wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zmiana nazwy ŁKS-u :)

Proponuję, by chociaż drużyna footbolowa ŁKS-u przyjęłą nazwę-"Kuropatwa Łomża". Kuropatwa, gdy przegra z Orłem, np. Kolno, nie traci honoru. Jeżeli wygra- jest heroiczna. Utopiona w Wigrach, idzie z tarczą, bo przecież organicznie nie umie pływać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zmiana nazwy ŁKS-u :)

debilny pomysl !!!!!!!!!!!!

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zmiana nazwy ŁKS-u :)

Niech lepiej w nazwie nie występuje " Łomża"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zmiana nazwy ŁKS-u :)

a ja proponuje nazwać : ,, łamagi'' bez urazy ale taka jest prawda .To widać gołym okiem że grać nie umiejo .( bez urazy dla kibiców)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zmiana nazwy ŁKS-u :)

z graniem ostanio im nie wychodzi, ale pisac moze chociaz UMIEJO :)
zajmij sie nauka a nie krytyka ...Sebo19 napisał(a):

lupiniak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zmiana nazwy ŁKS-u :)

a ja proponuje rozwiazac ten klub tylko wsyd przynosza kibicom i miastu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zmiana nazwy ŁKS-u :)

wstyd to przynoszą niedzielni kibice :)

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zmiana nazwy ŁKS-u :)

fstyd to i klub pzynosi i jego fanatyczni kibice ktozy rzyjo w utopijnych marzeniach awansu do FIFA Czampionszip

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zmiana nazwy ŁKS-u :)

zajmijcie się swoimi sprawami. Na ch*j tyle tematów o ŁKSie?! Jak wygrywa to spoko. Wszyscy kibicują, pytają o wyniki, ale jak nie idzie to już rozwiązać klub, wyzwiska itp. Lepiej załóżcie forum antyŁKS i tam sobie piszcie.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zmiana nazwy ŁKS-u :)

Moje typy nazwy: Pogrom, Walkower (Walk Over), Browarek, Piwko, Smutek, Rozpacz, Ucieczka, Panika, Nudy, Ziew, Komar, Upadek, Grom, Frajda, Relaks, Trucht, Spacerek, Piknik, Meteor, Łomot, Titanic, Zwiastun, Spokój, Procesja, Kondukt, Dolina, Przeprawa, Gradobicie, Zadyszka...

P.S. A jak spadnie do okręgówki to też będę kibicował...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zmiana nazwy ŁKS-u :)

Ja mam inny pomysł. Każdy z "piłkarzy" "naszej ukochanej drużyny" będzie analnie rozdziewiczany przez napalonego ŻUBRA tyle razy ile goli stracimy w meczu. Gwarantuje wam że przynajmniej z tłu na zero będziemy grać!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org