wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przygotowanie pedagogiczne

Gdzie można zrobić w Łomży Przygotowanie pedagogiczne ? Bardzo prosze o odpowiedz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przygotowanie pedagogiczne

musisz się wybrać do Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Łomży, jeśli się nie mylę, mieści się on koło II Lo, na rondzie Kościuszki, w dawnym budynku partii. Ale jeśli podaję błędne info, może ktoś mnie sprostuje... Też się wybieram na taki kurs, więc może do zobaczenia, pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przygotowanie pedagogiczne

Dzięki za wiadomośc, ja slyszalam ze maja taki kurs rowniez w janskim zrobic ale czy bedzie napewno nieiwem . A moez wiesz jaka jest cena takiego kursu pozrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przygotowanie pedagogiczne

właśnie idę tam jutro się dowiedzieć o wszystko, więc jak już nabędę te cenne informacje, to wrzucę tutaj:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przygotowanie pedagogiczne

kosztuje półtora tysiąca, szczegóły tutaj:

http://www.odnlomza.pl/formy_doskonalenia/kursy_kwalifikacyjne?more=1590447436

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przygotowanie pedagogiczne

W Jańskim z ośrodku doskonalenia nauczycielei jest tylko dla nauczycieli pracujacacyhc czynnie zawodowo w janskim kosztuje 1555 zl Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org