piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
WIELKI MECZ

Już w sobotę o godzinie 16.00 odbędą się derby województwa podlaskiego.
ŁKS Łomżą - Wigry Suwałki
Bilet na spotkanie tylko 5zł

http://pl.youtube.com/watch?v=XmAyhonrFds


WSZYSCY NA MECZ!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIELKI MECZ

Kto nie przyjdzie ten z policji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIELKI MECZ

ja pier..... juz chyba nawet dziecko w żłobku wie że bedzie mecz , przestańcie z tym ogłaszaniem codziennie to samo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

w dupie mam ten mecz wole wydać 5zł i swój cenny czas na całkiem inne rzeczy , a ten kto sie interesuje ŁKS-em juz dawno wie o tym meczu.

Ja też uczęszczałem na mecze jak było na co popatrzec , a teraz to kompletne nieporozumienie a nie drużyna . Oczywiście jestem "niedzielnym kibicem" i nie piszcie mi tu że z drużyną trzeba być zawsze bo kopanie piłki to ich praca i niech wykonują ją nalezycie bo jak ja bym coś spieprzył w robocie to bym poleciał na zbity pysk a oni juz 4 razy dali taka plame ze dawno powinny sie głowy posypać -tylko kto wtedy by grał??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIELKI MECZ

Z tymi kopaczami to masz racje. Ale nie wiesz wszystkiego wczoraj gadalem z panem Domańskim pewne rzeczy wyjsanil. Ale nie idziesz tam dla piłkarzy tylko dla ŁKS-u skoro oni nie mogą zaprezentować należycie klubu to możemy to zrobić my kibice:D Np przychodząc w wielkiej liczbie na stadion.

PS. Starczy już tych tematów o tym meczu.

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIELKI MECZ

Piszcie w jednym temacie i nie zaśmiecajcie forum tym "wielkim widowiskiem" !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIELKI MECZ

MasaViV ok masz racje widowisko piłkarskie nie jest moze na miare pierwszej ligi
ale atmosfera panująca jest napewno ekstralklasa :)

Skoro w Łomzy i pozagranicami są tysiące ludzi którzy interesuje los ŁKSu kibicują mu to czemu nie moze byc 5 tematów moze nie kazdy zauwaza odrazu kazdy temat bo nie siedzi na forum 24h

osobiscie to jest prosta metoda metoda aby na stadion przyszło jaknajwiecej ludzi ?

I jeszcze takie ciekawe pytanie do Ciebie Czemu na forum nie moze byc 5 wątków o tym skoro jest to naprawde wazny dzien dla Łomzyniaków ?
W sumie klub powinien rozwiesic 1-2 plakaty na miescie bo po co rozwieszac 500 ?
Gdybysmy z takiej polityki wychodzili to byłoby jeszcze gorzej niz jest :)
Pozdro

WSZYSCY NA MECZ !!!

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIELKI MECZ

Ja wiem jedno. Musimy pokazać co znaczy miasto Łomża. A żeby nikt nie najeżdżał to miasto Łomża kibicowsko. Do zobaczenia na meczu.

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIELKI MECZ

lksowi kibice so tak potrzebni jak szahiscie publicznosc na wembley.
i jak dla mnie nie hodzi tylko te 5zl. na te 5zl trzeba sobie zasluzyc (na kibicow ruwniez). jak chco pozebrac to pod kosciul niech sie przejdo lub z prosbo do rydzyka.
w innym temacie nazekacie na czeczencow bo panstwo im kase daje, ale jak lks dostaje pieniondze wzamian ze kompromitacje to juz wszystko ok.

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIELKI MECZ

po co iść i tak przegrają, strata czasu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIELKI MECZ

No właśnie po to potrzebna jest wysoka frekwencja żęby chociaż z tej strony się nie skomprowitować:D

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIELKI MECZ

HokusPokus napisał:

"
I jeszcze takie ciekawe pytanie do Ciebie Czemu na forum nie moze byc 5 wątków o tym skoro jest to naprawde wazny dzien dla Łomzyniaków ?
W sumie klub powinien rozwiesic 1-2 plakaty na miescie bo po co rozwieszac 500 ?
Gdybysmy z takiej polityki wychodzili to byłoby jeszcze gorzej niz jest :)
Pozdro "


a może być jeszcze gorzej??? ja juz uważam że jest samo dno !

ale może sie tym razem uda !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIELKI MECZ

jasiu_smietana - morda krótko i nie wypowiadaj się o sprawach o których nie masz zielonego pojęcia prowokatorze zasrany

i nie dyskutujcie z tymi, którzy specjalnie sieją ferment wokół ŁKSu, kto ma przyjść to napewno przyjdzie a reszta niech dalej siedzi przed monitorem i narzeka...

MOJA JEDYNA MIŁOŚĆ TO ŁKS !!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIELKI MECZ

k.kibic czyzby dóma urarzona? wiem wiem rze prawda boli. ale mósisz dobze pieprznonc w łep by spojzec prawdzie w oczy

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIELKI MECZ

jasiu_smietana, ale Ty błędy robisz i że się nie wstydzisz pisać w taki sposób publicznie. Jak widzę że ktoś takie byki napierd.ala, to odrazu jego posty są dla mnie gów.no warte, bo po co brać sobie do serca czyjeś wypociny, jak ktoś nawet pisać nie umie...
kabe- a chodźby po to, aby być na stadionie, a nie wiecznie w piaskownicy się bawić.
szalony palacz- a na jakie inne RZECZY, można wydać 5 zł? -skonam ze śmiechu zaraz!!!
Ludzie, jak bilety są po 15 zeta, to nażekacie, że za drogo za taką grę naszych grajków, a jak po 5 zeta, to niektórzy wolą to na inne zakupy wydać. Załamałem się czytając ten bzdet...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIELKI MECZ

On tak specjalnie.:D http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Cytaty:Jasiu_%C5%9Amietana

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIELKI MECZ

o_O jasiu_smietana no nie daj sie prosić przyjdź na mecz

E.T.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIELKI MECZ

proste, kobiety wchodzą za darmo :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIELKI MECZ

WSZYSTKIE TEMATY DO GÓRY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

E.T.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org