. Weź jednak pod uwagę fakt, że imprezę zorganizowali SPOŁECZNIE ludzie zamieszkujący nasze osiedle, ludzie nie zajmujący się na codzień organizacją imprez masowych - uszanuj zatem ich dobrą wolę i chęci zrobienia czegoś dla kogoś za FREE. Najlepiej jest nie robić nic, zamknąć się we własnym M wówczas nie narażasz się na denne komentarze - czy tak ma wyglądać nasze osiedlowe życie? Najlepiej zjechać kogoś na czym świat stoi samemu nie robiąc dla ogółu nic.
Moim zdaniem impreza była zrobiona na miarę możliwości grupy ludzi, którzy ją zorganizowali - i chwała im za to, że chcieli.

Tiger

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza na strzelnicy

Tiger może spotkamy się dzisiaj o 20:00 przy szczycie bloku 2A (od strony spółdzielni)? Będzie okazja do wymiany poglądów ;-)

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Krytyka na forum !!!

Pytanie do tych ciagle nie zadowolonych. Kim wy jesteście i czy tak naprawde jestescie zdolni do zorganizowania imprezy , prosze bardzo połączcie siły i działajcie np. panie MrS.

Jesli jestescie odważni w necie to prosze stworzyc np. strone osiedlową
- fachowcy !!!

Naprawde to u nas na osiedlu odbywa sie trochę imprez organizowanych społecznie . Warto to docenić

"Działanie jest czymś interesującym, rzeczy już stworzone nie"
Johann Wolfgan von Goethe.
Bez wątpienia, to co nowe, to co jeszcze przed nami, jest szczególnie ważne .
Do dzieła specjaliści od krytyki !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krytyka na forum !!!

Noe jestem tego zdania, że jeśli coś już robić, to robić to dobrze. Nie jestem w stanie zorganizować takiego festynu na odpowiednim poziomie, więc nawet się do tego nie zabieram! Podobnie powinni pomyśleć ludzie ze spółdzielni. Co do strony internetowej osiedla to nie widzę żadnego problemu, akurat w tej dziedzinie mogę się nazwać fachowcem. Co zrobisz Ty drogi Noe? Jeśli jesteś taki odważny w necie to prosze pozbierać np. psie kupy ze strzelnicy - fachowcu !!!

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza na strzelnicy

Tiger czemu Cię nie było? Czekałem kwadrans i właśnie wszedłem do domu... Jeśli nie mogłeś to będę czekał jeszcze o 21:00, w tym samym miejscu.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza na strzelnicy

Byłem byłem tylko chyba Ty nie bardzo wiesz jak wyglądam :)

Napisałem maila - sprawdź skrzynkę ...

Pozdrawiam

Tiger

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza na strzelnicy

oczym tu gadacie ???

PEJA I NIE ZMIENIA SIE NIC.......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza na strzelnicy

Imprezy społecznie organizowane to jedna wielka chała. Robiona pod dobrodziejów je współfinansujących. Myślicie szanowni odbiorcy, że są one dla Was robione? Macie przyjść, pokręcić się między straganami, wydać parę złotych na precelki, baloniki i... spierdalać. Nie wcześniej jednak, zanim Was Filipkowski obfotografuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org