piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
OC

Mam pytanie jakie w Łomży są firmy ubezpieczeniowe i gdzie one sie znajdują?Bo musze samochud ubezpieczyć od OC.Jakie wy mi polecacie.Dzięki z góry...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OC

693-962-924 Zadzwoń pod ten numer, ja tam ubezpieczam i jest tanio.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OC

Witam, wszystkie są dobre do czasu, odpukać jakiejś kolizji, wtedy się wszystko wyjaśnia. Ja opłacam w unice za 1.6 płace około 380 zł (zniżka 60%). Słyszałem, że na poczcie jest tanio.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OC

Wiecie może coś na ten temat?Opłaciłam ubezpieczenie w innej firmie.Nie zgłosiłam tego w poprzedniej.Dopiero po wezwaniu do zapłaty.Okazało się,że muszę zapłacić oba.To jakaś pomyłka!Czy wiecie może coś na ten temat?Czy mogą mnie za to karać?(już przychodzą pisma z tej poprzedniej firmy).Powiedzcie co robić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OC

Monika Sz. najlepiej zapłacić bo w kazdej umowie masz wyraźnie napisane ,że umowę trzeba wypowiedzieć najpóźniej ostatniego dnia. a co do poczty to tanio tanio ale ostatnio na auto dostawcze tyle krzyknęli ,że w PZu wyszło mi taniej. ale jak same oc to na pewno będzie taniej

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OC

tez latalem ost. po firmach a to Poczta a to Hestia itd. i jednak w PZU bylo najkorzystniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OC

Witam
Jeśli szukasz dobrego i taniego ubezpieczenia OC zadzwoń pod nr 086 473 54 04 lub 787586942 tam porównają Ci oferty kilku firm PZU, Uniqa, Generali, H4estia, Mtu... wybierzesz sobie najkorzystniejsze

Kamis84

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OC

Naktaniej jest w MTU. Ja za silnik 2.0 za OC + NW place 330zł. Posiadam 60% znizej i mam ukonczone 25lat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OC

Zurcio to masz podobnie jak ja w VARCIE ZA SILNIK 1,8 . POZDRO

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org