piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ŁKS oddaje mecz walkowerem !!! Czy to już powolna agonia naszego Klubu ???

http://www.90minut.pl/news.php?id=780559

Tak źle jeszcze W TRAKCIE rozgrywek w Łomży chyba nie było.
Robi się nam nieciekawa sytuacja, żeby nie powiedzieć tragiczna...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS oddaje mecz walkowerem !!! Czy to już powolna agonia naszego Klubu ???

Co robi prezes tego klubu?? Jak można dopuścic do takiej sytuacji. Niektórzy narzekali na poprzedniego prezesa który przynajmniej staral sie wyprowadzic klub na prostą. Obecny prezes wraz z zarzadem nie robi nic, czekając na upadłość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS oddaje mecz walkowerem !!! Czy to już powolna agonia naszego Klubu ???

ahahah no teraz to mnie rozje..li nie dosc ze nie umieja grac partacze to jeszcze takie cos nie moge whahah powinni wkoncu rozpie...szyc ten klub i bedzie spokoj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS oddaje mecz walkowerem !!! Czy to już powolna agonia naszego Klubu ???

Po co taki temat w ogóle. Chyba tylko po to żeby zaraz się chmara pokemonów zebrała...

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS oddaje mecz walkowerem !!! Czy to już powolna agonia naszego Klubu ???

Nie wolno mieć pretensji tylko do obecnego zarządu,prokurator powinien zbadać działalność klubu od czasów zarządu Kosiorka, właśnie do Kosiorka i jego zarządu mam największe pretensje,nam wciskali kit jak to będzie pięknie jak bedzie II liga a dług wtedy zaczynał rosnąć.wolałbym nie mieć tej drugiej ligi i teraz nie myśleć czy mój klub przetrwa,przykład Wigier Suwałki pokazuje, że można powoli zbudować klasowy zespół, u nas niestety było to robione za szybko i przy użyciu za dużych środków jak na nasze możliwości



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS oddaje mecz walkowerem !!! Czy to już powolna agonia naszego Klubu ???

no niestety nie ma kasy nie ma wyników i wyjazdów...za rok bedzie brak licencji i du.pa ;(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS oddaje mecz walkowerem !!! Czy to już powolna agonia naszego Klubu ???

Nie my pierwsi i nie ostatni. Przyjdzie pora i na Wigry. O tym rozwiązaniu słyszałem dużo wcześniej. Spójrzcie na Olsztyn , duże miasto , pewnie porównywalne do Białego , i od czego zaczynali?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS oddaje mecz walkowerem !!! Czy to już powolna agonia naszego Klubu ???

Olsztyn jest o 30% mniejszy od Białego. A Stomil jak zaczął staczać się z I ligi to oparł się "tylko" w IV, przy czym nie ogłoszono upadłości klubu, która grozi Nam :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS oddaje mecz walkowerem !!! Czy to już powolna agonia naszego Klubu ???

Zmienili nazwę ze Stomil Olsztyn na Warmia i Mazury Olsztyn a potem na OKS 1945 Olsztyn. Zresztą takie wybiegi to nic nowego, patrz Lech Poznań.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS oddaje mecz walkowerem !!! Czy to już powolna agonia naszego Klubu ???

A wiec plotki sie sprawdzaja, na meczu z Wigrami bylo glosno o tym ze to moze byc ostatni mecz ... pora skonczyc ten burdel i albo zaczac wszystko od nowa, albo darowac sobie pilke w Łomży, chociaż nei wyobrażam sobie naszego miasta, bez "kopaczy"...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS oddaje mecz walkowerem !!! Czy to już powolna agonia naszego Klubu ???

ŁKS-u nie będzie bo nikt w Łomży go nie chce ! Zrozumcie wreszcie tę prawdę !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS oddaje mecz walkowerem !!! Czy to już powolna agonia naszego Klubu ???

TO WSZYSTKO WINA PSEUDODZIAŁACZY,PREZESÓW I URZEDNIKÓW ODPOWIEDZIALNYCH,NIE MA WYNIKÓW,BO NIE MA MOTYWACJI,ZAWODNICY GRAJA ZA FRICO ,SPRZET JAKIM DYSPONUJA TEZ DAJE WIELE DO ŻYCZENIA, KAZDY WIE ,ZE ZA DARMO TO TYLKO H..... STOI I BRODA ROSNIE,DOBRZE OPŁACENI ZAWODNICY DADZA Z SIEBIE DUZO WIECEJ I WTEDY BEDA REZULTATY, POZDRAWIAM NASZYCH ZAWODNIKOW,

TADZIKk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS oddaje mecz walkowerem !!! Czy to już powolna agonia naszego Klubu ???

Autor: John (---.techtel.pl)
Data: 19-09-08 22:06

ŁKS-u nie będzie bo nikt w Łomży go nie chce ! Zrozumcie wreszcie tę prawdę !



Jesteś pewien że nikt?

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS oddaje mecz walkowerem !!! Czy to już powolna agonia naszego Klubu ???

John jak nie masz nic do powiedzenia to się nie wpierda***! W Łomży jest grupa kibiców i to nie mała, którym tylko zależy na klubie aby się nie rozpadł i jestem pewien, że zrobią wszystko aby ŁKS jakoś się utrzymywał!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS oddaje mecz walkowerem !!! Czy to już powolna agonia naszego Klubu ???

takie spore miasto,az wstyt zeby niebylo zainteresowania ze strony prezydenta itd.Bardzo szkoda mi kibicow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS oddaje mecz walkowerem !!! Czy to już powolna agonia naszego Klubu ???

GrubyŁKS tak przegladam to forumi zauwazyłem ze w ostatnim twoim poście "Nie mogę spać...;((" ktos zadał Ci pytanko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS oddaje mecz walkowerem !!! Czy to już powolna agonia naszego Klubu ???

Dla mnie dalsze istnienie ŁKS'u jest bezsensowne. Wyniki są tragiczne, ciągły chaos w zarządzie itd... przecież to przynosi tylko WSTYD i nic więcej dla tego miasta. Szkoda tylko tylu pieniędzy wydanych na stadion oraz tych które już poszły ze strony miasta na klub. Fakt - różnie a często nie ciekawie bywało z ta pomocą od miasta ale chciał czy nie to jednak czasami była, a ŁKS i tak przegrywał i tak.. Osobiście myślę, że cały PZPN i poziom piłki nożnej w Polsce ( to co się w niej wyrabia... ) nie zasługuje na miano sportu. TO JEST SYF A NIE piękno które powinno bić z radości sportu. I ten syf nie jest jeszcze gotów na ten sport...

Rozumiem jednak wiernych kibiców ( tych prawdziwych... ) oraz ich uczucia do tego klubu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS oddaje mecz walkowerem !!! Czy to już powolna agonia naszego Klubu ???

PS:

Na tle innych klubów z naszej ligi kompromitujemy się totalnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS oddaje mecz walkowerem !!! Czy to już powolna agonia naszego Klubu ???

Zaorać to całe boisko i wybudować nowy hipermarket! O!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS oddaje mecz walkowerem !!! Czy to już powolna agonia naszego Klubu ???

Kibice z prawdziwego zdarzenia kochaja ten sport ale nie rozumieja ze nic oprocz kasy nie liczy sie w tym "sporcie" Obecnie jest to tak zdegenerowany przedmiot ze tylko poziom a co wazniejsze miedzynarodowe rozgrywki, trzymaja go przy zyciu.
Tak, mamy miec Euro 2012. Zero z tego zaslugi kibicow pilki a wszystko dla "wielkiej kasy" miedzynardowej.
Pomimo kar i policji i tak kibole rozniosa kazda impreze na drobny mak.
To nie tylko przegrany sport ze wzgledu na korumpcje bo rowniez pilkarze wydaje sie sa podatni na specyficzna chorobe (ALS).
Posiadanie broni palnej jest ograniczane??? Hahahaha... futbol zakazac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS oddaje mecz walkowerem !!! Czy to już powolna agonia naszego Klubu ???

DxxD odpowiedź masz w tamtym temacie. Pzdr

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS oddaje mecz walkowerem !!! Czy to już powolna agonia naszego Klubu ???

jankes - kibole to mogą tylko Ciebie roznieść w drobny mak... W tym momencie błysk Twojego geniuszu oślepił totalnie wszystkich...

Ps. -> koruMpcje... Zajrzyj chłopie czasem do słownika, bo używasz takich słów, których znaczenia mozliwe, że nie znasz, a już napewno nie wiesz jak je napisać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS oddaje mecz walkowerem !!! Czy to już powolna agonia naszego Klubu ???

szkoda mi... jak patrzę na ostatnie wydarzenia. Jestem kobietą. Byłam kilka razy na meczach. Wiem jakie wzbudza emocje gra naszej drużyny. byłam dumna z chłopaków,z kibiców pięknie ich wspierających. To nasz klub - wszystkich łomżyniaków i powinniśmy mu pomóc. Może zbiórka lokalna pieniędzy? Wiem że to jest tylko pomoc celowa. Na krótką metę. Nasze mieszkańców zdanie powinno być jednomyślne i Ratusz powinien to uwzględnić. Chcemy żeby ten klub przetrwał. Niedługo wybory panie Prezydencie Chcesz głosy? To się postaraj!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS oddaje mecz walkowerem !!! Czy to już powolna agonia naszego Klubu ???

Czytałem dzisiaj w gazecie że jeszcze 2 walkowery i drużyna zostanie wykluczona z rozgrywek!

Bubero

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS oddaje mecz walkowerem !!! Czy to już powolna agonia naszego Klubu ???

nie ma lksu = nie ma problemu

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS oddaje mecz walkowerem !!! Czy to już powolna agonia naszego Klubu ???

Szkoda że taki smutny koniec.W gazecie czytałem że zawodnik klubu Artur Łazar mógłby pożyczyć pieniądze dla klubu.Tylko to moim zdaniem byłby już cyrk!Żeby zamiast klub płacić dla zawodnika to gracz daje pieniądze dla klubu.Grozi nam jeszcze walkower za mecz z Pelikanem Łowicz z powodu nieopłacenia rejestracji za 4 piłkarzy.Byłby to drugi walkower Łksu a zgodnie z regulaminem rozgrywek każdy nastepny oznacza degradację do 4ligi.Podobno miasto miało dać 30tyś złotych na konto klubu ale nie dostali tych pieniędzy gdyż okazało sie że Łks nie jest rozliczony z Zus.A ogłosić upadłośc też nie jest łatwo bo i na to są potrzebne pieniądze

Bubero

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS oddaje mecz walkowerem !!! Czy to już powolna agonia naszego Klubu ???

a gdzie jest prezes?

Bubero

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org