piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kto zna firmę alternatywna do poczty.

Witam, mam pytanie czy ktoś zna firmę alternatywna do poczty, która zajmuje się między innymi dostarczaniem listów. I w jaki sposób można z usług tej firmy korzystać.
Mam dość otrzymywania niechlujnie wyświechtanej i traktowanej jak śmieć korespondencji, dostarczanej przez jakieś elementy., o podejrzanym wyglądzie. Jak pamiętam jakiś czas temu, listonosz chodził w schludnym mundurze, i był z dala widoczny. Dziś szwenda się po okolicy jakiś typ, bacznie obserwujący obejścia jakby czegoś szukał i co chwila nadający z komórki. Co prawda łazi z torba, ale nie wiem czy to jest listonosz, w dodatku śmierdzi co drażni zwierzęta. Ze swojej strony już wystąpiłem do instytucji przesyłających do mnie korespondencje o przesyłanie jej w formie elektronicznej, co jest dla nich tańsze a dla mnie wygodniejsze.


Milcz, albo powiedz coś co jest leprze od milczenia!

Temid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto zna firmę alternatywna do poczty.

Gołąbek pocztowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto zna firmę alternatywna do poczty.

na dlugiej masz konkurencje poczty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto zna firmę alternatywna do poczty.

PAF - operator pocztowy długa 17

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto zna firmę alternatywna do poczty.

Ciekawa informacja. Do tej pory słyszałem tylko o http://inpost.pl/?id=197 , który niestety region północno - wschodni olewa, a tu się dowiaduje o firmie mającej większe pokrycie kraju, tylko widocznie mniej rozpromowanej w mediach. http://www.paf.pl/ Ktoś z tego korzystał i może się wypowiedzieć? Czy ta firma wysyła przesyłki tylko pomiędzy miastami w których ma placówki, tzn poza miasta nie dostarczają?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto zna firmę alternatywna do poczty.

paczki wysyła na terenie całej polski ,a co do listów to obejmuje około 70% kraju , ja wysyłałem i było wszystko git, niska cena , miła obsługa i żetelnośc - jak narazie oczywiscie..:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto zna firmę alternatywna do poczty.

w Łomży na ul. Lipowej też chodzi jakiś element co nie umie odczytać numeru domu i rzuca listy byle jak i byle gdzie. Nie dochodza ani listy, ani rachunki. Nawet skargi z poczty na bawełne nic nie działają! Poczta Polska to jest wielkie kolesiostwo!!! Kto takich analfabetów przyjmuje do pracy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto zna firmę alternatywna do poczty.

Też nie jestem zadowolony z usług Poczty Polskiej. Od jakiegoś czasu zacząłem uczęszczać na prywatną pocztę na ul. Długą i jestem zadowolony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto zna firmę alternatywna do poczty.

Może nadszedł czas by powiedzieć chamstwu i brakowi kompetencji dość, głos jednego tu nic nie zmieni, ale 100 możne przenieść górę. Może faktycznie czas by dać szanse innym firmą. Każdy z nas jeśli porozmawia z kilkoma swoimi znajomymi, to na pewno po pewnym czasie poczta odczuje spadek ilości przesyłek, i będzie musiał wymusić na swoich pracownikach leprze traktowanie naszych przesyłek.


Brakowi kompetencji mówmy do widzenia!!

Temid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto zna firmę alternatywna do poczty.

tak tak .Znacie się chłopaki . Paf z długiej listy które tam nadajecie przynosi całymi workami i nadaje przez Pocztę Polską Ha Ha .Dobre nie . A facio który ma w tym udziały dawał ogłoszenie że chce je sprzedać . Listy z Pafu leza pod drzwiami u klientów .Roznoszą je ludzie którzy nie sa tam nawet zatrudnieni . Powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto zna firmę alternatywna do poczty.

Servisco DHL?

Bubero

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto zna firmę alternatywna do poczty.

pabloz4 - a z kąd ty ,masz takie informacje???? cos czuje ze ty chyba wzorowym pracownikiem poczty polskiej jestes!!! tak listy lezały pod drzwiami słyszałem o tym ale co mieli robic jak euroskrzynek nie było???? stać pod drzwiami i czekać aż ktoś sie zjawi??? pomysl zanim napiszesz takie bzdury, kumpel jest tam listonoszem i ci powiem ze chciałbys miec taka umowe jak on i takie zarobki !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org