wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
[]Sezon Grzewczy[]

Ekhm. Pytanie , Od kiedy się zacznie sezon grzewczy w ŁSM no i w całej Łomży ? wiadomo ludzie w domkach jedno rodzinnych napalą sobie w piecu i cieplutko w domku ale w blokach nie mam takiej wygody a jak rozpalę ognisko to mnie wygonią :) Więc by mogli zacząć powoli nagrzewać bo zimniej sie robi a z betonowych ścian ciepło nie leci ;/ Pozdrawiam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: []Sezon Grzewczy[]

Sezon grzewczy napewno zacznie się 15 października czasem wcześniej już zaczynają grzac gdy temperatura na dworzu spada po niżej jakiegoś poziomu niestety nie pamiętam jakiego;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: []Sezon Grzewczy[]

Zaczynają grzać, kiedy temp. w powietrzu spadnie poniżej 5 stopni Celsiusza przez trzy ostatnie doby.
Ale spółdzielnia może włączyć ogrzewanie później z racji oszczędności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: []Sezon Grzewczy[]

juz grzeja :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: []Sezon Grzewczy[]

Ale niestety nie wszędzie:( Mam mieszkanko w ŁSM na Niemcewicza i wciąż zimno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: []Sezon Grzewczy[]

Gabi25 już nie długo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: []Sezon Grzewczy[]

Co racja to racja , troszke zimno sie zrobiło , pogoda robi różne psikusy ;-) zapewne do jutra załączą ciepełko ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: []Sezon Grzewczy[]

Nie wiem jak z datami. ale wymóg jest taki: przez 3 doby o godzinie 19 temperatura wynosi 9 stopni Celcjusza = zaczynamy grzać. U mnie rozpalili.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: []Sezon Grzewczy[]

No i grzeją :D jak miło...i cieplutko :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: []Sezon Grzewczy[]

Biernaczetto: sezon grzefczy rozpoczyna sie jest gdy przez 3 dni srednia temp powietsza spada ponirzej 15stpni( lub 12, nie pamientam jusz dokladnie). steruje tym kompoterek i sam altomatycznie wuwczas urohamia proces gzania. morzna oczywiscie rowniesz osobiscie go uruhomic. ale byles blisko

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: []Sezon Grzewczy[]

Brawo grzeją jak miło :D chociaż w domu można jakoś wytrzymać ,bo na podwórku ajj...



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org