wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ciepła woda w SMP

Temat ciepłej wody w Perspektywie był poruszany na tym forum już nie jeden raz ale znowu woda nawet nie jest ciepła chcąc skorzystać z kąpieli to trzeba wodę dogrzewać w garach i płacić dodatkowo za gaz a płaci się oczywiście jak za gorąco wodę wy też tak macie czy tylko blok w którym mieszkam ma przechlapane ,jutro idę do spółdzielni niech coś z tym zrobią
PS. orientuje się ktoś czy mogę ubiegać się o niszy rachunek za wodę ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciepła woda w SMP

Wielu moich kumpli narzeka że jak wróci do domu w godzinach od 12:30 do 5-6 rano to nie mogą się wykąpać bo ciepłej wody nie ma. U mnie w bloku akurat tego problemu nie ma.

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciepła woda w SMP

Taka spółdzielnia a nie grzeją bo oszczędzają na prądzie, tak mi się wydaje ale mogę się mylić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciepła woda w SMP

U mnie tez już po 24.00 jest zimna woda (wczęsniej to nawet po 23.00 leciała już chłodna woda). Ale z tego co wiem, to trzeba chodzić na zebrania i tam głosują w różnych sprawach i między innymi i w tej. A , że na zebraniach uczestniczą starsi, którzy wcześniej kłada się spać to mamy zimną wodę.

jagodzianka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciepła woda w SMP

Cicho być , Pan Prezes lepiej wie co dla Was dobre!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciepła woda w SMP

U mnie z kolei czasem woda jest tak gorąca że aż parzy :).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciepła woda w SMP

Niestety zgadzam sie, woda po polnocy zimna. Dzis rowniez okolo 18-tej ledwo ciepla...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciepła woda w SMP

Dzisiaj to może dlatego że awarie mieli w ciepłowni :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciepła woda w SMP

nie awaria tylko u mnie tez tak jest to jakas masakra jest
sie placi a tu zimna woda
XXI wiek a tu co?

niech jeszcze wychodki postawią przed blokami zamiast kibli w chatach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciepła woda w SMP

u mnie tylko od godziny 24 do 3 jest zimna a pozniej jest ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciepła woda w SMP

Nie wiem jak u Was, ale u mnie w klatce powiesili kartkę, że pękł rurociąg i nie będzie ciepłej wody do odwołania... bardzo pocieszające :/

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciepła woda w SMP

wody cieplej nie ma od 24-4rano (jak sie nie myle) tak jest i w lomzynskiej spoldzielni i nie ma sie czego dziwic, oszczedzaja bo uwazaja ze ludzie po 12 sie juz nie kompia bo przeciez nie maja czasami nadgodzin w pracy i przeciez nie wracaja w nocy po 12 do domu....
a jak sie wraca z clubu albo tp?? przychodzisz po 2 moze 3 a tu zima w wannie i nie mozesz sie wykompac z tego dymu co przyniosles(as) ze soba

glupie myslenie glupich ludzi...................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciepła woda w SMP

Goscie z ekipy hydraulikow mowili ze od 23 do 5 rano jest ustawiona zimna woda na urzadzeniach w piwnicy.Skargi i wnioski nalezy zglaszac do prezesa i nalepiej miec troche podpisow mieszkancow zeby cos to dalo.
Jeszcze narzekalem ostatnio tez na brak cisnienia ,ledwo ciepla ledwo leci:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciepła woda w SMP

to że po północy nie ma ciepłej wody jakoś można przeboleć mi dokładnie chodzi o wodę w dzień, nawet naczyń nie można pozmywać dobrze bo woda jest letnia szlak mnie trafia cały czas używa się tylko ciepłej wody, zimnej chyba że w WC przecież w Ł M S M woda jest wręcz gorąca a u nas letnia to jest nie fer

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org