poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak zrobić pieniądze na biedzie?!

Jak? Otóż w prosty sposób. Wszystkim wiadomo, że służba zdrowia nie ma pieniędzy. Dlaczego - .......
Byłem w tygodniu zarejestrować się do lekarza. Ale wizyty chyba nie dożyję, bo mam ją wyznaczoną w lutym 2005r. Udało mi się za to dostać do okulisty. A w kolejce pod drzwiami lekarza nasłuchałem się ciekawych rzeczy. Niezadowoleni pacjenci (o dziwo służba zdrowia w tym też) wymieniali na co idą składki zdrowotne. I tak jakaś pani Basia twierdziła, że szpital biedny to zarabia przyjmując pacjentów na oddział na zabieg trwający 2 godziny a na karcie wypisu są wstawione dwa dni (sprawdziłem to - fakt). Szpital nie ma pieniędzy - a dyrektor kupuje sobie do pracy laptopa (będzie miał łatwiejszy kontakt z personelem?!)
Pani Kasia śmiała się, że NFZ dał jej ogromną dopłatę do okularów - na które czekała długo - dostała aż 8 złotych. Do dyskusji wtraciła się jakaś Małgonia (tak do niej mówiła starsza koleżanka), która powiedziała, że to jeszcze nic. U nich w ZPOZ to dopiero ciekawie. Firma "zarabia " na rozmowach międzynarodowych głównej księgowej - refundując jej należnoci tel. komórkowej. Bo dzwoni się ze służbowej komórki ile wejdzie.
Przetargi - to fikcja - wszyscy i tak wiedzą kto wygra. Jak ktoś kradnie np. prąd i dostaje karę - to starosta rekompensuje to nagrodą za całokształt pracy!!!! Brawo. Niech żyje służba zdrowia - a pacjent umiera. Przecież nie dorobi sobie jak jaśnie państwo ze ZPOZ pod "czujnym" okiem pracodawcy - bo tenże musi jeszcze dorobić w Jedwabnem jako lekarz rodzinny. Chcesz się leczyć - idź od razu do starosty - tam są pieniądze!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zrobić pieniądze na biedzie?!

Najlepiej u nas są zorganizowane lecznice dla zwierząt! Może by tam? ( np dawkę dla konia dzielić na cztery, albo jak dla kozy to i dla człowieka). Weterynarze są chyba jednak lepszymi lekarzami, każdy pies to wie!

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org