wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Klima w aucie-gdzie najlepiej

Jak wyżej tylko o dokładne namiary proszę jeśli można. Chodzi o doładowanie , odgrzybienie itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klima w aucie-gdzie najlepiej

ja robiłem klime u Racisa w Świecie opon na legionów szybko i fachowo polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klima w aucie-gdzie najlepiej

ul. Nowogrodzka, numeru nie pamiętam, tuz przed stacja po lewej stronie (następny wjazd za komisem samochodowym)

E.T.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klima w aucie-gdzie najlepiej

Jedź do piątnicy do Ustaszewskiego, chłopak zna się na rzeczy, w moim aucie poprawiał po innym pseudofachowcu

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klima w aucie-gdzie najlepiej

Maxus. Ustaszewski M.
tel:
0 503 14 72 05
adres:
18-421 Piątnica Poduchowna, Ogrodowa 7



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klima w aucie-gdzie najlepiej

u Racisow najtaniej bedzie chyba, ja ost. odwiedzilem z 5 fachowcow i tam wyszlo najtaniej a wszystko i tak robi maszyna wiec fachowcow do tego nie trzeba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klima w aucie-gdzie najlepiej

jacy z nich fachowcy mi uszkodzili klime a ten mały gruby to prawdziwy tuman (tołdi) udawał ze wie co mowi a h.. sie zna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klima w aucie-gdzie najlepiej

ewnetualnie zapraszam na poznańska do serwisu samochodów amerykańskich doładowanie klimy 100+czynnik czhłodniczy odgrzybianie 80,00 zł w cene 100 zł wchodzi cały przegląd klimatyzacji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klima w aucie-gdzie najlepiej

wow 100zł za podpięcie maszyny wciśnięcie przycisku haha dobre ceny macie :) a co będzie jak poproszę o paragon? cena wzrośnie o 22zł? :P



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klima w aucie-gdzie najlepiej

a hu piszemy przez ch

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klima w aucie-gdzie najlepiej

ja troche z innej beczki do selena 1982: czy macie mozliwosc sprawdzenia skrzyni biegow w automacie chodzi mi o diagnostyke bo niepodoba mi sie jej dzialanie niekiedy i ile by to wynioslo?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klima w aucie-gdzie najlepiej

tommeknet nikt nie zmusza Cie do korzystania z usług jak ci cena nie pasuje ktos pyta ktos mu odpowiada na takich zasadach działa forum a moze sie myle jak wiesz gdzie taniej prosze rzuc hasło moze sama w przyszłości skorzystam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klima w aucie-gdzie najlepiej

Tommek zapomnial ze najpierw trzeba kase wylozyc i kupic te maszyne aby mozna bylo "ot tak sobie" ten przycisk wcisnac.
Rozumie ze nierozsadne ceny bola i w takich przypadkach sam jestem nie zadowolony ale zawsze trzeba wziasc pod uwage wklad finansowy firmy.
Nic nie ma za darmo...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klima w aucie-gdzie najlepiej

100zł jestem w stanie zapłacić nie za wciśnięcie przycisku ale, sprawdzenie ręcznie szczelności klimy, czujników, sprawdzenie parownika filtra itp. a nie jedziesz do takiego zakładu miły Pan podłaczy urządzenie na 30 minut i sobie odejdzie, po 30 minutach przyjdzie urządzenie powie, że klima dobra i napełniona i koniec pracy....

ale urządzenie srpawdza tylko szczelność a nie wyłapie innych problemów itp. itd...

taka maszyna to nie jest duży koszt jak dla zakładów tego typu

a gdzie klima najtaniej? chyba wszyscy w Łomży mają podobne ceny, kiedyś na Alegro widziałem zestawy do samodzielnego napełniania chyba za 50zł



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klima w aucie-gdzie najlepiej

Takie urządzenie do klimatyzacji to wcale nie taki mały koszt, a zwraca się dopiero po jakimś czasie, do tego trzeba doliczyć koszty serwisowania takiego urządzenia, wszystko kosztuje.

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org