sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

wiem gdzie w necie są fotki znanego wszystkim ... (kogoś) jeśli chodzicie albo chociaż raz byliście w yamie albo krecicie sie po miescie to go znacie te zdjecia pojawily sie nawet na tym forum ale zaraz byly zdjete ja je gdzies znalazlem w necie i nie wiem czy moge wyslac link bo model (nie wiem jak pisac model-modelka?)poszedl na ... chyba chce jeszcze zarobic na swojej ogolonej pupci hehe
moze coniektorzy wiedza o jakie zdjecia chodzi ??? albo jak sa zaiteresowani to moze macie jakis pomysl jak wam przeslac ten link .naprawde warto zobaczyc
zobaczycie ze go znacie z widzenia kazdy na 10000000%


:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

wzuc na http://imageshack.us/ o pokasz nam wsystkim

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

a o co chodzi, bom nie tutejszy ?

E.T.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

wstaw tutaj linka;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

nasz znany lomzynski 50-cent uwiecznial swoje ukryte pragnienia i sprawa sie rypla :) nie czytal jeszcze nikt kto wie o co chodzi ??? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

czkamy na tfe plotki o ile so prawdziwe

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

hm.............hm................hm.................... czy to chodzi może o tego chłopaka co kupił samochód pod kolor włosów ......... buhahaha złote bmw i włosy złote hehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

hahaha :)

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

kurde a ja nie mam pojęcia o kogo chodzi :/

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

podeslij na ten adresik jak możesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

no gdzie? powiedz w końcu gdzie;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

napewno podeśle. Poczekajcie jeszcze troche :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

pewnie ten cwaniak z opla kombi z przyciemnionymi szybami

maverick

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

Wyślij na maila:D

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

nie to ten farbowany rudzielec .......... co jezdził rudą beemką hehe bo mu rodzice kupili pod kolor włosów na pocieszenie że mu dzieci w szkole dokuczają otóż wpadli na genialny pomysł że jak nikt nielubi jego rudej czupryny to ktoś napewno polubi wozić dupę jego rudą beemką ..........no i wtaki sposób załatwili synkowi koleżków przynajmniej na jakis czas........hehe puzniej i tak mu się przefarbować na czarno ..........ale kolor beemki zostawił pewnie ze względu na przywiązanie hihi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

na maila wyslij xD



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

Daj Linka Na mail-a ;] heheh chciał bym to zobaczyć o ile to ta osoba Co myśle hehe :D

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

Łomżyński 50 Cent buhahaha :D Proszę bardzo http://s011.wyslijto.pl/?file_id=71615126016862473038
On sam chciał wam to pokazać no ale ma obawy czy dobrze wyszedł...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

....................

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

niemogę tego otworzyc k..................aaaaaaaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

Total Commander wersja 7.04 :) winrarem nie rozpakujecie !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

OMG ALE LOL XD haha :)))))
zwykly chlopak z miasta, nie do konca prawda:) jezeli chcecie je tylko zobaczyc(te zdjecia) to poprostu wejsc w folder przez winrara i kliknac na zdjecie:) no ale racja ze na kompa sobie z WR nie darcie rady:)


Ale zdjecia fajne xD hhhheh



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

ojsz nei wierze ;d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

Wow :-D

Trzeba dobrze wypozycjonować te zdjęcia na odpowiednie frazy ;-D

Łomżyński 50cent ;-P Pięćdziesięciogrosz jeden dobre foty sobie zrobił ;-P ha ha ha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

może ktoś podpowie jak ta stronę otwożyc bo nic tam sie ie odpala

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

o ku...wa ale typ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

kur.. właśnie jadłem i to otworzyłem.. omg bleee ale pedau..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

a ja pierdykam jak kazdy kto chodzil albo chodzi do yamy musi go znac ja tego typa kojarze ale pedzio heheheh o w morde normalnie konam ze smiechu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

wyslijcie na maila

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

ja też chcę, wyślijcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

Nie wiem czym się sugerował albo po prostu ma takie specyficzne poczucie humoru, ze dał to wszytko uwiecznic ale mu współczuję..najpierw fikcyjny profil na naszej-klasie z podobnymi zdjęciami, potem amatorski filmik ze striptizem na youtube, a teraz tu..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

ludzie chłopak haruje w pocie czoła co wakacje zagrabanicą by furę zmienić na coraz lepszą- trochę współczucia :)
wszystko na pokaz heh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

a wiecie ze najlepiej wali sie konia z palcem w dupie?? ;]]]

a kjoloesia kojarze... teraz go uleje w pi zde jak spotkam pedala!!!!! gonic takich z lomzy gorzej ni z czeczenow !!!!

[gif]boobs.sorkmos.com/animatedboobsom-143.gif[/gif]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

Eh... przynajmniej chlopak czysto w domu ma i poukladane ciuchy:P
A ze fantazji mu nie zbywa... byle sie od dzieci i ministrantow trzymal z daleka. Ot i co.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

buheheh kolesia chyba każdy zna i kojarzy ;]
fotki masakraaaa ja na jego miejscu z domu bym nie wyszła bez kitu kto takie foty se robi ??? hahaha
wydaje mi sie że jakiś "życzliwy" ziom jego foty wrzucił do internetu no cóż... life :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

a ja wam powiem - fotki są "artystyczne" aktorskie, że się tak wyrażę:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

ja pier...le ale parowa ble

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

no i sie na robilo...glupi temat, ktory mial na celu nie wiadomo co. Gdyby koles byl biedny wzsyscy by go tu usprawidliwiali, a nawet wspolczuli. Tania sensacja.

Wiedza daje pokore, dziwi przeciętnego, nadyma małego...
L. Tołstoj


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

spotkam to sie zbrechtam prosto w twarz haha




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

Chyba za dużo na gay chat wchodził xD no cóż kojarzę typa i chyba już nigdy mu ręki nie podam ;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

titania bo on jest taki bogaty ze jeszcze polowy tego rudego samochodu mu nie splacili szkoda ci go ??? mi tez :) hehehehhe i widzicie jak szybko z pozera zrobiono cw.ela znaczy on sam z siebie zrobil temat jak wszystki inne o chu.j potluc tak poprostu znalazlem te foty ale na innej jeszcze stronce nie wiem czy te same bo tych nie moglem otworzyc ale napewno wiedzialem ze duzo osob chcialo zobaczyc a nie zdarzylo

pozdrowienia dla wszystkich hetero hehehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

ahaha o ***** co za gej przejebke ma teraz w łomży :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

Bogdan ale zes sie musial natrudzic zeby wynalezc te fotki. Niezle hahaha :):):). Ale w jakim celu to zrobiles zeby uje....ac "chlopaka(dziewczyne)". A moze ci na te bmw wyrwal i wydy...al dziewczyne. Ale pamietaj ze kij ma 2konce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

ojejku ale typ przeciez ja widzialem ze on czesto jezdzi z dziewczyna a tu wychodzi na to ze ja oszukuje bo jest troche inny niz jej sie wydaje . A tak przy okazji slyszalem ze do tego jest jeszcze filmik moze ktos ma link gdzie to mozna obejrzec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

franek,mnie to nie interereeeee ten film...foty ja k foty orzelklem z wielkim pronlemem ale film to juz za duzo jak dlammnie

[gif]boobs.sorkmos.com/animatedboobsom-143.gif[/gif]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

widac ze kola (ten slynny sieradz z yamy)ma bardzo dobre stosunki z modelka moze sie dzielili tym jednym kijem i z tad wie ze ma dwie koncowy hehehhehehehe uwazaj bo ci ktos kij w szprychy w ten twoj super rowerzyk ze stacji pryma za punkty wygrany wsadzi heiheiheieheihe taki z ciebie kingbruceeleee karate mistrz jak z tego twojego bosa mafiosa no i cfi jeszcze twoji kumple wojtus stary sztywniacha zapytaj go jak skakal jak tygrys pod relaxem u patrycji swejzi on wie :) hehehehhe tak patrze ze ta wasza cala ekipa sie nadaje ale do zaganiania no moze jeszcze tylko ty nie waliles z kiepsztala ale wszystko przed toba kumpli takich masz to ty rob co oni kmiocie heiheoiehieeieheheiheiheheeiheiedheiheiehihihhhhhhhhhhhhheeeee

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

straszne bryy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

re:franek27 :) za glupi jestes zebys wiedzial kim jestem ale mysl sobie tak dalej:):) sprzedam pralke franie.:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

to sie postaralaqs buraku ty ty wiesz swoje ja wiem prawde hehehhehehehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

chacha ale typek. znam go z widzenia :D

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

uwaga koka-kola zaczyna sprzedawac :)
kola imbecylu masz problem z czytaniem ze zrozumieniem jestes az tak glupi za duzo w ten pusty lep cie leja pajacu przeciez pisalem glabie ze ja te zdjecia znalazlem na innej stronce a te co ktos wyslal link sa na innej a jak jestes taki ciekawy poco to zrobilem to tam wyrzej tez juz pisalem po co ojejku jaki to glab niepojetny napisze ci jeszcze raz PO TO ZEBY ZOBACZYLI CI CO NIE WIDZIELI A BARDZO CHCIELI poza tym dalni ja jeszcze nie wyslalem linku tylko dalem debilny temat jak wszyscy zeby zobaczyc czy kogos to interesuje co do mojej dziewczyny to ch.uj ci w dupe kasztanie zajebany moja dziewczyna sie nie kur.wi ty slimaku nie masz dupy bo jestes impotentem wiec zmoruj te swoje rozklapciale pi.zdicho wojowniku i uwazaj bo twoja kariera boksera moze sie szybko skonczyc mam dla ciebie przeciwnika znasz go on mowil ze chetni cie ubije ale niech to zostanie niespodzianka na zakonczenie kariery
a wiec teraz plenta hu.j ci kolo du.py bo w d... to przyjemnosc siedz se dalej na tym necie tylko nik se zmien mordeczke przyteperuj rozowe kapciuszki i zarabiac na bramke :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

u kokoa kola pocisk dostala hehee wojownik z malinowym nosem ..........ale jaki on drapiezny jest agresywny i taki zaczepny no poprostu istny CWANIAK ŁOMŻYNSKI niemam czasu teraz cisnac bo sie spiesze no ale LUDZIE SĄ???????????? NAPEWNO SĄ!!!!!!! TO JEBAĆ K............!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

jebać ku.rwe jeeeeeeeebac :D buhahahahhahahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

Jebac jebac!!!!!!!!!!!jebac jebac !!!!!!!!!!! DRODZY łOMżYNIACY JESTEM Z WAS DUMNY U NAS W łOMżY JAK W RZąDZIE ROZPOCZEłA SIę LUSTRACJA!!!!!!!!!!!!!!! ZADEN FRAJER KONFIDENT CWE.L BEKA FILIPINIARZ NIKT SIę ***** NIE UKRYJE UJAWNIMY WAS I WASZE TECZUSZKI ......... JAK BEDZIE TRZEBA NAWET FAKTY PODAMY ZDJECIA POKAZEMY PAMIETQJCIE ZA GRZECHY TRZEBA BEDZIE ZAPłACIC A CO DO TEGO ZDAłNIONEGO SUPER BOKSERA ............ OBEJRZYJCIE TYLKO JEGO WALKę WYSTARCZY W YOUTUBE WPISAC SIERADZKI I JUZ WYSKOCZY WALKA O MISTRZOSTWO SWIATA ! TYLKO DZIWNE ZE NA RINGU AMATORSKIM A PRZECIEZ ON WSZYSTKIM MóWIł żE WALCZY ZAWODOWO hm........... HM.......... KTO Z KIM PRZYSTAJE TAKIM SIE STAJE SORY KOLEZKO ...............ZA TAKA REKLAMę ALE BADZ CO BADZ łOMżA O TOBIE HUCZY !!!!!!!!! SORKI ale to ty nas tzn mnie i wilu tutaj innych zaczepiales sam na forum tak wiec masz czego chiales nietrzeba bylo wypisywac glupot na tym forum oczerniac chlopakow niewinnych i robic innym pod gorke ..........najlepiej dla ciebie jak napiszesz bo te twoje glupie podprowki i durne grypsy zaslyszane w 8-mce byly tylko dobre tam my z toba jedziemyna kazdym kroku!!!!!



łKS RZąDZI!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

buziaczki dla bogdy, frani, finki, i spermy2 kiedy bedziemy ogladac wasze takie zdjecia:):):):):):):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

jak z albumu swojego wyjmiesz heeheehheeheeheh
jakie ty masz zapedy zboczencu sperme chcesz calowac hehehehhe co ty piszerz tepaku :) nawet neta nie masz w domu musiasz z yamy pisac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

Chyba chory psychicznie musi być ten kolo co ?? Aż mnie zamurowało...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

jakiś czas temu chodziła z nim jakaś Anka z 3 LO współczuje jej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

widziałem już wcześniej, a koleś uczył się ze mną w podstawowej heheh...

mega ROTFL

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

tak patrze patrze i tak sobie mysle ALE TEN KOLA TO LEP EHEHHEHEHEHEHEHEHEHEHEH pruje sie sucz piepszona wanhelsing zasrany obronca geji pismejker smierdzacy dobra juz ci nie bede jechal bo jeszcze mnie dojedziesz ty obrzydliwcu co na forum sperme chce calowac to debil poprostu



a co do zdjec to nie chodzilo mi o te zdjecia wogole o kogos innego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

znowu w TVP puścili Prawo Bronxu i zasrańce typu franek, Boguś, super, gangsterka i Fin (budowniczy warszawskiego metra) jeszcze się nie obudzili ze swoich fantazji. Co to się porobiło z tym forum, że kondoniarstwo wchodzi na salony. Przedstaw się męska parówo jeśli wypisujesz o kimś na publicznym forum, a jak nie stać cię na to, to swoje urojenia okreśłaj w sposób anonimowy.
cyt:widac ze kola (ten slynny sieradz z yamy)
Masz coś do jakiegoś sieradza to napisz, że jestem franek-27 w łomży bardziej znany jako powiedzmy np. "dzyndzel" i uważam, że sieradz to ..... i tutaj możesz wylewać swoje żale. Bo w każdym innym przypadku jesteś nie dość, że niewiarygodny to nikczemny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

daj spokoj figlarka przeciez widac ze to sa imbecyle:) maja kompleksy na punkcie tego chlopaka i tak mu jada na tym forum a on tu jest bogu ducha winien nawet go osobiscie nie znam ale matolki cos sobie ubzdurali i siastaja moradami bo osobiscie jakby go spotkali to stringi pelne. widac ze duzo robia tylko buziami:):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!


panowie i panie nie szargajcie tutaj moja forumową ksywką - jeżeli niepamiętacie to ja nie pisze nic na temat pana boksera czy nie boksera sieradza kozaka czy tez nie kozaka nieobchodzi mnie on wcale ani jego życie obchodzi mnie tylko KOLA! Posluchaj wszo zasmarkana piszesz takie cw.elu głupoty że az cie kur.wo zacytuje : " daj spokoj figlarka przeciez widac ze to sa imbecyle:) maja kompleksy na punkcie tego chlopaka i tak mu jada na tym forum a on tu jest bogu ducha winien nawet go osobiscie nie znam ale matolki cos sobie ubzdurali i siastaja moradami bo osobiscie jakby go spotkali to stringi pelne. widac ze duzo robia tylko buziami:):):)

PAŁO TY JUŻ NIEPAMIETASZ CO PISALES WCZESNIEJ CO JUZ ZAPOMNIALES JAK OCZERNIALES CHLOPAKÓW Z BRAMKI Z 7 KIER JAK WIDZIALES BANDY OSTROWIAKÓW W ILU POSTACH PISALES ZE CHODZĄ I WSZYSTKICH BIJĄ ! ŻE OCHRONA RAMPY OCHRONA 7 KIER I CHORDY OSTROWIAKOW KOMUS WSADZILI NÓŻ POD 7 KIER CHOC DOBRZE WIEDZIALES ZE TO BYLO POD KONIAMI I ZE TO ZADEN Z NICH I BYLI UZYJE TUTAJ TWOICH SŁÓW Z TWOJEGO FAŁSZYWEGO POSTA - BYLI BOGU DUCHA WINNI A TY ICH OCZERNILES NAJWIDOCZNIEJ TO TY PAŁO TY KONFIDENCIE TY CWANIAKU TY PARÓWO MASZ KOMPLEKSY NA PUNKCIE TYCH WSZYSTKICH CHLOPAK ÓW TAK SIE ICH BOISZ ZE NIE JESTES W STANIE PODEJSC I POWIEDZIEC IM COKOLWIEK ALE PROSTO W TWARZ ! BO TAK JAK NAPISALES STRINGI PEŁNE ! SMIESZNY JESTES NAPRAWDE NISZCZYC KOGOS PRZEZ INTERNET ROZSIEWAJAC GLUPIE NIEPRAWDZIWE ZAKLAMANE PLOTKI PRZEZ INTERNET TYLKO POTO ZEBY O KIMS ZACZELO BYC GLOSNO ZEBY O NIM GADALI ZEBY POWTARZAKI TE TWOJE NEDZNE BZDURY WYSSANE Z PALCA I CO JAK TAKIE COS NAPISZESZ TO CO JAKA MASZ MINE BOHATERA CIESZYSZ SIE SZCZERZYSZ ZEBY - I Z KU......WSKIM GRYMASEM MUWISZ SAM DO SIEBIE ALE IM NAROBILEM LIPY WIESZ KIM JESTES SZMATA ROZUMIESZ MYSLISZ Z4E MASZ ZASADY UZYWSZ SŁÓW TYPU KU. KONFI. CW...L FRA...JER W STOSUNKU CO DO KOGOS TO ZROZUM W KONCU JEDNO TO TY TYM WSZYSTKIM JESTES JESTES DLA LUDZI SMIECIEM !!!!!!! JESTES NAJGORSZA PADLINA ......... A CO DO PANI PANI FIGLARKO JEZELI SPOJRZY PANI NA WSZYSTKO OBIEKTYWNIE TO ZROZUMIE PANI O CO TU CHODZI I KTO MA RACJE ...................CHYBA ZE JEST PANI KOLEZANKA PANA KOLI ......... I KOLEJNA PROWOKATORKA INTERNETOWA . DOBRANOC .WAM WSZYSTKIM...........SZKODA ZE NIEMAM LICENCJI NA ZABIJANIE ALE BYM Z WAMI WSZYTKIMI POSZEDŁ AJ .........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy
Autor: Kola (---.adsl.inetia.pl)
Data: 06-09-08 15:33

A co ma do ogrodka ochrona yamy. Tam stoi zupelnie kto inny chyba faktycznie przesadziles z piwem w ktoryms z tych miejsc i wywalili cie na zbity pysk lub konkurencja zazdrosna.:) idz i zobacz jaka patologia pracuje w 7kier i na rampie vip. Ostanio okradli tam klienta z kart bankomatowych i pieniedzy wlasnie brali w tym udzial ochroniarze:) a dzis w nocy pod 7kier chlopak dostal nozem a w tym wszystkim brali udzial klienci i ochrona z 7kier rampy. Tam panosza sie ostrowiaki ktorzy zaczepiaja wszystkich a nasi lomzynscy kozaczkowie ktorzy tam pracuja liza im dupy. Gdzie wlasnie i co na to policja.



KŁAMSTWA ,OSZCZERSTWA,OCZERNIANIE , POMAWIANIE I PEŁNE STRINGI W WYKONANIU KONFIDENTA KOLI!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy
Autor: Kola (---.adsl.inetia.pl)
Data: 07-09-08 03:56

W lomzy sa teraz tacy gangsterzy ze jak przyjada kasztany z ostrowi czy okolicznych wsi to dmuchaja im w puzony:) takie sztywne chlopaki a latali z frajerem sulima ktory wszystkich pozaganial chociaz wiadomo bylo ze to frajer to im nie przeszkadzalo i calowali go po dupie to teraz frojdki maja. A co do takich jak ten dobromil to przyjdz padalcu sam na ten ogrodek i sie wykaz a nie bierzesz 10 z ktorych pozniej 5 strzeli z ucha i srasz ogniem tylko tu na forum. Rzeznik a ty jak tez masz charakter to tez mu powiedz w oczy ze jest konfidentem i kogo zagonil chyba ze jestes sam ta dzika swinia z afryki.



KOLA KOZAK I SZTYWNIACHA A CZEMU TY NIBY NIESIEDZISZ TAK DOBRZE ZNASZ TE SPRAWY WIESZ CZEMU TY WIESZ NAPEWNO ALE JA TEZ WIEM ...........PEWNIE AGENTEM ZOSTALES

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

Re: co sie stalo dzis przy statoilu
Autor: Kola (---.adsl.inetia.pl)
Data: 06-09-08 11:09

Mozna sie bylo tego spodziewac bo w nocy po lomzy i w okolicach statoilu grasowala bezkarnie okolo 40 osobowa grupa ostrowiakow+nasi lomzynscy "kozaczkowie" a policji nie bylo widac. Kiedy oni sie wezma za tych chlopkow z roli bo przyjezdzaja bandami i zaczepiaja ludzi nocami?! jak zwykle policja spi.


I tutaj własnie kola oczernia chłopaków niewinnych o to co sie stalo przy czubku jego nosa tzn. obok baru pod koniami oj jak on sie boi tych chlopaków ze tak bardzo chce żeby ich pozamykali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

kola ostrzaczku heehe moze lepiej mieczaku i co ci tak jada ??? chyba cos w tym musi byc a czemu sie tak prujesz palo w sumie to ja ci cw.lu pierszy nie pojechalem i w ch.uju mielem twoje prucie na tym forum i ciebie brudzie cyganski ale roz.jebalas psiute i masz jechane ty brzydalu ogarnij sie i zobacz jak ty wygladasz tu nikt cie nie oczernia spojrz w lustro to bedziesz wiedzial ze masz morde jak szczur uwazasz ze jestes mocna ? jak chcesz to odpisz ja zaraz moge miec nawet twoj numerzadzwonie sie ustawimy to cie wreszcie ktos urtwierdzi jaki jestes bobry zreszta ty wiesz parowo bez godnosci
ch.uj ci w morde na dziendobry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

a teraz sluchajcie panowie juz wiem kim jest figlarka to ten slynny oliwa zmienil nick bo wczesniej mial beko dlatego trzyma strone tej ku..wy wojtus co nie skomentujesz tego co napisalem o silowni relaks ??? cala ta wasza ekipa jest hu.jem podszyta na szczescie wy pedaly nie jestescie zadnymi autorytetami w tym miescie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

oj tumanki spermo2 akurat tego dnia co klient dostal kose bylem na maku i waszystko widzialem a reszte mozna sie dowiedziec na bawelnie u chlopakow albo na osiedlu maria zreszto nawet w szkolach na przerwach mozna sie wszystkiego dowiedziec co bylo w lomzy w piatek i sobote takze nie jestescie anonimowi bo wszyscy was znaja i wasi koledzy za duzo klapia ozorami.:) niechce mi sie z wami juz tu pisac bo jestescie zwykle imbecyle buzki dla was:):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy
Autor: Kola (---.adsl.inetia.pl)
Data: 06-09-08 15:33

A co ma do ogrodka ochrona yamy. Tam stoi zupelnie kto inny chyba faktycznie przesadziles z piwem w ktoryms z tych miejsc i wywalili cie na zbity pysk lub konkurencja zazdrosna.:) idz i zobacz jaka patologia pracuje w 7kier i na rampie vip. Ostanio okradli tam klienta z kart bankomatowych i pieniedzy wlasnie brali w tym udzial ochroniarze:) a dzis w nocy pod 7kier chlopak dostal nozem a w tym wszystkim brali udzial klienci i ochrona z 7kier rampy. Tam panosza sie ostrowiaki ktorzy zaczepiaja wszystkich a nasi lomzynscy kozaczkowie ktorzy tam pracuja liza im dupy. Gdzie wlasnie i co na to policja.


NO I POPATRZCIE PRZECZYTAJCIE TYLKO CO KOLA NAPISAŁ WYŻEJ BYŁ NA MAKU I WSZYSTKO WIDZIAŁ A WSZEDŁ NA FORUM I NAPISAŁ ZE TO BYŁO POD 7KIER I NAWET NAPISAŁ KTO TO ZROBIŁ PO CO? DLACZEGO KŁAMAŁ?DLACZEGO OCZERNIAŁ?OSZUKIWAŁ? IMBECYL JEST NA TYLE TEMPY ZE SIE DAŁ NA TYM ZŁAPAĆ!!!!!!!!!!!!!! PROWOKOACJA!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

A TAK DO WIADOMOSCI BOGDANA FIGLARKA TO NIE WOJTEK TAK WIEC OBERWALO MU SIE ZA DARMO ..........BEKO ANI RAZU TUTAJ ZŁEGO SŁOWA NIENAPISAŁ FIGLARKA TO NAPRAWDE DZIEWCZYNA


A CO DO KOLI TO SAMI LUDZIE GO OSADZCIE .........przeczytajcie wszystko przeanalizujcie a zobaczycie kto to jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

Do bogdana sluchaj ja w przeciwienstwie do ciebie nie mam zamiaru sie ukrywac pod jakimis kulawymi nikami. Juz ci raz pisalem chcesz to przyjdz to ci wszytsko opowiem wiesz gdzie mnie szukac. A co do twoich mentorow co ci podpowiedzieli sprawe relaxu to ich sie zapytaj komu zrobili sprawe i kto mial wyroki i do kogo przychodzili na rewizje do domow nie powidzieli ci to ch...j im w ryj. Acha powiem ci jeszcze jedno patrze na to wszystko co tu sie dzieje na tym forum i poweim ci ze jestes takim samym ch...em do szczania jak i ten caly kokakola jestescie obaj siebie warci fiuty. To tyle co mam ci do powiedzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

A tak generalnie o co kaman. Do Panów wyżej. Macie coś sobie do wyjaśnienia, to zróbcie to raz a konkretnie. Pało, ch...u, ku....wo, imbecylu. Masakra, ale ok skoro tak lubicie. W woli jasności nie znam chłopaka i nie mam zamiaru go "bronić", ale w czym jest problem. Zrobił sobie " niewybredną sesyjkę" w damskiej bieliźnie i makijażu, i niech sobie robi z garnków komuś wyjada. Jeżeli umieścił sam te zdjęcia w necie to ma faktycznie narąbane w głowie. Jeżeli zrobił to ktoś inny, to podłożył mu ogromną świnię i skorzystał z metody poniżej przeciętnej. Niech się każdy zajmie za przeproszeniem swoją "dupą" i wtedy będzie ok. Być może narażam sie pisząc to na jakieś bluzgi, ale ani mnie to grzeje, ani ziębi. Swoją drogą chłopak ma fajny tyłek i oby tak samo "twardy", bo .......... współczuję.

iwona26

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

beko sprawa relaxu jest bardzo dobrze znana mi i jeszcze wielu osobom w lomzy uchalu :) heheheheheheheheh to tyle co mam ci do powiedzenia nie chce sie tu mieszac juz dlamnie to ty kapus jestes i wydyganiec nie pisz juz domnie niezycze sobie sami to wyjasniajcie ja juz wszystko wiem od dawna i nie pomoze ci to ze sprobujesz mnie tu wyzwac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

Autor: franek-27 (---.elomza.pl)
Data: 14-09-08 19:32

..... no i cfi jeszcze twoji kumple wojtus stary sztywniacha zapytaj go jak skakal jak tygrys pod relaxem u patrycji swejzi on wie ....

a nagle

Autor: bogdan z osiedlowego klubu spartakus (---.lom.vectranet.pl)
Data: 17-09-08 12:00

..... wojtus co nie skomentujesz tego co napisalem o silowni relaks ??? ....

to wkońcu jak to jest Boguś i Franio to jedno, jak na prawdziwą parkę przystało. Ja jestem bardzo tolerancyjna i akceptuję wasz związek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

Bogusia sie osrala i uzywa 2 nickow tak sie szmaciarz zamotal ze jednym nickem zadaje pytania a drugim odpowiada hahahahah:):):) widac ze twoim autorytetem jednak jest sulima:):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

niby stare chlppy a kluca sie jak dzieci ...zal !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

poczekaj kola ostrzaku wes wyjasnij czemu wiedzavc kto ta kose wjebał i gdzie oczerniales niewinne osoby zeby wziela sie za nich policja a tu taki ostry jestes hjuj ci w ry.j na dziendobry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

Autor: FIN (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
niby stare chlppy a kluca sie jak dzieci ...zal !!


a co ty gorszy? poczytaj swoje wypowiedzi palancie. widze po choscie rze do domu sie wrucilo do mamusi. jusz kaszka gotowa po strudzonej pracy w wawie? na bawelnie tesz tak wieje?

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

aj wy wzory do nasladowania i znowu pudlo i niky nie zgadl franus dobry dzieciaak no czytalem co napisal i napisal (beko sprawa relaxu jest bardzo dobrze znana mi i jeszcze wielu osobom w lomzy) i naj widoczniej on wie o co chodzi nie i ja to nie franek chcecie to ustawcie spotkanie a za sulime to spocone jajca ci na ryj franek napisal ze wie o co chodzi kuta..sie a co do sulim. to nie wiem czy chcesz tu zablysnac ze go znasz czy masz takie informacje z fbi i chcesz sie pochwalic ze i tam pracujesz sama jestes sulim. razem z wojtkiem po wyplaty chodzicie i cale miasto o tym wie a wy sie dziwicie ze LUDZIE z wami jada heheheheh i pozniej opowiadacie ze to jedna osoba tepaki umnie jest --.lom.vectranet.pl a u franka ---.neoplus.adsl.tpnet.pl) i co dwa nety musialem zalorzyc zebyscie wy mi uwierzyli ze wy parowy jestescie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

hahahaha! bo z jednego neta walisz od dziewczyny ktora wy....al ci ten chloptas z BMW a na drugi walisz do siebie do domu hahahahah!!! Bogda i Frania to jednosc:):):) ale ja nie dlugo bede wiedzial kto i co tak jak z tym r... s...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

no i co zrobiles cos temu r.s.? a powiedziec ci skad wiesz ze to on bo masz kolege niebede juz mówił jakiego którego dziewczynie ten r.s. kiedys cos wysłał na maila i tylko dlatego to wiesz zreszta co z tego .........saprawe mu założysz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

oho a co tu sie dzis dzieje hehe co niektorym cisnienie puscilo i juz mnie z bogdanem o spolki osadzaja temu ze o relaxie wiedzialem hehe no wiem jeszcze pare innych rzeczy no ale juz nie warto pisac bo niektorym cisnienie pusci a szkoda zeby z nerwow rozwalili kompa w jamie



do bogdana : ale zes temat zarzucil hehehehehhe ze do gardel se kazdy skacze a i maja nas za jedna osobe ale to nic jest wesolo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

u siebie jestem to teraz ma vectra cos tam hahahahha niechce mi sie juz z wami pisac bo tu coraz mocniejsze slowa padaja hehhehehe olivia miala juz kiedys rewizje nawet to bandzior jeden dumny jestes teraz pewnie do dzis chodzisz i opowiadasz wszystkim jak zuch z ciebie
jak dla mnie banda pedziow sram na was

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

jasiu ku.rwa padalcu jak ty wszystko dobrze wiesz... ale i tak jestes ku.rwa cw.elem !!!!! buhahaha w twoim zyciu bedzie gorszy dzien jak cie znajde !! a i lepszych juz nie bedziesz mial

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

siemasz :D bardzo mi zalezy na tych jego foteczkach bo jestem jego sasiadka:) zzera mnie ciekawosc zrob to dla mnie i mi je przeslij na maila. bo ja nie moge isch rozpakowac.Zgory dziekuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

heh ;) Mile sie czyta to wszystko na dobranoc :))

Kobieta powinna być damą na salonach, matką w domu, a dziwką w sypialni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jUz WiEm GdziE oNe sA, :) !!!

A o co sie rozchodzi z ta sprawa z relaxu tak wogole???

Kobieta powinna być damą na salonach, matką w domu, a dziwką w sypialni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org